Çalınan Eski instagram Hesabı Kapatma 2022

Çalınan eski instagram Hesabı Kapatma nasıl yapılır ve Başkasının İnstagram Hesabı Nasıl Kapatılır? detaylı bilgilendiriyoruz.

İnstagram en popüler sosyal medya platformlarından biri olma özelliğini koruyor. Facebook tarafından satın alındıktan sonra daha da popüler hale gelmiş ve kullanıcı sayısı ise her gün artmaktadır. Tüm bu popülerliğine rağmen yine de birçok kullanıcı instagram hesabını kapatmak isteyebiliyor.

Yeni bir instagram hesabı açıp eski instagram hesabı kapatma yolunu tercih edenler de bulunuyor. Ancak eski hesabınızda kullandığınız kullanıcı adını yeni instagram hesabınızda kullanma imkânınız bulunmuyor. İnstagram hesabınızı kapatmak için bilgisayar ya da cep telefonunuzdan işlem yapmanız gerekiyor. Eski instagram hesabını kapatma konusu en merak edilen konulardan biri olmaya devam ediyor.

“Çalınan veya eski hesabınızı geri almak için instagram güvenlik birinine mail atabilirsiniz. [email protected] adresine durumunuzu anlatan mail atmanız yeterli.”

İnstagram Kalıcı Takipçi Gerçekten Kalıcımıdır?

Instagram Kalıcı Hesap Silme

Eski instagram hesabını kapatmak istiyorum ama şifremi unuttum

Yeni bir instagram hesabı açtım eski instagram hesabını kapatmak istiyorum ama şifremi unuttum diyenlerdenseniz bunun yöntemi oldukça basittir. İnstagram hesabınızı kaybettiğinizi instagram’a bildirmeniz gerekmektedir. Bunun için en iyi yol yeni hesabınızı açtıktan 1 ya da 2 ay sonra eski hesabınızı şikâyet etmektir. Ancak bu şikâyeti yeni hesabı kullanmaya başladıktan sonra yaparsanız işe yarayacaktır.

Başkasının İnstagram Hesabı Nasıl Kapatılır?

Başkasının İnstagram Hesabı Nasıl Kapatılır?

İnstagram çok popüler bir sosyal medya platformu olması nedeniyle çok sayıda kullanıcıya sahiptir. Sizi rahatsız eden kullanıcıların hesabını kapatabilirsiniz. Başkasının instagram hesabı nasıl kapatılır konusu en merak edilen konulardan biridir. İnstagram belli kurallar kapsamında şikâyetleri kabul etmektedir. Bu sebepler aşağıdaki gibi sıralanabilir.

  • Sayfanın ya da kişinin size kötü içerikli mesajlar göndermesi
  • Taciz, zorbalık ve uygunsuz paylaşımlar
  • Hakaret, küfür gibi paylaşımların olması
  • Adınıza sahte hesap açılmışsa
  • Kişi ya da sayfa sizi açık açık taciz ve tehdit ediliyorsanız instagram sorununuza hızlıca çözüm bulacaktır.

Rihanna instagram hesabı

İnstagram Hesap Silme Linkine Tıklayın

İnstagram Hesap Silme Linkine Tıklayın

İnstagram  hesabınızı silmek için bilgisayardan ya da cep telefonundan giriş yapmanız gerekiyor. İnstagram hesap silme linkine tıklayın ve hesabınıza giriş yapın. https://instagram.com/accounts/remove/request/ instagram hesabınızı silme nedeninizi seçmeli ve karşınıza açılan sayfada gelen kutuya şifrenizi yazın ve hesabımı kalıcı olarak kapat butonuna tıklamalısınız.

Youtube ve instagram 7 GB Paketi 24,90 TL

Çalınan eski instagram Hesabı Kapatma

YouTube video
googlehaberler