T.C. ile Doğalgaz abone no öğrenme ve t.c. kimlik no ile doğalgaz fatura sorgulama gibi işlemleri sayfamızdan yapmanız için mümkün hale getirdik.

T.C kimlik numaranız ile adınıza açılmış olan doğalgaz aboneliğinize ait olan borcu sorgulamak için yapmanız gereken;

  • İlk olarak e-Devlet sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. T.C kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek giriş yapın
  • Daha sonra arama butonuna doğal gaz borç sorgulama yazın
  • Karşınıza çıkan sayfada her ile ait doğalgaz şirketi sıralanacaktır. Siz hangi ildeyseniz onu seçin
  • Ardından faturanızda yer alan sözleşme numarasını giriş yaparak faturanızı sorgulayabilirsiniz.
T.C. No ile Doğalgaz Borç Sorgulama

Aksa doğalgaz borç sorgulama

Aksa doğalgaz borç sorgulamak için firmanın online işlemler aksadogalgaz.com.tr sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Firmanın online hizmetler sistemine T.C kimlik numaranız, şifreniz ve güvenlik kodunu girerek giriş yaptıktan sonra fatura sorgulama bölümünden sorgulama yaparak borcunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca online işlemler üzerinden sayacınızda bulunan son endeksi yazarak da borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

Aksa doğalgaz borcu sorgulama yapmak için; https://www.aksadogalgaz.com.tr/Online-Islemler adresine girin. Bölge seçin, TC, şifre ve güvenlik kodu ile sorgulama yapabilirsiniz. Eğer Aksa doğalgaz online işlemler sayfasına üyeliğiniz yoksa https://www.aksadogalgaz.com.tr/Online-Islemler/Login/Kayit-Ol adresinden üyelik oluşturabilirsiniz.

T.C. No ile Doğalgaz Borç Sorgulama

Aksa doğalgaz fatura ödeme nasıl yapılır

Aksa doğalgaz faturalarını ödemek için bir çok bayi bulunmaktadır. Bu bayileri öğrenmek için resmi sitesine giriş yaparak yaşadığınız bölgeyi seçerek adreslerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca faturalarınızı anlaşmalı bankalardan ve ATM’lerden yararlanarak da ödeyebilirsiniz.

T.C kimlik no ile doğalgaz fatura sorgulama enerya

Eneryagaz firmasına ait olan doğal gaz faturalarınızı sorgulamak için portal.enerya sitesine giriş yaparak ardından faturanıza ait olan sözleşme hesap numaranızı ve T.C kimlik numaranızın 3.ve 8.numaralarını yazdıktan sonra ‘Listele’ butonuna bastıktan sonra adınıza ait olan Doğalgaz Faturası borçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Enerya doğalgaz faturası borcu sorgulama için; https://portal.enerya.com.tr/MusteriFaturaGoruntuleme/index.xhtml adresini ziyaret edin. Sayaç veya sözleşme numarası ile doğalgaz fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz.

IGDAŞ borç sorgulama

İGDAŞ İstanbul doğalgaz firmasıdır. İstanbul’da yaşayan insanların doğalgaz fatura borçlarını öğrenmelerinin bir çok yolu bulunmaktadır. Bunlar;

  • E-Devlet üzerinden
  • IGDAŞ online işlemeler üzerinden
  • Firmanın resmi internet sitesi üzerinden

Bu üç seçenek üzerinden her hangi birisini seçerek fatura bilgilerinizi ve T.C kimlik numaranızı girerek doğalgaz borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Doğalgaz faturası nasıl öğrenilir?

Dğalgaz faturanızı online öğrenmek için www.igdas.com.tr sayfasında sağ üst köşede bulunan “Online İşlemler” sekmesine tıklayınız ve karşınıza “Bireysel-Kurulsal-E-Devlet” girişleri çıkacaktır. Bu seçeneklerden uygun olanını seçiniz ve adınıza kayıtlı doğalgaz borcunu online olarak öğrenin.

Doğal gaz Abone numarası nasıl öğrenilir?

E-Devlet üzerinden arama motoruna “Doğalgaz Aboneliği Sorgula” yazınız ve işleminizi tamamlayınız. Diğer abonelikler içinde aynı yolu izleyebilirsiniz.

Doğalgaz Sayacı Nasıl Durdurulur

Her Aileye 1100 TL Yardım Başvurusu

18 Comments

  1. Recep Dinç 20872807880 on

    Aboneliğim sonlandırıldıkatan sonra alacaklı olduğum meblağı iadesi nasıl olacaktır.?