İskenderun Demir Fiyatları (1 Ton Demir Ne Kadar)

İskenderun demir fiyatları, inşaat demirindeki fiyatlar günlük olarak değişiklik göstermektedir. Dolar kuruna bağlı olarak değişir demir fiyatları.

Bulunduğu konuma, demirin cinsine ve türüne göre değişiklik gösterir. Demir İskenderun’un Payas ilçesinden çıkarılıyor. İskenderun demir fiyatları ise özellikle Akdeniz ve Doğu Bölgesinin fiyatlandırılmasında önemli rol oynar. Bu bölgede bulunan firmalar nakliye masraflarından dolayı demir alımlarını genellikle İskenderun Payas bölgesinde gerçekleştirir.

Q8 mm23.950 TL
Q10 mm23.700 TL
Q12 mm23.850 TL

İskenderun Günlük Demir Fiyatı

İskenderun demir fiyatları

İskenderun günlük demir fiyatı, günlük olarak değişen demir fiyatlarında dolar kuru oldukça önemlidir. Dolar kuru tarihi rekorunu kırarken demir fiyatları da tarihi rekorunu kırdı. Doların düşmesiyle demir fiyatlarının düşmesi bekleniyor. Fakat, dolarda henüz bir düşüş yaşanmasının aksine her geçen gün yükselmeye devam etmektedir.


Diğer demir fiyatları;


İskenderun 1 Ton Demir Fiyatı

İskenderun 1 ton demir fiyatı, Payas demir fiyatları dolar kuruna göre yükselmeye başladı. Doların ani yükselmesiyle birlikte önü alınamayan demir fiyatlarının daha fazla yükselmesi uzmanlar tarafından beklenmektedir.

  • 1 ton İskenderun demir fiyatı; 23.700 TL
  • 1 Kilo İskenderun demir fiyatı; 23,70 TL

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥