İnstagram İndir Ücretsiz ve Play Store 2. instagram son sürüm güncelleyin. Instagram PC ve android APK sürümleri işte detayları.

İnstagram indir ücretsiz seçeneğine Android ya da İOS işletim sistemli tüm cihazlar için kolayca ulaşabilirsiniz. Instagram sosyal medya uygulaması dünya çapında milyarlarca kullanıcı tarafından tercih ediliyor.

LisansÜcretsiz
Dosya Boyutu46 MB
DilTürkçe
ÜreticiMeta
SistemAndroid, İos
Kullanıcı Puanı4/5
İndirme Sayısı1 Milyar +

Bu sosyal medya platformunu indirmek tamamen ücretsizdir. Nasıl indirilir sorusuna hızlıca yanıt vermek gerekirse de;

  • Cihazınızdan App Store ya da Google Play Store uygulamasını açın.
  • Ardından uygulamanın arama çubuğuna ‘’Instagram’’ yazın.
  • Açılan Instagram uygulamasının altında yer alan ‘’indir’’ sekmesine tıklayın.
  • İnternet bağlantınız iyiyse birkaç saniye içerisinde uygulama cihazınıza inecektir.
  • Ardından yeni bir hesap oluşturup hemen Instagram’ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu adımları takip ederek kolay, güvenli ve hızlı bir şekilde Instagram uygulamasını cihazlarınıza indirebilirsiniz.

İnstagram İndir Ücretsiz
İnstagram İndir Ücretsiz

Instagram İndir Son Sürüm

Instagram indir son sürüm adımlarına store uygulamaları üzerinden ulaşabilirsiniz Instagram Türkiye ve dünyada en çok tercih edilen sosyal medya uygulamalarından biridir. Her geçen gün yeni bir özellik deneyimi sunuyor. Bu yeni özelliklerden kullanıcıların hemen istifade edebilmesi için Instagram uygulamasını güncellemeleri gerekiyor. Son sürüm instagram güncellemesi yaparak en yeni özellikleri kullanmaya ve keşfetmeye başlayabilirsiniz. Instagram uygulama güncelleme adımları kısaca şu   şekildedir;

  • App Store ya da Google Play Store uygulamasını açın.
  • Arama alanına Instagram yazın.
  • Eğer yeni bir güncelleme geldiyse uygulamanın yanında güncelle yazısı yer alacaktır.
  • Buraya tıklayarak uygulamayı son sürüm şeklinde hemen güncelleyebilirsiniz.

Uygulamayı güncelledikten sonra yapılan tüm yenilikler özellik olarak sunulacaktır. Bu özellikleri Instagram kullanmaya devam ettikçe keşfederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram İndir Son Sürüm

2. Instagram İndir

2. instagram indir seçeneğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğer birden fazla Instagram hesabınız varsa ekstra bir Instagram uygulaması indirmenize gerek yoktur. Çünkü artık Instagram çoklu hesap açma özelliği de sunuyor. Tek bir uygulama üzerinden kolayca birden fazla Instagram hesabınıza giriş yaparak erişim sağlayabilirsiniz.

Bunun için giriş ekranını açarak ‘’hesap ekle’’ adımlarını takip edin. Ardından ikinci Instagram hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini girerek hızlıca giriş yapabilirsiniz. Eğer buna rağmen ikinci bir Instagram uygulaması indirmek istiyorsanız APK şeklinde indirebilirsiniz. Bu hizmeti veren çeşitli Instagram uygulamaları kurulmuştur. Ancak bu uygulamalar hesap güvenliğiniz açısından güvenilir olmayabilir.

Instagram Giriş Yap Google

Instagram giriş yap Google üzerinden takip edebileceğiniz bir adımdır. Eğer bilgisayar üzerinden Instagram hesabınıza erişmek istiyorsanız bu noktada Google arama motorunu kullanabilirsiniz. Google arama motorunu açarak Instagram giriş yap yazın. Ardından çıkan ilk linke tıklayarak hemen hesabınıza güvenli bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Genelde bu işlem bilgisayar üzerinden giriş yapmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.

Instagram Uygulaması Ücretli Mi?

Instagram uygulaması ücretsiz sunuluyor. Dünya çapında en çok tercih edilen sosyal medya uygulama seçeneklerinden biri olan Instagram tüm işletim sistemleri ile uyumludur. Android, İOS ya da Windows gibi sıkça tercih edilen tüm işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak Instagram uygulamasını kullanabilirsiniz.

Instagram’ın yeni özelliği nasıl kullanılır?

Instagram sürekli kullanıcı deneyimini iyileştirmek üzere yeni özellikler hazırlayarak sunuyor. Bu özellikler belirli test süreçlerinden geçiyor. Test süreçlerinden geçtikten sonra ise Instagram uygulamasında aktif hale geliyor. Getirilen bu yeni özelliklerin tamamını kullanmak istiyorsanız Instagram uygulamasını güncellemeniz gerekiyor.

İnstagram Giriş Yap Google Chrome: Instagram Web Login Linki

Instagram Hesap Açma – Kolay İnstagram Profil Açma Linki

Çalınan Eski Instagram Hesabı Kapatma

Comments are closed.