İnstagram’da Kapalı Hesaplari Görme Sitesi Ücretsiz hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Instagram’da gizli hesapları ve hikayeleri nasıl görebiliriz işte detayları.

Instagram gizli hesap görme, sorunu son zamanlarda oldukça popüler oldu. İnstagram kullanan kullanıcılar hesaplarını gizli olarak ayarlayabiliyor ve bu sayede hesaplarını takipçileri hariç kimse göremiyor.  Bu durum ise Instagram da gizli hesap görmek isteyen kullanıcıların büyük sorunu haline gelmektedir.

Instagram Gizli Hesap görmenin üç seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan ilki fake hesap açma, ikincisi Instagram’da kapalı hesapları görme sitesi, üçüncü ve son seçenek ise Instagram’da kapalı hesap görme secretle uygulaması. Fake hesap açarak görmek istiyorsanız öncelikle açtığınız fake hesabı gerçek ki kılmanız lazım bunun içinde profil fotoğrafı, hesap bilgileri, post paylaşımı, beğeni ve yorum gibi ayrıntılara dikkat etmeniz gerekiyor buda Instagram gizli hesap görmek isteyen kullanıcılar için zor gelebilir.

Instagram’da Kapalı Hesap Görme Sitesi Ücretsiz

Instagram’da Kapalı Hesap Görme Sitesi Ücretsiz

Instagram’da kapalı hesap görme sitesi ücretsiz, yöntemlerinin bir diğeri ise bu işleve yarayan sitelere giriş sağlayıp isteğimiz kişinin hesabını görmemiz mümkündür. Bu sitelere giriş yaparken içiniz rahat etmezse kendi hesabınızla değil açtığınız bir ek hesapla giriş sağlayabilirsiniz. Instagram’da kapalı hesap görme sitelerine fake hesapla giriş yaparsanız hem kendi şifrenizi vermek zorunda kalmazsınız hem de içiniz oldukça rahat eder.

İnstagram’da kapalı hesap görme sitesi ücretsiz Bestwhozi olarak söyleyebiliriz. Bestwhoziyi kullanmak için;

 • Siteye giriş yapıp anasayfa bölümüne gelin.
 • Ana sayfa bölümünde giriş yap kısmından kullanıcı bilgilerinizle giriş yapın.
 • Önünüze çıkan sayfada kapalı hesabını görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın.
 • Hesap açıldığında gizli olarak göreceksiniz yan tarafta gizli hesap gör kısmını tıklayarak görmek istediğiniz hesabı herkese açık olarak güncellenir.

Instagram’da Kapalı Hesapları Görme Uygulaması

Instagram'da Kapalı Hesapları Görme Uygulaması

Instagram’da kapalı hesapları görme uygulaması da tıpkı kapalı hesap görme sitesi gibi kullanıcılar tarafından oldukça merak edilmektedir. Google Play ve App Store marketlerinde bu uygulamalardan bolca bulunmaktadır biz ise sizler için bu uygulamaların ücretsiz olanlarını belirledik. Aşağıdaki uygulamaları telefonunuza indirip veya web sayfalarına girip, kayıt olarak istediğiniz kişilerin hesaplarını görebilirsiniz.

Instagram’da Kapalı Hesapları Görme Uygulamaları

 • Secretle
 • Zoomi
 • Pingru
 • WatchInsta
 • LİLİ
 • Private INSTA ve
 • Scout mobil uygulamalarını başlıca sayabiliriz.

Gizli hesapları görme sitesi güvenli mi?

Kesinlikle güvenli değil. Bu tür uygulamalar sadece hesabınızı ele geçirmez telefona sızarak banka bilgilerinizi de alır.

Kapalı hesap görme uygulaması ücretsiz mi?

Bir çok gizli hesap görme uygulaması ücretsizdir. Ancak bu uygulamaların hesabınıza sızdığını unutmayın.

Instagram Gizlilik Hesap Görme Sitesi

Instagram Hikayesine Gizlice Bakmak (Story İzleyip Görünmeme)

Canlıtvizle.kim Instagram Nasıl Kullanılır

Instagram Diğer Cihazlardan Çıkış Yapma