İyilik Hangi Kanalda Hangi Gün

İyilik hangi kanalda hangi gün hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. İyilik hangi kanalda saat kaçta ve iyilik yeni sezon hangi gün işte detaylar.

Ekranlarda yeni başlayacak dizilerin konusu ve oyuncuları oldukça merak edilmektedir. İlk bölümü ile ekranlara gelecek olan dizilerden birisi ise İyilik olmaktadır. İyilik dizisi şimdiden oyuncuları ve fragmanı ile dikkatleri üstüne toplamıştır. İyilik dizisinin konusu ile aldatma ve bir kadının mücadelesi ele alınmaktadır. Başrollerde Hatice Şendil ve İsmail Demirci yer almaktadır. Oyuncular ve dizi konusuyla birçok izleyici tarafından heyecanla beklenmektedir. İyilik dizisi hakkında tüm merak ettiklerinizi yazımızda ele aldık. Hadi gelin başlayalım.

  • İyilik dizisi ülkemizin en çok sevilen kanallarından biri olan Fox TV’de cuma günleri yayınlanacaktır.

Gülümse Kaderine Hangi Kanalda Hangi Gün

İyilik Hangi Kanalda Saat Kaçta

İyilik dizisi fragmanı ile birçok izleyiciden geçerli not almıştır. İyilik dizisi kocasının kardeşi gibi gördüğü bir kadınla onu aldattığını öğrenen kadının hayat hikayesini konu almaktadır. Tamamen hayatı değişir ve sorgulamaya başlar. Yeniden ayağa kalmak ve mücadele etmek ne kadar zor olsa da bunu başarması gerekir. İyilik dizisinin konusu ve oyuncuları izleyiciler tarafından beğenilmiş ve dizinin ne zaman, hangi kanalda yayınlanacağı merak konusu olmuştur.

  • İyilik dizisi Fox TV’de cuma günü saat 20.00 da yayına girecektir. Dizi hakkında yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İyilik Yeni Sezon Hangi Gün

Yeni sezonda Fox TV’de yayına girecek olan birçok dizi vardır. Bu diziler arasında yer alan İyilik dizisi birçok kişi tarafından heyecanla beklenmektedir. İyilik dizisinin ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı ise merak konusu olmaktadır. İyilik dizisinin ilk bölümü 29.04.2022 tarihinde Fox TV’de yayınlanacaktır. İyilik dizisinin yeni bölümlerini her hafta cuma günleri izleyebileceksiniz. İyilik dizisinin oyuncu kadrosu ve oynadıkları karakterler ise şu şekildedir;

İyilik Dizisinin Başrol OyuncularıOynadıkları Karakterler
Hatice ŞendilNeslihan
İsmail DemirciRafet
Sera KutlubeyDamla
Perihan SavaşŞahika

Mahkum Dizisi İzleyici Yorumları

Emanet Dizisi İzleyici Yorumları

Sadakatsiz Dizisi İzleyici Yorumları

Netflix Kulüp Dizisi Konusu Gerçek Mi

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu