İş Bankası Gümüş Hesabı Nasıl Açılır

İş Bankası gümüş hesabı nasıl açılır hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. İş Bankası vadesiz gümüş hesabı nasıl açılır işte detaylar.

Türkiye’de bankalar arasından en köklü bankalardan birisi İş Bankasıdır. Birçok kişi hesaplarının olduğu bankalarda yatırım hesaplarının nasıl açılacağını merak etmektedir. Yatırım araçlarından birisi olan gümüş bazı bankalarda hesap açılması için bir seçenek yoktur. Bu bankalarda yapılması gereken işlem şu şekildedir; ilk olarak yatırım hesabı açmanız daha sonra gümüş alım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekir. Peki birçok vatandaşın tercih ettiği İş Bankasında gümüş hesabını açabilir miyiz? Bu sorunun cevabını sizler için detaylı bir şekilde ele aldık. Gelin başlayalım.

  •  İş Bankasında gümüş hesabı açmanız için bir seçenek yoktur. İş bankası üzerinden yatırım hesabı açabilme şansınız vardır fakat gümüş hesabı açamazsınız.

Ziraat Bankası Gümüş Hesabı Nasıl Açılır

İş Bankası Vadesiz Gümüş Hesabı Nasıl Açılır

İş bankası ülkemizde en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. İş bankası uzun zamandır ülkemizde hizmet veren bankalardan biridir. Ülkemizde son yaşanılan durumlardan dolayı birçok kişi yatırım alanına ilgi göstermeye başlamıştır. Altın fiyatlarının yükselmesinden sonra birçok kişi gümüş alım satım işlemlerini merak etmeye başladı. İş bankasında gümüş hesabı açamazsınız. Fakat yatırım hesabınızı açarak gümüş alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fon alım satım işlemleri ile kolayca gümüş alabilirsiniz. İlk olarak yatırım hesabınızı nasıl açacağınızı bilmiyorsanız bir bakalım. İş bankasında yatırım hesabı açmanız için şu adımları takip ediniz.

  • İş Bankası hesabınıza giriş yapınız. Daha sonra orta kısımda yer alan menü seçeneğine tıklayınız.
  • Karşınıza çıkan ekrandan Yatırım seçeneğine tıklayınız.
  • Yatırım hesabınıza tıkladıktan sonra en üst kısımda Yatırım Hesabı Aç seçeneğini göreceksiniz.
  • Bu kısma tıklayınız. Gereken adımları takip ederek İş Bankasında yatırım hesabınızı kolayca oluşturabilirsiniz.

Yatırım hesabınızı oluşturdunuz şimdi sıra gümüş alımında gelin birlikte hangi adımları takip ederek gümüş alabileceğimize bakalım.

İş Bankası Gümüş Nasıl Alınır

İş Bankası Gümüş Nasıl Alınır

İş Bankası üzerinden yatırım hesabınızı açarak kolayca geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz. İş Bankası üzerinden maalesef gümüş hesabınızı açamazsınız. İş bankası üzerinden gümüş hesabı açamazsanız bile yatırım hesabı üzerinden gümüş fonu ile alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken yatırım hesabı açmak. Yatırım hesabınızı açtıktan sonra şu adımları gerçekleştirerek gümüş alabilirsiniz.

  • İlk olarak İş Bankasındaki hesabınıza giriş yapınız.
  • Giriş yaptıktan sonra menü seçeneğine tıklayarak yatırım hesabınıza girin.
  • Yatırım hesabınıza girdikten sonra Yatırım fonu seçeneği üzerinden alış kısmına tıklayınız.
  • Fon alma seçeneği üzerinden gümüş serbest fonuna tıklayarak gümüş alma işlemlerinizi gerçekleştirmiş olursunuz. İyi yatırımlar dileriz.

Fikirlerinizi, düşüncelerinizi ve aklınızda oluşan her soruyu yorum kısmına yazabilirsiniz.

Gümüş Kg Fiyatı

Külçe Gümüş Nerede Bozdurulur

Külçe Gümüş Nereden alınır

İş Bankası Kasa Kiralama Ücreti

İş Bankası Mobil İndir

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu