Kolay Paket 7 GB, 10 GB ve 14 GB İnternet 750 Dakika 29 TL

Vodafone 7 GB, 10 GB ve 14 GB kolay internet paketleri 29 TL’den başlayan fiyatlarla. Vodafone kolay paketler nasıl yapılır işte detayları.

Süper Kolay Paket Nedir?

Vodafone faturasıza geldikleri gün itibarıyla yeni abone ve numara taşımaya açık olan kolay paket portföyünden 180 gün boyunca faydalanabileceklerdir.

Kayıt sırasında paket ücretinin ödemesikredi kartı veya banka kartı ile, Vodafone’un dijital kanallarından, (vodafone.com.tr, Vodafone Yanımda) anlaşmalı bankaların online kanallarından ya da bayii kanalından yapılır.

Paket aboneliği süresince 10 kere alınabilecektir. Paketlerin ödemesi bayiye yapılır. Paket içeriği yüklendikten 28 gün sonra abonenin paketi otomatik olarak iptal olur. Paket tekrar etmez.

Süper Kolay Paket 7 Paketi 29 TL

Süper Kolay Paket 7 kapsamında 29TL karşılığında yurt içi heryöne 750 dakika, yurtiçi heryöne 250 SMS, yurtiçi heryöne 7 GB ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 3 TL sahibi olurlar.

Süper Kolay Paket 10 Paketi 35 TL

Süper Kolay Paket 10 kapsamında 35TL karşılığında yurt içi heryöne 750 dakika, yurtiçi heryöne 250 SMS, yurtiçi heryöne 10 GB ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 3 TL sahibi olurlar.

Süper Kolay Paket 14 Paketi 40 TL

Süper Kolay Paket 14 kapsamında 40TL karşılığında yurt içi heryöne 750 dakika, yurtiçi heryöne 250 SMS, yurtiçi heryöne 14 GB ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 3 TL sahibi olurlar.

Garanti hediye çarkı uygulaması Vodafone Yanımda indir başlığına tıklayın.

Vodafone bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Vodafone Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Vodafone Yanımda

Vodafone hakkında içerik üretmeyi seviyorum. Vodafone Yanımda ile her sorunu çözebilir ve kampanyalardan haberdar olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu