iPhone Fiyatları Düşer Mi? 2024 (Zam Var Mı)

Ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen telefon markalarından biri Apple olarak bilinmektedir. Apple markasının İphone telefon modelleri diğer telefon modellerine göre oldukça pahalıdır. Birçok kişi iPhone fiyatları düşer mi 2024 sorusunun yanıtını merak etmektedir.

İphone fiyatları genellikle yeni bir model piyasaya sürüldüğü zaman ufak çaplı bir aksama yaşayabiliyor. Tahminlerimize göre Eylül ayında İphone modelinin yeni neslinin çıkmasıyla birlikte fiyatlarda düşüş yaşanacaktır.

Ancak bu tahminin netliğinin olmadığını söylemekte fayda var. Alışveriş yaparken karlı alışveriş yapmak ve daha uygun fiyata ürünleri satın almak isteriz. Ülkelere göre iphone fiyatları değişiklik göstermektedir. İngiltere iphone fiyatları bir aylık maaş ile kolayca satın alınmaktadır. Ancak ülkemizde bu durum olmadığı için uygun fiyat araştırması oldukça önemlidir. 

2024 iPhone fiyatları

2024 iPhone fiyatları güncel rakamlarını sizlerle paylaşıyoruz.

TeknofasApple iPhone 14 Pro Max 256GB38.999 TL
TeknosaApple Iphone 11 64 Gb Beyaz13.599 TL
TrendyolApple Iphone 13 128 GB Pembe29.499 TL
HepsiburadaApple İphone 12 Pro 128 Gb Mavi45.000 TL

Daha fazla ilgili içerik;


iPhone 11 Fiyat Düşer Mi? 2024

Iphone fiyatları düşer mi

iPhone 11 fiyat düşer mi 2024, ülkemizde yaşayan birçok kişi tarafından Apple markasına ait İphone 11 modelinin fiyatlarında düşüş meydana gelip gelmeyeceği merak edilen konular arasında yerini almaktadır.

Örnek verecek olursak İphone 12 serisi piyasaya sürüldüğü zaman İphone 11 fiyatlarında bir düşüş meydana gelmişti. Ülkelere göre düşüş miktarı ve fiyatlar değişiklik gösterebilir. Almanya İphone fiyatları ile ülkemizdeki İphone fiyatları bir değildir. Bu yüzden düşüş miktarları da bir olmayacaktır.  

Telefon Fiyatları Düşecek Mi? 2024

Telefon fiyatları düşecek mi 2024, Son zamanlarda telefon fiyatlarında ciddi bir artış sergilenmiştir. Ortalama iyi bir özelliğe sahip olan telefon almak istediğiniz zaman fiyatlar 6 bin TL ile 7 bin TL arasında olmaktadır. İyi bir telefon isterseniz bu fiyatın üstünde bir ücret ödemeniz gerekir. Peki ilerleyen zamanlarda fiyatlarda bir düşüş yaşanır mı? Merak ediyorsanız sizler için biraz araştırma yaptık.  

Telefon fiyatlarında herhangi bir düşüş beklenmiyor. Enflasyonun artması, dolar endeksindeki sürekli artış ve savaşın devam etmesi gibi etmenler bu durumun var olmadığının en güzel kanıtlarından biridir. Telefon fiyatlarında zaman zaman ufak çaplı indirim yapılabilir. Bu konu hakkında düşüncelerinizi ve fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.  

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr