Instagram beğendiklerimi nasıl görürüm hakkında yapılan araştırmaların birçok sebebi olabilir. Instagram platformu, sosyal medya içerisinde en çok kullanılan platform olmuştur ve her geçen gün büyümektedir.

Instagram Nedir?

Instagram üzerinden kişiler özel anlarını paylaşabilmekte ve hatta yeni çağ için alışveriş yapabilmektedir. Hobi ürünleri satışı yaparak hizmet veren firmalar ve kişiler bu platformda bir araya gelmektedir. Instagram’da insanlar birbirlerinin gönderilerini beğenebilir. Dolayısıyla pek çok aktivitenin mümkün olduğu bu platform, Instagram nedir sorusuna yanıt olarak verilebilir.

Beğenme ve yorum yapma özelliği gibi birçok seçenek bulunur, bu seçenekler fotoğraf ve video paylaşmaya dayanır. Bu noktada pek çok kişi çeşitli sebepler dolayısıyla Instagramda beğendiklerini görmeyi talep etse de, bunun nasıl gerçekleşeceğini bilmeyebilir.

Instagram'da Beğenileri Görme

Instagram’da Beğenileri Görme 

Instagram’da beğenileri görme için uygulanabilecek bir takım yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler;

  • Telefondan Instagram uygulamasına giriş yapın.
  • Profilinize giriş yapın ve hesap ayarları sekmesine giriş yapın.
  • “Beğenilen Gönderiler” bölümüne gitmek için açık bölümü kullanın.
  • ana dek beğendiğiniz tüm gönderiler bu kısımda yer almaktadır.

Instagram’da beğenilerinizi görmek için bu adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Bu sayede beğendiğiniz tüm Instagram gönderilerinizi, videolarınızı ve fotoğraflarınızı görebilirsiniz.

Instagram’da Beğenileri Silmek

Instagram’da Beğenileri Silmek

Instagram’da beğenileri silmek mümkündür. Bunu yapmak için, beğendiklerinizi Instagram’dan kaldırma talimatlarını izlemeniz gerekir. Instagram’da beğenileri silmek için önce beğenilere eklenen gönderileri bulmanız, ardından beğenilere eklenen gönderilere ve kalp simgesine tekrar dokunmanız gerekir. Kalp sembolüne basmak beğeniyi geri alacaktır.

Instagram’da Beğeniler Neden Görünmüyor?

Instagram’da en sık karşılaşılan sorunlardan birisi de Instagram beğenilerimin gözükmemesi sorunudur. Birçok Instagram kullanıcısı bu soruna çözüm bulmakta zorlanıyor. Instagram beğenileriniz görünmüyorsa bunun birçok nedeni olabilir. Bunlardan bazıları:

  • Instagram’da paylaşılan gönderinin silinmiş olması,
  • Gönderiyi paylaşan kişinin hesabının kapanmış ya da dondurulmuş olması,
  • Beğendiğiniz gönderinin sahibi olan hesabın sizi engellemiş olması,
  • Gönderi sahibinin hesabını gizlemiş olması.

Bu gibi sebepler Instagram’da beğeniler neden görünmüyor sorusunun yanıtı olabilir. 


SONUÇ: Pek çok kişi tarafından kullanılan Instagram’da beğenilerinizi görmek istiyorsanız, hesap ayalarından beğenilerinize ulaşabilirsiniz. Bu sayede beğendiğiniz tüm gönderileri bir arada görmeniz mümkündür.


Instagram’da Başka Bir Kullanıcının Beğenilerini Nasıl Görürüm?

Instagram’da başka bir kullanıcının beğenilerini görme daha önce de mümkündü ancak yeni güncelleme ile birlikte bu özellik kullanımdan kalkmıştır.

Instagram Beğenilerimi Bilgisayardan Görebilir miyim?

Bilgisayar üzerinden Instagram’a giriş yaparak, beğenilerinizi görebilirsiniz.

Güzel Instagram Yorumları İltifat – Yapılabilecek En Güzel Yorumlardan Kopya Çek

instagram Gizli Hesap Görme Sitesi – Takip Etmeden Profil Görme

Instagram Beni Engelleyenler Görme Uygulaması | TESPİT