İçeriğin devamı aşağıda ▼

Teknoloji

Xiaomi Mix Fold 2 Türkiye Fiyatı

Uzun süredir Xiaomi Mix Fold 2 Türkiye fiyatı binlerce kişi tarafından merak ediliyordu. Farklı iddialar ve sızıntılarla trendlerde yerini koruyan bu telefon modeli hakkında merak edilen tüm bilgilere yazımızda ulaşabilirsiniz. 

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Son zamanlarda yeni teknolojiyle birlikte katlanabilir telefon modası ortaya çıktı. İlk olarak lider konumunda olan Samsung markasından sonra Xiaomi’de katlanabilir telefon üzerinde çalışmaları üzerinde durdu. Çıkış tarihi, telefonun özellikleri ve telefonu fiyatı gibi birçok bilgi daha önceden medyada yerini aldı. İphone 11 ve 13 fiyatlarını geçen bu telefon modeli birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Cihazın net bir fiyat aralığı olmasa da 1.632 dolar ile 2.242 dolar arasında olacaktır. Türkiye fiyatı ise 30 bin TL ile 43 bin TL arasında olacaktır. Uygun fiyatlı telefon almak istiyorsanız Reeder en iyi telefon modelini önerilenler arasındadır.  

Xiaomi Mix Fold 2 Fiyat

Xiaomi mix fold 2 fiyat

Katlanabilir ekran ile karşımıza gelen bu telefon modelinin yüksek fiyatlı olması birçok kişinin dikkatini çekti. Xiaomi 12S Pro modelinden sonra Xiaomi Mix Fold 2 telefon modeli uzun zamandır konuşulan ve trend konular arasından düşmedi. Telefonun bazı bilgilerinin sızdırılması ve fiyat aralığının çok yüksek olması konuşulanlar arasında yerini aldı.  

Ekran panelinin yüksek olması ve güç tüketiminin en aza indirgenmesi, uzun pil ömrü sayesinde piyasadaki en pahalı telefon modeli olmayı başardı. Xiaomi Mix Fold 2, Ağustos ayında piyasada yerini almaya başladı. 2022 yılında piyasaya sürülen bu telefon 1.642 dolar ile 2.242 dolar arasında satış aralığına sahiptir. Türkiye fiyatında ise 30 bin ile 40 bin arasında fiyat aralığına sahip bu telefon birçok kişiyi kendine hayran bırakmıştır. Uygun fiyatlı ve orta özellikte 2500 TL telefon modelleri arıyorsanız artık çok fazla seçeneğiniz kalmadı diyebiliriz. Telefon özelliklerinin gelişmesiyle birlikte fiyatlarda yükselmeye başladı. 

Xiaomi Mix Fold 2 Özellikleri

Xiaomi mix fold 2 özellikleri

Xiaomi Mix Fold 2 telefonun bu kadar pahalı olmasına rağmen özellikleri herkesi şaşırttı. Tüm sektörlerdeki en pahalı ekran olan Pol-less teknolojisinin kullanılması gibi birçok donanım şaheseri olan telefonun ana özellikleri şu şekildedir; 

  • Dahili Ekran: 8,02×2016 piksel 1914 İnç  
  • Yenileme Hızı: 120 Hz 
  • Geniş Renk Aralığı: P3 
  • Ekran: Dolby Vision ve HDR 10+ OLED Ekran 
  • Pil: 4500 mAh, Li-Po 
  • Arka Kamera: 50 MP (3 adet kamera) 
  • Ön Kamera: 20 MP 
  • İşletim Sistemi: Android 12 şle MIUI FOLD 13 
  • Dahili Hafıza: 256 GB, 512 GB, 1 TB 
  • Ram: 12 GB 

Oppo A57 Çift Arka Kameralı Özellikleri ve Fiyatı 2022

A101 Telefon Fiyatları 2022 (Yeni Cep Telefon Ne Zaman Gelecek)

1.500 TL Telefon Önerisi 2022 – Uygun Hangi Telefon Alınır

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

Faydalı linkler