Karaca yemek takımı Almanya fiyat listesi ile karşınızdayız. Mutfakların olmazsa olmazlarda bir tanesi yemek takımı. Misafirlerinizi ağırlamak için ya da günlük kullanım için yemek takımlarına ihtiyaç duyarsınız. Çorba kasesinden salata tabağına kadar birçok parça yemek takımında yer alır. Karaca Türkiye’nin değil tüm dünyanın tercih ettiği markalardan biri.

Karaca markasına ait yemek takımları Almanya’da genellikle 100 ile 300 Euro arasında yer alır. Seçtiğiniz yemek takımının parça sayısı ve modeline göre bu fiyat değişiklik gösterir. Çaydanlık ve küçük ev aletleri göre fiyatlar farklılık gösterir. 39 parça yemek takımları 100 ile 150 euro arasında yer alırken 82 parça yemek takımları 200 ile 350 Euro arasındadır.

Karaca Yemek Takımı 12 Kişilik 84 Parça

Karaca yemek takımlarında genellikle 12 kişilik tercih edilir. Kalabalık misafir ağırlamayı düşünüyorsanız 12 kişilik 84 parça yemek takımı işinize yarayacaktır. Almanya Karaca mağazasında 12 kişilik 100’e yakın yemek takımı bulunur. Yemek takımının içeresinde servis tabağından kurdan dağıtıcısına kadar birçok farklı ürün bulunur. Yemek takımı fiyatları parça sayısına göre de değişiklik gösterir. Almanya’da kullanıcıların en çok tercih ettiği 12 kişilik yemek takımlarının modelleri ve fiyatları şu şekildedir;

Karaca Siena 149 Euro
Karaca Streamline300 Euro
Karaca Lexi Platinum150 Euro
Karaca Middle Streamline200 Euro
Karaca Streamline Yeni Saturn Platinum300 Euro
Karaca Fine Pearl Grace180 Euro
Karaca Streamline Geo 200 Euro
Karaca Fine Pearl Roma 350 Euro
Karaca Arte150 Euro
Karaca Seha Creme250 Euro

En Ucuz Karaca Yemek Takımı

En ucuz Karaca yemek takımı arayışı içerisinde olduğunuzu biliyoruz. Yemek takımı tercih ederken kişi sayısını iyi belirlemeniz gerekir. Evinize gelen misafir yoğunluğu fazlaysa 12 kişilik, azsa 6 kişilik yemek takımlarını tercih edebilirsiniz. Kişi sayısı ve yemek takımının modeline göre fiyatlar değişiklik gösterir.

En ucuz Karaca yemek takımı Karaca Ria modeli olarak biliniyor. 12 kişilik yemek takımı 39 parçadan oluşuyor ve fiyatı 100 Euro olarak bilinir. 12 kişilik ucuz yemek takım modelleri Karaca Dylan, Salen, Fall Gold, Düğüm, Fine Bone New olarak sıralanır. 6 kişilik yemek takımlarında ise en uygun Fine Pearl karşımıza çıkar. Fine Pearl 26 parçadan oluşur ve 80 Euro değerindedir.

Karaca Yemek Takımı 6 Kişilik

Çeyiz seti içerisinde yemek takımı mutlaka olmalı. Evinizde az kişi yaşıyorsanız ya da günlük kullanım için alacaksanız 6 kişilik yemek takımlarını tercih edebilirsiniz. Karaca mağazasında sadece bir tane 6 kişilik yemek takımı bulunur. 89 Euro olan bu yemek takımı 26 parçadan oluşur. Karaca 6 kişilik yemek takımının içerisinde bulunanlar;

  • 6 adet servis tabağı,
  • Paylaşımlı bir adet tabak,
  • 6 tane çay fincan seti,
  • 6 adet kahve fincanı,
  • 2 adet peynir ya da zeytin tabağı,
  • 2 adet aperatif tabak,
  • 4 adet sos kasesi ile karşınızda.

Karaca yemek takımı Almanya fiyat konusu hakkında yorumlarınızı, fikirlerinizi ve görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.