Kulak Piercing Fiyatları (Helix ve Kulak Lobe)

Kıkırdak piercing deldirme fiyatları ve helix piercing deldirme fiyatlarını sizler için güncelledik. Piercing fiyatlarını gelin birlikte inceleyelim.

Kulak piercing fiyatları 2023, Kulak piercing’leri son zamanlarda popüler oldu. Önceki zamanlarda bu trendi saçma bulan kişiler bile kulak piercing fiyatlarını araştırmaya başladı. Çoklu küpeler ve kulağın farklı bölgelerinde piercing çok fazla beğenilmektedir. Biraz acı verici olsa da görüntüsü muhteşem durmaktadır. Birçok farklı modelleri bulunmaktadır. Kulağın bölgesine göre verilen adlar değişiklik gösterir.  Sizler için piercing fiyatlarını araştırdık. 2023 yılında en güncel fiyatlar şu şekildedir.

  • Kulak bölgesine göre farklı isimler almaktadır. Fiyatlar da kulağın bölgesine ve taşlı olup olmamasına göre değişiklik göstermektedir. Piercing fiyatları gümüş olmasına veya altın olmasına göre de değişir. Genel olarak fiyatlar deldirmekle beraber 100 TL ile 300 TL arasında değişiklik göstermektedir.
Kıkırdak piercing deldirme fiyatları
Kıkırdak piercing deldirme fiyatları

Kıkırdak Piercing Deldirme Fiyatları

Kıkırdak piercing deldirme fiyatları, son zamanlarda piercing kullanımı oldukça artmıştır. Piercing yaptırmadan önce araştırmanız oldukça önemlidir. Çünkü kulak memesini deldirmenizle kıkırdağın delinmesi aynı değildir. Deldireceğiniz yerin temiz ve hijyenik olması gerekir. Kıkırdak delimi oldukça canınızı yakabilir. Kulaklarınız da deldireceğiniz her bölgeye farklı bir isim verilmekledir. Kulak bölgesine göre iyileşme sürece ve fiyatı değişiklik gösterir. Yazımızı okumaya devam ederek kulak bölgesine fiyatları daha detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

  • Deldirmek istediğiniz kuruma göre ve bölgeye göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Genel olarak kıkırdak piercing deldirme fiyatı 100 TL ile 300 TL arasında değişiklik gösterir.
Helix piercing deldirme fiyatları
Helix piercing deldirme fiyatları

Helix Piercing Deldirme Fiyatları 2023

Helix piercing deldirme fiyatları 2023, Yıllardır popülerliğini koruyan bu piercing insanlar tarafından çok beğenilmektedir. Halk arasında helix bölgesine kıkırdak denmektedir. Helik piercing diğer piercinglere göre acısı biraz daha azdır. İnce bir kıkırdak yapısı delindiği için tragus piercingi gibi bir acı oluşmaz. En sık tercih edilen ve çok sevilen bir piercingtir.

  • Helix piercing deldirme fiyatları değişiklik göstermektedir. Genel olarak helix piercingi 100 TL ile 200 TL arasındadır.
Tragus piercing deldirme fiyatları
Tragus piercing deldirme fiyatları

Tragus Piercing Deldirme Fiyatları

Tragus piercing deldirme fiyatları, inanılmaz derece de popülerliği artan bir tragus piercingi oldukça dikkat çekmektedir. Tragus piercingi kulak kanalından lobunuza giden iç kıkırdak parçasının deldirme işlemidir. Tamamen kıkırdaktan oluşan bu yapının iyileşme sürece çok uzundur. Bazı kişiler de 8 ay sonun da iyileşme sürecini tamamlayabiliyor. Ortalamanın üstünde kıkırdak yapısına sahip bir bölge olduğu için acısı ve iyileşme süreci ona göre olmaktadır.

  • Tragus piercing farklı faktörlerden dolayı fiyatı değişiklik gösterir. Deldirme işlemini yapacak kişinin deneyimi, kurumun yeri ve popülaritesi, piercing takının türüne göre fiyatlar değişiklik gösterir. Deldirme fiyatı ortalama olarak 100 TL ile 300 TL arasında değişiklik gösterir. Bu fiyatlar net fiyatlar değildir. Yukarıdaki bahsedilen nedenlerden dolayı değişiklik gösterir.
Kulak piercing fiyatları (helix ve kulak lobe)
Kulak piercing modelleri
Kulak piercing fiyatları (helix ve kulak lobe)
Kulak piercing modelleri
Kulak piercing fiyatları (helix ve kulak lobe)
Kulak piercing modelleri
Kulak piercing fiyatları (helix ve kulak lobe)
Kulak piercing modelleri

Kulak Piercing Modelleri

Kulak piercing modelleri, piercing yaptırmak son zamanların en popüler akımlarından birisidir. Kulak bölgenize göre farklı isimlendirilen bu piercingler oldukça hoş gözükmektedir. Sizler için piercing modellerini araştırdık. Gelin beraber piercing modellerini inceleyelim.

  • Kulak piercing ürünleri farklı modellerde karşıma çıkmaktadır. Gümüş, altın ve titanyum materyalleri kullanılarak oluşturulmuş modelleri de görebilirsiniz. Ürünlerin rengi genel olarak sarı ve gri renktedir. En çok gri renkli modeller tercih edilmektedir. Farklı ölçü, şekillere göre piercing modelleri bulunmaktadır. Hangi model kullanmak istiyorsanız yaranız iyileştikten sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kulak Deldirme Yerleri (Kulak Lobu Deldirmek Kaç Para)

Kulak Deldirdikten Sonra Duş – İltihaplanmaması için Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr