Katlanabilir Telefon Fiyat – Samsung Z Flip 4

Katlanabilir telefon fiyat bilgilerini sizlere aktarıyoruz. En ucuz katlanabilir telefon ve Samsung katlanabilir telefon fiyatlarını gelin birlikte inceleyelim.

Katlanabilir telefon fiyat kısa süre içerisinde en sık araştırılan konulardan biri haline gelmiştir. Pek çok kişinin ilgisini çeken bu telefon ergonomik olmasının yanı sıra pek çok farklı özelliğe de sahiptir.

  • Samsung Yenilenmiş Galaxy Z Flip3 5G 128 GB Bej Cep Telefonu; 13.999 TL
Katlanabilir telefon fiyat
  • Honor 70 128 GB 8 GB Ram 5G (Honor Türkiye Garantili); 12.799 TL
Katlanabilir telefon fiyat
  • Huawei Mate X3 512 GB 12 GB Ram (Huawei Türkiye Garantili); 69.999 TL
Katlanabilir telefon fiyat

Xiaomi Katlanabilir Telefon Fiyat

Katlanabilir telefon denildiğinde herkesin aklına gelen farklı bir model olmaktadır. Günümüzde pek çok marka tarafından üretilen ve farklı özelliklere sahip olan katlanabilir telefonlar, çeşitli özellikleri sayesinde alıcıların dikkatini çekmektedir.

Katlanabilir telefonların bu isim ile anılması, telefonların ikiye katlanabilmesine ve daha küçük bir görüntüye sahip olmasını sağlar. Bu sayede daha ergonomik bir yapıya sahip olur ve kullanım esnasında daha az yer kaplayarak, kullanım kolaylığı sağlar.

Elbette katlanabilir telefonların tek özelliklerinin şekilleri olduğunu düşünmek doğru olmayacaktır. Görüntüleri sebebi ile dikkat çeken bu telefonların kendilerine ait bir çok özellikleri bulunmaktadır.

  • Xiamoi katlanabilir telefon fiyat, Xiamoi markası tarafından üretilen katlanabilir telefonları tercih etmek isteyenler tarafından merak edilen bir konu haline gelmiştir.
  • Xiamoi markası tarafından üretilen ve Mix Fold adı ile tanıtılan bu model, siyah ve altın renkler ile kullanıcı ile buluşmaktadır. Yaklaşık olarak 15.499 TL üzerinden satılan bu model, özelliklerinin değişmesi ile fiyatının da değişmesini sağlamaktadır.

Samsung Katlanabilir Telefon Fiyat

Samsung katlanabilir telefon fiyat

Katlanabilir telefonların her geçen gün daha yaygın hale geliyor olması, Samsung markası tarafından da üretilen pek çok farklı katlanabilir telefon olmasını sağlamıştır. Siz de Samsung katlanır telefon fiyat hakkında bilgi edinerek, bu modellerden size en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

  • Samsung Galaxy Z Flip modelleri 20 bin TL’den satışa sunulmaktadır.

Huawei Katlanabilir Telefon Fiyat

Huawei katlanabilir telefon fiyat

Huawei markası tarafından üretilen katlanabilir telefonlar da kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

  • Huawei katlanabilir telefon fiyat listesi ise 24.999 TL üzerinden satışa sunulmaktadır.

En Ucuz Katlanabilir Telefon

En ucuz katlanabilir telefon

En ucuz katlanabilir telefon Xiamoi markası tarafından satılmaktadır. 23 bin TL’ye markanın Xiaomi Mix Fold modelini alabilirsiniz. Özellikleri ile fiyatları da değişen katlanabilir telefonlar, kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi görmektedir.

En Çok Tercih Edilen Katlanabilir Telefon Hangisidir?

Kullanıcılar tarafından en yaygın olarak kullanılan katlanabilir telefonun Huawei markası tarafından üretilen Mate Xs olduğu bilinmektedir.

Foldable Telefon Nedir?

Foldable, katlanabilir telefon anlamına gelmektedir.0

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr