Vodafone Yeni Red Tarifeleri 2022 – Bedavainternet.com.tr

Vodafone Yeni Red Tarifeleri ve Kırmızı Fırsat Paketi hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Red 20 GB Tarife ve Süper Uyumlu paketi işte detayları.

Vodafone yeni red tarifeleri 2022 faturalı hatlara özeldir ve içeriğinde pek çok avantaja sahiptir. Özellikle internetin bol Vodafone tarifeler olduğu yurtdışına uygun fiyatlı konuşma fırsatları sunar.

Kırmızı Fırsat Paketi

En çok kullanılan paketlerden biri olan Kırmızı Fırsat Paketi önceki aydan kullanılmayan konuşma, internet ve mesaj haklarını devrederek kullanımı sağlar. Fiyatı aylık 69 TL’dir.

Vodafone Tarife Değiştirme Faturasız

Vodafone Sınırsız internet Paketleri

Red 20 GB Tarife Detayları

Vodafone hattına sahip ya da sabit hat aramaları için sınırsız konuşmayı kullanıcılara sunan Red 20 GB tarife detayları ile de oldukça avantajlı bir pakettir:

  • 23 tanımlı ülke ay boyunca 120 dakika ile ücretsiz aranabilir.
  • Aylık bedeli 94 TL’dir.
  • İlk ay için 20GB hediye vardır.
Red 20 GB Tarife Detayları

Red 25 GB Tarife Detayları

Aylık ücret bedeli 119 TL olan Red 25 GB tarife detayları arasında 23 tanımlanmış ülkeyi ay boyunca ücretsiz arama avantajı da vardır. Tarifenizi değiştirdiğiniz 1. aya özel 20 GB hediye internet anında paketinize tanımlanır. Vodafone hatlılar ve sabit telefon hatlarıyla sınırsız konuşma hakkına sahip olursunuz.

Süper Uyumlu + Tarife Detayları

Süper uyumlu + tarife detayları 5 GB internetten 8 GB internete kadar farklı paketleri seçebileceğiniz tarifelere sahiptir. Dilerseniz her ay tarife seçeneğinizi değiştirebilirsiniz.

İlk ay için 10 GB hediye internet paketi hattınıza tanımlanır. Tarife değişimi Vodafone Yanımda uygulamasından yapılabilir.

Vodafone 6 GB internet 9 TL iş Arayanlara

Genç Red 20 GB Tarife Detayları

Sosyalleşme programları olan Whatsapp, Discord, Twitch, Pubg Mobile ve Zula Mobile uygulamaları sınırsız kullanım ile ücretsizdir. Genç red 20 GB tarife detayları aylık olarak 94 TL’dir.

Tarifeni değiştirdiğin ilk ay 20 GB hediye hattına yüklenir ve her ay geçerli olacak 24 saate bedava internet avantajına sahiptir.

Vodafone Pass Paketi Nedir?

Yeni Uyumlu 3 Tarife Detayları

Yeni uyumlu 3 tarife detayları içerisinde geçmiş aydan kullanmadığınız internet, dakika ve mesaj hakkınız devrederek yeni aya tanımlanır. Her ay kullanım bedeli 54 TL’dir.

Tarifenizi değiştirdiğiniz ilk aya özel 10 GB hediye internet paketi vardır. Vodafone TV eğlence paketi + 2GB hediyesi anında hattınıza yüklenir.

Vodafone Kolay Paket Yükle

googlehaberler