Kim Kardashian Nasıl Ünlü Oldu ve Kim Kardashian Nereli detaylı bilgilendiriyoruz. Kim Kardashian Ne İş Yapar işte detayları.

Kim Kardashian zamanında pek çok ünlü isimlerin asistanlığını yapmıştır. İşe öncelikle Paris Hilton’un kişisel asistanlığını yaparak başlayan Kim Kardashian aynı zamanda, Selena Williams, Cindy Crawford gibi dünyaca tanınan isimlere stilistlik ve asistanlık yapmıştır.

Kim Kardashian’ın ünlü olmasını sağlayan isim Paris Hilton’dur. Uzun sürmecelerce Kim’i yanında gezdirmiş hatta bazı zamanlar ona kötü davranışları olmuş olsa da nasıl olduğu anlaşılmayan bir biçimde zamanla Kim, Paris’in en yakın arkadaşı olmuş ve ün elde etmeye başlamıştır. Ardından sevgilisi Ray J ile meydayaya düşen yetişkin kasetinin ne kadar sızdırılmış olduğunu iddia etse de, 5 milyon dolarlık bir anlaşmaya bu kaseti bir şirkete satmış ve hayal ettiği ünü yavaşça elde etmiştir. Bundan 8 ay sonra Kardashian ailesinin içinde olduğu bir reality show başlamış ve çok başarılı olmuştur.

ABD Başkanı sözde Ermeni soykırımını tanıdığı için instagram hesabından teşekkür mesajı yayınladı.
ABD Başkanı sözde Ermeni soykırımını tanıdığı için instagram hesabından teşekkür mesajı yayınladı.

Kim Kardashian Nereli

Kim Kardashian nereli sorusuna kendisi Ermeni asıllıdır ve 21 Ekim 1980’de California’da doğmuştur diyerek cevap verebiliriz. Ermeni kökenli bir ailenin çocuğudur.

Kim Kardashian Nasıl Ünlü Oldu

Kylie Jenner Nasıl Ünlü Oldu

Kylie Jenner nasıl ünlü oldu ?Kardashian-Jenner ailesinin en genç üyesi olan Kylie, reality show kahramanı, sosyal medya fenomeni ve bir girişimcidir. Şuan için 900 milyon dolar servetinin olduğu iddia ediliyor ve genç yaşına rağmen milyarderliğe doğru ilerliyor. Çok daha fazla üne sahip olan ablası Kim’in bile kişisel serveti 10 yıl önce kariyerine başlamış olmasına rağmen 350 milyon dolar olarak biliniyor. Kylie Jenner ne kadar ailesi sayesinde tanınıyor olsa da adını, çıkarttığı kozmetik markası ile çok daha fazla duyurmuştur.

Kim Kardashian Ne İş Yapar

Kim Kardashian Ne İş Yapar

Genellikle sosyal hayatıyla ve reality showlarıyla (Keeping Up with the Kardashians, Kourtney and Kim Take New York) tanınan Kim Kardashian aynı zamanda mankenlik, şarkıcılık, iş insanlığı, prodüktörlük, oyunculuk ve stilistlik de yapmaktadır. Kim Kardashian ne iş yapar sorusu şu şekilde yanıtlanabilir.

  • Sosyete
  • İş İnsanı
  • Moda Tasarımcısı
  • Girişimci
  • TV Ünlüsü
  • Televizyon Yapımcısı
  • Yetişkin Model

Kim Kardashian Babası

Kim Kardashian babası Robert Kardashian Ermeni asıllı California doğumlu bir avukattır. Günümüzde Kim’in babası olarak tanınsa da geçmişte O. J. Simpson cinayet davasının avukatı olarak da adını duyurmuştur. 22 Şubat 1944 doğumlu, 3 evlilik yapmış Robert, 30 Eylül 2003 yılında vefat etmiştir.

Ünlülerin Estetiksiz Halleri 2022

Ünlü Kadın Resimleri 2022

Comments are closed.