Bir Derdim Var KK, bir sorunu veya sıkıntıyı paylaşmak için kullanılır. Bir Derdim Var KK, cinsellik veya kişisel olabilir (örneğin, bir sağlık sorunu veya ailevi bir problem) veya daha genel olabilir.

Bir Derdim Var KK, akıllarına takılan konularla ilgili yardım almak isterler ve bu nedenle internet ortamında dertlerini ya da sorunlarını paylaşırlar. Bu sorunları neler olduğunu “Bir Derdim Var KK” başlığı altından takip edebilir, kadınlarla ilgili hemen hemen her konuda çeşitli bilgileri ve yorumları bulabilirsiniz.

Kullanıcılar, akıllarına takılan, yardım ya da bilgi almak istedikleri her konuda buraya yazabilirler. Diğer kullanıcılar tarafından yapılan yorumlarla bilgi alışverişi sağlanır. Bir Derdim Var KK başlığında en çok hangi paylaşımlar yapılmış, hangi konulara yer verilmiş detaylı olarak açıklayalım..

Bir Derdim Var Cinsellik

Bir Derdim Var, kadınlarda cinsel işlev bozuklukları, cinsel istek, uyarılma, orgazm veya ağrı gibi alanlarda yaşanan problemleri kapsar. Bir Derdim Var KK Cinsellik, kadınların cinsel yaşamdan keyif almalarını engelleyebilir ve ilişkilerini olumsuz etkileyebilir.

En yaygın Bir Derdim Var KK Cinsellik sorunları

  • Vajinal kasların istemsizce kasılması ve cinsel ilişkiye girmeyi zorlaştırması veya imkansız hale getirmesi.
  • Orgazm olamama veya nadiren orgazm olma.
  • Cinsel isteksizlik veya azalmış cinsel istek.
  • Yeterince uyarılma ve vajinal kayganlık oluşmaması.
  • Cinsel ilişki sırasında ağrı veya rahatsızlık duyma.

bknz. Bekarlar Kadınlar Cinsel İhtiyaçlarını Nasıl Giderir?

Kadınlar Kulübü BDV

Bir Derdim Var KK Cinsellik

Kadınlar Kulübü BDV bölümüne isteyen herkes yorum yapabilir, konular hakkında tavsiyelerde bulunabilir ya da fikir beyan edebilir. Şu anda en popüler konulardan olan Kadınlar Kulübü BDV bölümündeki konu başlıklarında bazıları şöyledir;

  • Sürekli Esneme İsteği; Uzun süredir sürekli uyku halinde olan bir kullanıcı, gözünden yaşlar gelene kadar esnediğini ve bunun sıklıkla tekrarlandığını söylüyor. Doktora gitmiş ve oksijen maskesi kullanılmış olmasına rağmen herhangi bir sorunu bulunmadığını belirtiyor ve bu konuda yardım istiyor. 2 çocuk annesi olduğunu, sürekli uykusuz kaldığını ancak bu durumun oksijensiz kaldığından kaynaklandığını düşünüyor ve bu konuda yardım istiyor.
  • Gece Uyutma Problemi; bir anne 2 yaşında oğlunun geceleri çok geç uyuduğundan, babası hastanede olduğu için 2 gün boyunca yanında kalamadığı için uyku düzeninin bozulduğundan ve gündüzleri de uyutamadığından yakınıyor. Çocuklarda uyku düzeni problemi zaten en çok karşılaşılan problemlerden. Anne tekrar eski düzene dönme konusunda tavsiye istiyor ve bu konuda pek çok deneyimli anneden yorumlar geliyor.
Bir Derdim Var KK Cinsellik

KK BDV, Kadınlar Kulübü Sorunsal

Bir derdim var konu başlığında, hemen hemen her konuda tavsiye isteğine denk gelebilirsiniz. Sevgililerden eşlere, çocuklardan kayınvalidelere, hatta iş hayatında yaşanan sorunlara kadar pek çok farklı konuda bilgi alabilirsiniz. KK BDV örneklerine devam edelim;

  • Sevgilim Benimle İlgilenmiyor, Sizce Ne Yapmalıyım? Bu konu başlığında kullanıcı sevgilisiyle 4 yıldır birlikte olduğundan ve yakın zamanda evleneceğinden ancak son iki yıldır sevgilisinin kendisiyle eskisi gibi ilgilemediğinden bahsediyor. Sevgilisinin yoğun çalıştığını, aralarında bir sorun olmadığını ancak yine de söylemesine rağmen ilgisiz davrandığını belirtiyor ve ne yapması gerektiği konusunda yardım istiyor.
  • Boşanma Sürecine Giriyoruz Yardım Edin; bir kullanıcı eşiyle 2-3 yıldır çocuk olmamasından dolayı problem yaşadığı, eşinin youtuber olmak istediğini ve bu yüzden çocuk istemediğini, eşinin her fırsatta boşanmak istediğini ve bu nedenle sürekli kavga çıkardığını söylüyor. Bu konuda nasıl bir süreç yaşayacağını merak ediyor ve kullanıcılardan yardım istiyor.

BDV KK, Bir Derdim var Kadınlar Kulubü

Yukarıda anlattığımız örneklere, tüm kullanıcılar tarafından yorumlar yapılıyor ve tavsiyelerde bulunuyor. Kullanıcılar arasında doktor, psikolog ya da bazı konularda deneyimli olan pek çok kişinin mevcut olduğu düşülürse, profesyonel anlamda yardım da edilebiliyor.

BDV KK konu başlıklarının altına yapılan pek çok yorumun kullanıcılar için olumlu olduğu, bu tavsiyeler birlikte derdi olduğunu düşünenlerin kendini psikolojik açıdan daha iyi hissettiğini belirtiliyor. Buraya yapılan yorumlarda kadınlar kendilerini yalnız hissetmeyerek daha özgüvenli hareket ettiklerinin altını çiziyor.

Kadınlarda Meninin Geldiğini Nasıl Anlarız Diyanet

Geniş Omuzlu Kadınlar Nasıl Zayıflar

Geniş Omuzlu Kadınlar İçin Saç Modelleri