Uzmanların INJ Coin yorum ve analizlerini derledik. Web 3.0 coin projesi olan INJ geleceği beklentileri neler işte detayları.

İnjective Protocol, dijital para ekosistemine yeni bir soluk getirmek için tamamen merkezi olmayan bir yapıda konumlanan bir blockchain projesidir. İnjective protokol ekosisteminde İnjective Chain, ekosistemin sadece merkezi olmayan blockchain sisteminin temelini oluşturmakla beraber İnjective Protocol Ethereum blockchain tabanını kullanıyor.

TarihFiyat+ / –
Haz 2023$8,05210,88%
May 2023$7,262-6,51%
Nis 2023$7,76864,44%
Mar 2023$4,72434,66%
Şub 2023$3,50811,54%
Oca 2023$3,145147,05%
INJ Coin Yorum

INJ Coin Nedir

INJ Coin Geleceği

INJ Coin Geleceği, İnjective Protocol ekosisteminin yerel kripto para birimidir. İnjective ekosisteminde tüm işlemlerimizi INJ Coin ile yaparken alacağımız ödülleri de INJ Coin olarak alacağız.

INJ Coin En Yüksek kaçı gördü?

İnjective Coin en yüksek $21.01 seviyesini 15 Nisan 2021 tarihinde gördü. İnjective Coin en düşük $0.69 seviyesini 3 Kasım 2020 tarihinde gördü.

DönemFiyatDeğişim %
Temmuz 2022$1,3024,75%
Haziran 2022$1,243-44,56%
Mayıs 2022$2,242-38,54%
Nisan 2022$3,648-38,23%
Mart 2022$5,9064,62%

INJ Coin Projesi

İncejtive Protocol kripto para borsasını sadece INJ coin sahipleri yönetebiliyor ve alınacak kararlarda tek karar mercileri. Projenin ana geliştiricisi Eric Chen’in kurucu ortağı olduğu şirket İnjective Labs olmasına rağmen ekosistem halka açık hale geldikten sonra tüm yönetimi yatırımcılara bırakmıştır. DeFi düşüncesi ve teknolojisinin gelişmesiyle birlikte İnjective Protokol bu soruna yatırımcıların vereceği kararlarla çözüm bulmaya çalışıyor. Yatırımcıların vereceği kararlarda tamamen demokrasi yöntemini kullanan İnjective Protocol küçük ve büyük yatırımcı fark etmeksizin herkese aynı oy gücünü sağlıyor.

İnjective kripto para ekosisteminin destekçileri ve yatırımcıları arasında büyük ve saygın firmalar yer alıyor. İnjective Protocol’ü destekleyen bazı şirketler ise Binance, Pantera ve Hashed gibi kripto para sektörüne yön veren şirketler bulunuyor.

INJ Coin Geleceği - INJ Coin Yorum 2021

INJ Coin Güvenilir Mi

INJ Coin, Ethereum blockchain teknoloji altyapısıyla kurulmuş şifrelemelerini ise Proof Of Stake yöntemi ile yapmaktadır. Proof Of Stake yönteminin güvenilirliğini göz önüne aldığımızda INJ Coin için güvenilir diyebiliriz.

INC Coin Sınırsız Mı

Hayır, INJ Coin sınırsız değil. Şuan da piyasada toplamda 43.655.553 adet INJ Coin dolaşımdadır. INJ Coinin toplam arzı ise 100.000.000 adet coindir. INJ Coinin arzındaki sınırlı coin miktarına baktığımızda İNJ Coinin fiyatına da olumlu olarak yansıyacağını açıkça görebiliriz.

İNJ Coin Madenciliği Yapılır mı

İncejtive Protocol blockchain ağında madencilik yapılabilir. Madencilik dışında ise sahip olduğunuz INJ Coinleri stake ederek makul derecede faiz kazancı elde ederek pasif gelir yaratabilirsiniz.

INJ Coin Hangi Borsada Mevcut

INJ Coin birçok uluslar arası borsada listelenmiştir bu borsalardan bazıları Binance, Huobi Global, KuCoin, Gate.io, Kraken, Poloniex, Gemini, ZT ve Mandala Exchange’dir. Bu borsalar dışında da bir çok borsada listelenen INJ Coin, Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından birisi olan Paribu’da da listelenmiştir.

INJ Coin Yorum 2023-25

INJ Coin yorumlarına baktığımızda piyasaya çıkalı neredeyse bir yılı geçen bir coin projesi olduğunu görüyoruz.

INJ Coin yatırımcıları arasında Binance gibi kripto dünyasına yön veren bir şirket olması da INJ Coinin geleceğinin parlak olduğunu hissettiriyor. INJ Coinin yönetimi tamamen coin sahiplerine vermesi ve bu kararında istikrarlı bir şekilde duruyor. INJ Coinin bir çok sözünden dönmemesi ve coin arzının sınırlı olmasıyla beraber fiyatını yukarı yönlü bir eğilime girmesini tetikliyor. Bu durumda yatırımcılar tarafında INJ Coinin ilgiyle takip etmesini sağlıyor.

INJ Coin Grafik

INJ coin grafiklerine baktığımızda Nisan ayında ayında fiyatında çok büyük bir yükseliş gördükten sonra Çin’in madenciliği yasaklaması ile tekrardan eski seviyelerine döndü. Bu tarihten itibaren kısa sürede kendisini toparlayan INJ Coin tekrardan yükseliş trendine girmiş vaziyette. INJ Coinin yatırımcılara karşı güvenilirliğini kanıtlaması da coin fiyatının yükseliş trendine girmesinde büyük etkisi var.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

6 Comments

  1. İnj coin yıl sonuna kadar böyle giden ğibi. Bakalım görelim kazanç elde edecek miyiz

  2. Emre Kerim on

    Inj coin haziran ayında yüzümüzü güldürdü bundan önceki aylarda gittikçe düşüyordu inşallah yıl sonuna doğru güzel bir kapanış yapacak

  3. INJ coin uzun vadeli yatırım yapmak için biraz tehlikeli bir yatırım aracı olabilir. en yüksek değerlerini 2021 nisanda gördüğü düşünülürse 5-6 yıllık yatırımlar için çok tehlikeli olduğunu düşünüyorum.

  4. İnj coin hakkında gerçekten kesin bir şey söyleyebilen var mı? çok merak ediyorum ben kurcaladıkça kafam daha da karıştı. nedendir bilinmez de içimden bir ses buna yatırım yap büyük kazanacaksın diyor. Ama ben yine de biraz daha realist davranıp analizlere devam etmek istiyorum. Bilgisi olanlar ne biliyorsa yorumun altına yazabilir mi acaba?

  5. INJ Coin Geleceği Umutlu gibi gözüküyor özellikle son bir haftada güzel bir yükselişi yakaladı. Bu sayede yatırımcılarını da sevindirdi diyebiliriz. Ancak bu coine yatırım yapacak arkadaşların grafik yorumlaması şart. Diğer türlü öylesine yatırım yapan kişilerden tavsiye almamalarını öneririm. INJ Coin Yorum 2021 Değerlendirmesi yapacak olursan kısa vadede alsat da çok kar elde edemeseniz bile uzun vadede yatırım yaparsanız güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bunu kesinlikle bir yere not edin!!

  6. Mutlu Özmen on

    INJ coin geleceği pek parlak olmayan ve kısa vadeli yatırımlar için uygun eğer düşük vadeli yatırımlarınız var ise 1 aylık falan gayet yatırım sağlar ama ilerleyen süreçlerde sıkıntı çıkacağaını düşünüyprum