Instagram Hesap Açma (İnstagram Hesap Aç Linki)

Instagram hesap açma hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Insta hesap açma ve Instagram hesap açma Linki işte detaylar.

Instagram hesap açma işlemleri oldukça basittir. Bunun için kısaca şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

  • www.instagram.com ya da telefonunuza indirdiğiniz instagram uygulamasına erişin.
  • Kaydol kısmında tıklayarak devam edin.
  • Telefon numarası, isim soy isim ve kullanıcı adı şifre bilgilerinizi oluşturun.
  • Ardından kaydol kısmına tıklayarak devam edin.
Instagram Hesap Açma

Bu adımları takip etmeniz halinde yeni hesabınızı oluşturabilirsiniz. Yeni hesabı bilgileriniz ile hemen giriş yaparak profilinizi düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Instagram Hesap Açma

Insta Hesap Açma

Insta hesap açma işlemlerini hem web sitesi üzerinden hem de uygulama üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Eğer web sitesinden açmayı istiyorsanız tarayıcınıza www.instagram.com adresini yazarak erişim sağlayın. Instagram uygulaması ile hesabı açmayı düşünüyorsanız da hemen telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Android ya da İOS cihazlarınızın Google play marketlerinden instagramı indirip hemen kaydol seçeneğine tıklayarak yeni üyeliğinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Instagram Hesap Açma Linki

Instagram hesap açma Linki de kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Eğer hemen yeni hesabı oluşturmak istiyorsanız https://www.instagram.com/accounts/emailsignup/ adresine erişim sağlamanız yeterli olacaktır. Bu adresi açtığınız zaman karşınıza direk hesabı giriş sayfası çıkacaktır. En alt kısımda ‘’Hesabın yok mu, kaydol’’ alanı yer alıyor. Buraya tıklayarak hesabınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Telefon numarası ya da e-posta bilgilerinizi, adınızı ve soyadınızı girip daha sonra hesabı kullanıcı adınızı ve şifrenizi de oluşturup kaydol kısmına tıklayın. Böylece yeni hesabınızı hızlıca oluşturmuş olacaksınız.

Instagram hesap açma Linki
Instagram hesap açma Linki

Instagram hesap açma 2022 işlemlerini Instagram uygulaması üzerinden de yapabilirsiniz. Telefonunuza indirdiğiniz uygulamayı hemen açarak eranın alt kısmında yer alan hesabın yok mu, kaydol kısmına tıklayarak hesabınızı birkaç dakika içerisinde açabilirsiniz.

Telefon Numarası İle Instagram Açma

Telefon numarası ile Instagram açma daha güvenlidir. Çünkü ilerleyen süreçlerde hesabı şifrenizi unutmanız halinde hemen bağlı olan telefon numaranız aracılığıyla kolayca şifrenizi güncelleyebilirsiniz. Hesabı oluştur sayfasına ulaştığınız zaman e-posta ya da telefon numarası diye seçenek sunuluyor. Eğer telefon numaranız ile hesap açmak istiyorsanız bu alana telefon numaranızı girerek işlemlere devam edebilirsiniz.

Instagram Spam Nasıl Kaldırılır?

Instagram Hesap Çalma

Instagramda Sessize Alınan Hesaplar Nasıl Kaldırılır

Instagram’da İstek Attığım Kişileri Nasıl Görebilirim

Instagram aramalar nasıl silinir

googlehaberler