Ziraat Bankası Gümüş Hesabı Nasıl Açılır

Ziraat Bankası gümüş hesabı nasıl açılır hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ziraat mobilden gümüş hesabı nasıl açılır ve vadesiz gümüş hesabı olan bankalar işte detaylar.

Ülkemizde son zamanlarda yatırım konusunda ilgi giderek artmıştır. Ziraat Bankası ülkemizde uzun zamandan beri olan köklü bir bankadır. Müşterilerine daha iyi hizmet vermek için birçok avantaj ve hesap açma özelliği olan Ziraat Bankasının yatırım hesabı olan gümüş hesabı hakkında merak edilenleri yazımızda detaylı bir şekilde ele aldık.  

Ziraat Bankası üzerinden birçok yatırım hesabı açma şansınız vardır. Ziraat Bankasından gümüş hesabı açılır mı açılmaz mı sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Ziraat bankası hesabınızdan döviz, altın ve hisse için kolayca yatırım hesabı açabilirsiniz. Peki Ziraat Bankası üzerinden gümüş hesabı açabilir miyiz?

 • Ziraat Bankası üzerinden gümüş hesabınızı açamazsınız. Ziraat web sitesi üzerinden veya mobil bankacılık sistemini kullanarak yatırım hesabı açma şansınız vardır. Yatırım hesabı açtıktan sonra gümüş alım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Peki bu hesabı nasıl açabiliriz. Gelin detaylı bir şekilde inceleyelim.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır

Ziraat Mobilden Gümüş Hesabı Nasıl Açılır

Altın fiyatlarında artış sebebi ile birlikte birçok kişi yatırım yapmak için gümüş hesabına yönelmektedir. Vatandaşlar banka üzerinden gümüş hesabını açarak işlemlerini gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Ziraat Bankası gümüş hesabı olarak açamazsınız. Ayrıca Ziraat Bankasından gümüş alım işlemleri de yoktur. Bizler sadece Ziraat Bankasını aracı kurum yaparak diğer kurumlardan gümüş alma işlemlerini gerçekleştireceğiz.

İlk olarak yatırım hesabı açmanız gerekir. Ziraat Bankası üzerinden yatırım hesabını kolayca açabilirsiniz. Devlet bankalarında faizsiz bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankasında web sitesi üzerinden veya mobil bankacılılık üzerinden yatırım hesabı açabilirsiniz. Yatırım hesabını açtıktan sonra diğer kurumları kullanarak gümüş alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ziraat mobil veya web sitesini kullanarak hesabınıza giriş yapınız.
 • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Hesaplarım seçeneğine tıklayınız. Hesaplarım seçeneğine tıkladıktan sonra yeni hesap aç seçeneğine tıklayınız.
 • Daha sonra yatırım hesap açma seçeneğine tıklayınız. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra yatırım hesabınızı açmış olursunuz.
 • Yatırım hesabını açtıktan sonra ana sayfaya geri gelin. Şimdi yapacağımız işlemler gümüş almak için olacaktır.
 • Ana sayfaya döndükten sonra tekrardan hesaplarım seçeneğine tıklayınız. Hesaplarım seçeneğinden Yatırım Hesaplarım seçeneğine tıklayınız.
 • Yatırım Hesabınızı görüntüledikten sonra sağ kısımda yer alan İşlemler seçeneğine tıklayınız.
 • İşlemler seçeneğine tıkladıktan sonra fon alış yazan seçeneğe tıklayın.
 • Ziraat Bankası üzerinden gümüş alım seçeneği olmadığı için diğer kurumlar yazan seçeneğe tıklayın.
 • Diğer kurum fonlarına tıkladıktan sonra arama kısmına gümüş yazarak gümüş alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vadesiz Gümüş Hesabı Olan Bankalar

Son zamanlarda altın fiyatının artmasından dolayı birçok kişi yatırım aracı olarak gümüşü görmektedir. Altın hesabını hemen hemen birçok banka üzerinden gerçekleştirebilirken, gümüş hesabını her bankada açamazsınız. Birçok banka üzerinden gümüş hesabını açamazsınız. Bazı bankalarda ise yatırım hesabı açarak diğer kurumlardan gümüş alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Peki vadesiz olarak gümüş hesabı açabileceğiniz ve işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bankalar hangileridir? Sizler için bu bankaları araştırdık. İşte gümüş hesabı açabileceğiniz bankaların isimleri;

 • Vakıfbank devlet bankalarından biridir. Ve bu bankayı kullanarak yatırım hesabı açabilirsiniz. Denizbank, Kuveyt Türk, Fibabanka, Türkiye Finans Katılım Bankası, Odeabank, Türkiye Emlak Katılım Bankası ve HSBC bankalarını kullanarak gümüş hesabınızı kolayca açabilirsiniz. Diğer bankalardan ise

Ziraat Bankası Bes Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası POS Destek Numarası

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanılır

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

googlehaberler