Instagram Reels Taslaklar (Taslakları Kimler Görebilir)

Instagram Reels taslaklar hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Reels taslakları herkes görebilir mı ve Instagram taslaklar kayboldu işte detaylar.

Instagram uygulaması zaman zaman kendini güncelleştirerek yeni özellikler eklemektedir. Kısa zaman önce reels videosunu ekleyen Instagram uygulaması kısa videolar oluşturmanıza olanak sağlamıştır. Instagram uygulaması tüm dünyada sevilerek kullanılan sosyal medya platformları arasında yerini almıştır. Instagram uygulamasında kısa videolar oluşturabilir ve kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Fotoğraf videolarınızla oluşturduğunuz reels videolarınızı taslak olarak kaydedebilirsiniz. Düzenleme yaptığınız reels videolarınızı taslak şeklinde kaydedilir ve videolarınız korunmaya alınmaktadır. Instagram uygulamasında reels taslakları hakkında merak ettiğiniz tüm konuları sizler için ele aldık.

Instagram Reels 60 saniye Olmuyor

Reels Taslakları Herkes Görebilir Mı

Kısa ve eğlenceli videolar hazırlamak ve paylaşmak ister misiniz? Instagram reels özelliği ile bu isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Popüler olan akımları reels videosu halinde paylaşma imkanınız vardır. Reels videolarınızı oluşturdunuz ama paylaşmak istemediğiniz zaman Instagram Reels videolarınızı taslak olarak kaydetmektedir. Reels videolarının taslakları profilinizde gözükmektedir. Birçok kişi bu taslakları başkalarının görüp göremediğini merak etmektedir. Sizler için derledik.

  • Instagram uygulamasında oluşturduğunuz reels videolarınızı kimse göremez. Sadece sizler görebilirsiniz. Paylaşmak istediğiniz zaman taslaklara girerek yeniden düzenleme şansınız vardır. Taslaklarınızı paylaştıktan sonra herkes görebilir onun dışında taslak olarak kaydedilenleri kimse göremez.

Reels taslakları kimler görebilir

İlk defa reels videosu paylaşacak olan kişiler taslak halinde kaydedilen reels videolarını kimlerin görebileceğini merak etmektedir. Profilinizde gözüken taslak videoları bazı kullanıcılar tarafından endişe oluşturmuştur. Endişelenmenize gerek yok. Reels videolarının taslakları her ne kadar profilinizde gözükse de sizden başka kimse göremez. Reels taslakları sadece size aittir.

Instagram Taslaklar Kayboldu

Instagram Taslaklar Kayboldu

Yaratıcılığınızı ortaya koyarak kısa ve eğlenceli videolar oluşturabileceğiniz reels özelliği Instagram uygulamasında uzun zamandan beri kullanılmaktadır. Reels videolarınızı takipçilerinizle paylaşabilir ve kullanıcılarınızın beğenisine sunabilirsiniz. Instagram reels videosu oluşturduktan sonra vazgeçtiğiniz zaman Instagram bu videoları taslak olarak kaydetmektedir. Instagram reels taslaklarını şuradan görüntüleyebilirsiniz;

  • Instagram hesabınıza giriş yapın ve alt kısımda sağ tarafta yer alan Profilinize tıklayın.
  • Profilinize geldikten sonra reels videolarınız paylaşıldığı kısma tıklayın.
  • Bu kısımda taslak olarak kaydedilen tüm reels videolarınız gözükecektir.

Instagram uygulamasından çıkış yapmanız veya uygulamayı yeniden yüklemeniz halinde taslaklarınız silinmektedir. Eğer taslaklarınızı göremiyorsanız Instagram uygulaması tarafından silinmiş olma ihtimali oldukça yüksektir.

Instagram Taslaklar Görünmüyor

Instagram uygulaması birçok kullanıcı tarafından kullanılan ve popüler iletişim araçlarından birisi olmaktadır. Instagram üzerinden fotoğraf ve videolarınızı gönderi, reels olarak paylaşabilirsiniz. Instagram uygulamasında paylaşmadan çıktığınız reels ve gönderiler taslak olarak kaydedilmektedir. Taslaklar sizler için korunur ve kimse göremez. Instagram uygulamasında taslaklarınızı görüntüleyemiyorsanız bunun birkaç sebebi olabilir.

  • Instagram uygulamasında gönderilerinizin taslak olarak kaydedilmesi için bazı düzenlemelerin yapılması gerekir. Düzenlemeler yapıldıktan sonra taslak olarak kaydedilmektedir. Taslakların silinme ihtimali vardır. Instagram hesabınızdan çıkış yaptığınız zaman, uygulamayı kaldırdığınız zaman, versiyon değişikliği gibi durumlarda taslaklarınız silinir ve görünmez.

Reels Taslak Silme

Instagram uygulamasında oluşturulan reels videoları paylaşılmadan çıkılırsa taslak olarak kaydedilir ve profilinizde gözükür. Profilinizde gözüken taslak videolarını sizin haricinizde kimse görüntüleyemez. Profilinizde gözükmesinden rahatsızlık duyuyor ve taslakların silinmesini istiyorsanız sizler için yapmanız gereken yöntemleri derledik.

  • Instagram uygulamasında gönderileriniz taslak şeklinde kaydedilirse silme ihtimaliniz ve silme seçeneği yer alırken reels için bu durum geçerli değildir. Instagram uygulamasında oluşturduğunuz taslak olarak kaydedilen reels videolarını silmek için herhangi bir seçenek bulunmamaktadır. Bu durumda yapmanız gereken iki durum vardır. Birincisi hesabınızdan çıkış yapın ve tekrar giriş yapmayı deneyin. Taslak silinmediyse o zaman Instagram uygulamasını tamamen silin ve tekrar yükleyin. Bu adımlar gerçekleştikten sonra taslak olarak kaydedilen reels videolarınız silinecektir.

Instagram’da Reels Nasıl Paylaşılır

Instagram Taslak Nerede

Instagram Ortak Paylaşım

Aero Instagram Nedir

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu