İş Bankası POS Destek Hattı 0850 (Çözüldü)

İş Bankası POS destek hattı 0850 724 7 767 üzerinden hizmet veriyor. İş Bankası üye iş yerleri POS cihazlarını kullanırken desteğe ihtiyaç duyabiliyor. POS cihazlarının arıza vermesi, kullanım detayları, kurulum aşaması ve benzeri tüm süreçlerde İŞ Bankası üye iş yerlerine 7/24 aktif destek hizmeti sunuyor.

POS desteği hizmeti için hafta içi ya da hafta sonu dahil olmak üzere 0850 724 7 767 irtibat numarasını arayabilir ve görüşme sağlayabilirsiniz. İş bankası müşteri temsilcileri size en kısa süre içerisinde geri bildirimde bulunup işlemlerinize dair destek verecektir.

İş Bankası POS Komisyon Oranları

İş bankası POS komisyon oranları güncellendi. Diğer rakip bankalara oranla İŞ bankası POS hizmetinin daha avantajlı olduğunu söylemek mümkündür.

 • 3 Ay süreyle yurt içi tek çekim ertesi gün ödeme; %2,39
 • 6 ay sürede kullanım ücreti ödemezsiniz.

Çünkü İş Bankası üye iş yerlerinden ilk 6 ay boyunca POS komisyonu talep etmiyor. İlk 6 aydan sonra ise üye iş yerinin kullandığı POS cihazı modeline ve sistemine göre komisyon oranları değişiyor. İş Bankası POS modelleri ise kısaca şu şekildedir;

 • Yeni nesil ÖKC Pos cihazı
 • DCC dinamik kur dönüşümlü POS cihazı
 • Temassız Maximum POS cihazı
 • ADSL sabit POS cihazı
 • Mobil POS cihazı
 • POS’um Cepte
 • Ortak POS cihazı
 • Döviz POS cihazı
 • Başşiş POS cihazı
 • Imece POS
 • Tedarikçi POS cihazı

Tüm bu POS cihazı seçeneklerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ayrıca İş Bankası üye iş yeri olarak POS cihazı alabilmek için şubeye gitmenize gerek yoktur. Online olarak POS cihazı başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

İş Bankası Üye İşyeri Numarası

İş bankası pos destek hattı 0850

İş Bankası üye işyeri numarası üzerinden 7/24 destek alabilirsiniz. Eğer İŞ Bankası müşterisiyseniz ve POS cihazı kullanıyorsanız her an desteğe ihtiyacınız olabilir. Soru, sorun, istek, şikayet ve öneri dahil olmak üzere İş bankası üye iş yeri olarak yardım almak için 0850 724 7 767 numarasını arayabilirsiniz. Bu numara POS destek hattı olarak 7/24 aktif hizmet veriyor. Bu nedenle de günün her saatinde irtibata geçmeniz mümkündür.

İş Bankası POS Cihazı Başvurusu

İş Bankası POS cihazı başvurusu için İş Bankası şubelerinize gitmenize gerek kalmıyor. Çünkü ilgili POS başvurularınızı sadece birkaç dakikanızı ayırarak online olarak yapmanız mümkündür. Eğer siz de online POS başvurusu yapmak istiyorsanız izlemeniz gereken adımlar kısaca şu şekildedir;

 • İşCep’e uygulamasına şifrenizle giriş sağlayın.
 • Ardından ise açılan menüden ‘’Ticari İşlemlerim’’ kısmına tıklayın.
 • Sonraki adımda ise ‘’Anında POS başvuru’ ’kısmına tıklayın.
 • Talep edilen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğinizden emin olarak başvurunuzu tamamlayın.

Bu adımları takip ederek kolayca POS başvurunuzu yapabilirsiniz. İlgili başvurunuzu yaptıktan sonra kısa süre içerisinde İŞ Bankası müşteri temsilcileri tarafından aranırsınız. Ardından işlemleriniz tamamlanır ve POS cihazınız iş yeri adresinize teslim edilir.

İş bankası POS cihazı veriyor mu?

İş Bankası üye iş yerlerine POS cihazı hizmeti sunuyor. Üstelik İş Bankası POS cihazı seçenekleri için ilk 6 ay boyunca 0 komisyon alıyor. Herhangi bir ek ödeme olmadan 6 ay boyunca POS cihazınızı kullanabilirsiniz. Şubeye gitmede İşCep üzerinden online POS başvuru adımlarını takip etmeniz yeterli olacaktır.

İnternetsiz POS cihazı var mı?

POS cihazları internetli ya da internetsiz olabilir. İnternetsiz çalışan POS cihazları ADSL, VDSL ya da GPRS üzerinden bağlanarak hizmet alabileceğiniz POS cihazı modelleridir. Bu seçenek neredeyse tüm bankalar tarafından sunuluyor.


Daha fazla ilgili içerik;

İş Bankası müşteri hizmetleri 7/24 açık mı?

Evet, İş Bankası müşteri hizmetleri 7/24 açıktır. İş Bankası müşteri temsilcilerine 0850 724 07 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İş Bankası müşteri temsilcisi numarası kaç?

İş Bankası müşteri temsilcisi numarası 0850 724 07 24’tür. Bu numaradan İş Bankası müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

0850 724 07 24 neden arar?

0850 724 07 24 numarası, İş Bankası müşteri hizmetleri numarasıdır. Bu numaradan İş Bankası müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥