Jartiyer belki de erkeklerin rüyalarında kadınları süsleyen en çekici giysi olabilir. Peki gerçekten jartiyer neden giyilir? Kelimenin tam anlamı ile seksi olmak için.

Kadınların vücudu erkekler için başlı başına caziptir. Hele ki bu vücudu birkaç seksi kıyafet ile donattığınızda gecelerinizde partnerinizin gözü asla üzerinizden ayrılmaz. Kadın olmanın doğasından kaynaklı olacak ki jartiyer en bakımsız vücutta bile ışıl ışıl durur.

Peki jartiyer giymeden önce bilmeniz gereken birçok şey olduğunu biliyor muydunuz? Jartiyeri nasıl taşımanız gerektiğinden tutun da nasıl giymeniz gerektiğine kadar kızlar arasında birçok püf noktayı burada derledik.

Jartiyer hakkında erkekler ne düşünüyor

Jartiyer hakkında erkekler ne düşünüyor? Gerçekten o kadar seksi mi?

Evet. Jartiyer gerçekten de çok seksi. Erkekler de böyle düşünüyor. Jartiyerin en büyük olayı vücudu sarmasına rağmen vücudun görünmesine izin vermesinde yatıyor.

Davetkar ancak giyinik, tabi jartiyere kapalı bir giysi muamelesi yapabilirseniz. Jartiyer giymek ise erkeklerin özellikle düğün gecelerinde kadınlardan beklediği bir performans. Ancak her kadın jartiyer giymeye sıcak bakmayabilir. Bakmak istemek zorunda da değildir.

Jartiyer giymek tamamen kadının kendi tercihidir. Jartiyer giyerken seks hayatını biraz daha diri tutmak ya da heyecanlı hale getirmek isteyebilirsiniz. Böyle bir amacınız varsa jartiyer doğru parça olabilir. İşte erkeklerin jartiyer hakkındaki görüşleri;

  • Jartiyer giymiş bir kadın vücudundan utanmıyor demektir. Kadın vücudunu sevmezse ben nasıl seveyim?
  • Eşimi düğün gecesi jartiyerle görmek benim bütün hayallerimi deforme etti. Bu kadar yakışabilirdi.
  • Jartiyer tercih meselesi diyorlar ama jartiyer kadının en büyük silahı olabilir. Hele ki onu seven bir erkeğe karşı kullanılıyorsa.
  • Jartiyer giyen kadına bakmamak bir erkeğin elinde olamaz. İnsanın ilgisini çekiyor.
  • Partnerim jartiyer giyince vücudu daha fazla dikkatimi çekiyor. Aynı zamanda vücudu bana daha çekici de geliyor. İlginçtir ki jartiyeri çıkarmak da istemiyorum. Büyülü bir iç çamaşırı. Tabi çamaşır denirse. Çünkü hiçbir yeri kapatmıyor.
  • Jartiyer üretilen en seksi iç çamaşırı. Net. Ne var ne de yok ama insanı cezbediyor.
  • Makyajını iyi yapan bir kadının daha seksi görünmesi gibi bir şey. Jartiyerini iyi seçen kadın her zaman 1 adım öndedir.
  • Jartiyer gizli çıplaklıktır. Karşı tarafı cezbetmek için sadece giyilmesi yeten bir parça. Gece mutlaka seks ile biter.
Jartiyer Giymeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Jartiyer Giymeden Önce Bilmeniz Gerekenler-1: Jartiyer giyen kadın özgüvenli olacak.

İç çamaşırları arasında en özgüvenli olan hangisi diye sorulsa bu sorunun cevabı açık ara farkla jartiyer olurdu. Jartiyerin kendine has bir özgüveni var. Bir kadın jartiyer giyiyorsa bu özgüveni kendine mal edecek. Başka türlü jartiyer işini yapmaz.

Jartiyer giyen kadının özgüvenli olmaması üzerine giydiği giysinin ona yakışmamasına neden olur. jartiyer giyen kadın mutlaka dik duracak, bakışlarını kaçırmayacak ve davetkar olacak. Çünkü üzerindeki jartiyer tam olarak bunları yapıyor. Davetkar bakışların ardından özgüvenli bir kaçış ile naz da yapılabilir tabi.

Jartiyer Giymeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Jartiyer Giymeden Önce Bilmeniz Gerekenler-2: Jartiyer nasıl giyilir?

Jartiyer giymeden önce bilmeniz gereken başka bir nokta da jartiyerin nasıl giyildiğidir. Jartiyer giyerken kafanız allak bullak oluyor ve jartiyeri parçalamadan giyemiyorsanız bu işte yenisiniz demektir.

Jartiyer giyilirken önce en dolu parçası giyilir. Baş, el, ayak gibi kısımları belirlenerek bir noktadan giymeye başlanır. Tırnaklarla değil parmaklarla tutularak yavaşça çekilir. Jartiyer doğru giyilirse vücuda uyum sağlar. Giymeye çalışırken çekiştirirseniz saçma sapan bir görüntü ortaya çıkabilir.

Jartiyer Giymeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Jartiyer Giymeden Önce Bilmeniz Gerekenler-3: Jartiyer neden giyilir?

Jartiyer seksi olmak için giyilir. Bir kadın seksi vücudunu sergilemek isterse içine giyeceği iç çamaşırını iyi seçmelidir. Hele ki partnerini baştan çıkarmak istiyorsa iyi bir ortam olmasa bile tek başına jartiyer iş görür. Tabi ki içinde özgüvenli bir kadın varsa.

Seks ile sonlanacak gecelere hazırlanırken jartiyer giymeyi tercih ediyorsanız zıtlıklardan yana olabilirsiniz. Açık renk teniniz varsa mutlaka siyah renk jartiyer tercih edin. Esmerseniz de beyaz tercih edebilirsiniz. Risk almaktan kaçınmayın. Jartiyer başlı başına riskin ta kendisi.

Jartiyer Nasıl Seçilir

Jartiyer Nasıl Seçilir?

Jartiyer seçerken cilt tonunuz ile uygun bir ürün seçmelisiniz. Jartiyerin tarzına, sizi yansıtıp yansıtmadığına bakmalısınız. Özel bölgelerinin kapalı olup olmaması da başka bir önemli husus.

Jartiyer giymeyi seviyorsanız sizin için iyi bir haber var. Çeşit çeşit jartiyer bulabilirsiniz. Özel bölgesi açık olanlardan tutun da kapalı olanlara kadar. Özel bölgesi kapalı olan jartiyerler giyip çıkarma gerektirdiğinden biraz zorlanmanıza neden olabilir.

Jartiyer seçerken hızlı bir şekilde karar vermeye çalışın. Jartiyeri çıkartmak istemiyorsanız özel bölgesi açık bir model tercih edin. Tüm vücudu kaplayan vücut çorapları ile bezelenmiş bir jartiyer alacaksanız mutlaka özel bölgesi açık ya da açılabilir olsun. Sevişmenin en sıcak anında birkaç dakikalık bir mola kimseyi mutlu etmez.

Jartiyer nereye takılır

Jartiyer nereye takılır?

Jartiyer nereye takılır sorusu ilk kez jartiyerle karşılaşanların sıkça sorduğu bir soru. Jartiyer takılmaz, giyilir. Genellikle göğüs ve özel bölge etrafında şekillenen jartiyer modellerinde hem kapalı hem de açık seçenekler bulunur.

Jartiyer giyerken aşağıdan giymeye başlamanız önerilir. Jartiyerin modeline göre değişse de en sağlam yol aşağıdan yukarıya doğru olan yoldur. Jartiyeri giydikten sonra varsa kancalarını da takmayı unutmayın.

Erkeği Baştan Çıkarmak İçin Nasıl Giyinmeli – Erkekleri Heyecanlandıran Şeyler

Erkeklerin İlk Gece Yorumları – Erkeklerin Bilmesi Gerekenler

Erkeklerin Bayıldığı Hitap Sözleri – Bu Kelimeler ile Onu Kendinize Bağlayın