Kesin Onaylı Kredi Kartı – Akbank Kredi Kartı Başvuru

Kesin Onaylı Kredi Kartı ve Kesin onaylı kredi kartı veren bankalar hakkında detaylar. Kefilsiz kredi kartı işte detayları.

Kesin onaylı kredi kartı demek gelir belgesi olmadan kredi kartı almak anlamına gelmektedir. Gelir belgesi olmadan kredi kartı almak pek mümkün olmasa da artık günümüzde gelir belgesi olmadan kredi kartı verilmektedir. Bu kart ev hanımlarına, öğrencilere ve serbest meslek yapanlara da verilen bir karttır. Gelir belgesi olmadan kredi kartı birde banka kendi müşterisine vermektedir. Çünkü banka müşterisinin kredi notuna, bankalarla yaptığı alışverişlerini takip edebilmektedir.

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Anında onaylı kredi kartı başvurusu yapmak artık çok kolay. Bankaya gitmeden kolayca başvuru nasıl yapılır anlatıyoruz. Kesin onaylı kredi kartı veren bankaları size sırasıyla yazalım;

Akbank Kredi Kartı Başvuru

Axess veya Wings’e hemen başvurun, 600 TL indirim cebinize gelsin! Şimdi ilk kez Axess veya Wings’e başvuran Akbanklılar, her internet harcamasından ve mobil ödemelerinden %5, ayda 50 TL, yılda toplamda 600 TL’ye varan indirim kazanıyor! Axess veya Wings’e başvuranlar, kartlarını kurye beklemeden anında alışverişe başlıyor. Axess kredi kartı başvurusunu https://www.akbank.com/basvuru/kredi-karti/entrypoint.aspx adresine tıklayarak yapabilirsiniz.

Akbank Axess anında onaylı kredi kartı başvurusu
  • Akbank
  • Garanti BBVA
  • Türkiye İş Bankası
  • Denizbank
  • Vakıfbank
  • Yapı Kredi
  • QNB Finansbank
  • ING Bank
  • En Para
  • TEB

Kefilsiz kredi kartı

Banklar artık gelir belgesi ve kefil istemeden kredi kartı vermektedir. Bazı insanlar çalıştığı halde gelir belgesine sahip olmuyorlar ve bundan dolayı kredi kartı alamıyorlardı alsalar bile kefil isteniyordu ama artık günümüzde bazı bakalar kefilsiz kredi kartı vermektedir. Hata öğrencilere bile kredi kartı verilmektedir. Yukarda saydığımız bankalar giderek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar

Çalışmayan insanların kredi kartı oldukça zor fakat imkansız değil. Çalışmayan insanların bankadan kredi kartı alabilmeleri için bir gelir göstermeleri gerek. Eğer hiç bir geliriniz yoksa bankalar kredi vermez. Eğer kira geliri ya da başka bir yerden geliriniz geliyorsa bunu bankaya sunarak kolaylıkla kredi kartı alabilirsiniz. İşte çalışmayanlara kredi kartı veren bankalar:

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu