İş Bankası 10.000 TL faizsiz kredi nasıl alınır sorusunu detaylı bir şekilde yazımızda ele aldık. Faizsiz kredi veren bankalar ve başvuru şartları hakkında tüm gerçekler…

Bankalar daha fazla müşteri kazanmak için birçok farklı kampanya ve fırsat düzenler. Son zamanlarda bankalar tarafından faizsiz kredi verilmeye başlandı. Akbank faizsiz kredi seçeneğinden sonra İş Bankası da müşteri memnuniyeti ve daha fazla müşteri kazanmak için faizsiz taksitli nakit avans desteği sundu. İlk defa İş Bankası müşterisi olmanız aranan tek şartlar arasında. Peki taksitli faizsiz nakit avansı almak için ne yapmanız gerekiyor?

  • İşCep uygulamasını cihazınıza indirin ve İş Bankası müşterisi olmak istiyorum seçeneğine tıklayın.
  • İş Bankası müşterisi olduktan sonra kredi kartına başvuru yapın.
  • Kredi kartınız onaylandıktan sonra mobil uygulamada nakit avans bölümüne gelin.
  • Nakit avans talebinizi oluşturun ve limitinizi en az 300 TL en fazla 10.000 TL belirleyin.
  • Ayrıca en fazla 3 ay vade kullanabilirsiniz.
  • Nakit avans başvurusu yaptıktan sonra kolayca nakit ihtiyaçlarınızı karşılayın.

20 Bin TL Faizsiz Kredi

Bankalar müşteri çekmek için promosyon fırsatlarından sonra faizsiz kredi seçeneği sunmaya başladı. Faizsiz bayram kredisi kampanyasından sonra yeni müşteriler için sunulan bu kampanyadan kolayca yararlanabilirsiniz. 20.000 TL faiz olmadan kredi alabileceğiniz bankalardan biri Garanti olarak karşımıza çıkıyor. Garanti Bankasının müşterisi olmanız halinde 10.000 TL faizsiz kredi ve 10.000 TL faizsiz nakit avans çekebilirsiniz. Toplamda faizsiz 20.000 TL sizi bekliyor.

Garanti BBVA müşterisi olmak ve bu fırsattan yararlanmak için 13 Eylül tarihine kadar vaktiniz var. Bankanın müşterisi olduktan 5 gün sonra hayat sigortalı faizsiz krediye başvuru yapabilirsiniz. Şubelerden değil mobil üzerinden başvuru yapmanız halinde faizsiz kredi alabilirsiniz. 12 ay vade ile kredi, 6 ay vade ile nakit avans seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Yeni Müşteriye Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Bankalar yeni müşterileri için faizsiz taksitli nakit avans seçeneği sunmaya başladı. Her bankanın faizsiz kredi tarihleri ve başvuru şartları değişiklik gösterir. Genellikle her banka yeni müşterilerine faizsiz kredi seçeneği sunar. 2023 yılında faizsiz kredi veren bankalar ve sundukları en fazla kredi limiti şu şekildedir;

İş Bankası10.000 TL
Garanti BBVA20.000 TL
Akbank15.000 TL
Yapı Kredi15.000 TL
Kuveyt Türk10.000 TL

Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar

Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar

Faizsiz nakit avans almak için bankanın yeni müşterisi olmanız gerekir. Yeni müşteri olacak kişiler bankaların mobil uygulamasını kullanarak başvurularını gerçekleştirmelidir. Şubelere giderek müşteri olduğunuz takdirde bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Faizsiz nakit avans seçeneğini neredeyse her banka sunar. Ancak bankaların başvuru tarihleri birbirlerinden farklıdır. Mesela Ziraat Bankası 10.000 TL kredi fırsatı aktif bir kampanya değildir. Güncel olarak faizsiz nakit avans desteği sunan bankalar İş Bankası, Garanti, Akbank, Yapı Kredi ve Kuveyt Türk olarak karşımıza çıkar. Bu bankaların müşterisi olmanız ve onaylanmış kredi kartı çıkartmanız halinde faizsiz kredi çekebilirsiniz.

Faizsiz kredi hakkında merak ettikleriniz, fikirleriniz ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.