Altın, tüketim ve yatırım amacıyla en çok talep gören madenlerin başında gelmektedir. Ülkemizde genellikle yatırım ya da hediye olarak talep görmektedirler.

Hediyelik olarak kullanılan altın ülkemizde daha çok 14 ayar bilezik, 18 ayar ve 22 ayar bilezik ve diğer işçilik gerektiren takılar tercih edilirken, yatırım aracı olarak da gram altın ve gremse gibi işçiliğin daha az kullanılan çeşitleri yatırım aracı olarak tercih edilmektedir.

Hal böyle olunca doğal olarak internette altınla ilgili en çok araştırılan konulardan beri de kuyumcuların takip ettiği site konusudur. Altın fiyatları altın borsasında an be an değiştiğinden kuyumcular da altın fiyatlarını an be an takip etmek durumundadır.

Kuyumcu Altın Fiyatları Canlı

Kuyumcuların Takip Ettiği Site

Kuyumcu altın fiyatları canlı olarak takip ettikleri bir uygulama vardır. Bu uygulama anlık olarak ilk fiyat değişiklerini sizlere aktarmaktadır. Kuyumcu altın fiyatları canlı takip edeceğiniz uygulama indirme linki aşağıda sayfanın devamında yer almaktadır.

Kuyumcular Altın Fiyatlarını Nerden Takip Ediyor

Yazımızın önceki bölümünde altın fiyatlarının an be an değiştiğinden bahsetmiştik. An be an değişen altın fiyatlarını kuyumcular altın borsasını dakika dakika takip etmek durumundadır.  Dünya borsalarından ons değeri tespit edilerek altını gram fiyatı belirlenir.

Yani, gram altını kaç TL’den alınıp kaç TL’ye satılacağı belirlenir. Bu da altın yatırımcılarının en çok merak ettiği konunun kuyumcular altın fiyatlarını nerden takip ediyor? Konusuna odaklanmalarına yol açıyor. Altın borsasını kuyumcular çeşitli ajanslardan takip edebilmektedir.

Harem Kuyumcu Altın Fiyatları Canlı

Harem Altın sitesinde canlı fiyatları takip edebilirsiniz. Altın Fiyatları, Sarrafiye Fiyatlar ve Darphane İşçilik Fiyatları (Has) detaylı olarak verilmiştir. Ayrıca aynı ekranda Altın hesaplama aracı ile gram altın hesaplaması da yapabilirsiniz.

Harem kuyumcu altın fiyatlarının geçmişe dönük grafiklerini de bulabilirsiniz. Siteye gitmek için; https://www.haremaltin.com/canli-piyasalar/altin-fiyatlari adresini ziyaret edin.


Daha fazla ilgili içerik;


Altın kaynak Kuyumcu Altın Fiyatı Takip

Kuyumcuların Takip Ettiği Site

Altın kaynak kuyumcu fiyatları canlı sistemiyle yakında takip edebilirsiniz. Altın kaynak kuyumcu toptan ve perakende fiyatları anlık olarak yenilenmektedir. Altın kaynak canlı fiyatları açmak için; http://www.altinkaynak.com/Altin/Kur/Guncel adresini ziyaret edin.

Gram Altın Canlı Takip Ekranı

Kuyumcuların Takip Ettiği Site

Gram altını canlı takip ekranı, borsa yayını yapan internet siteleri ve medya ajanslarından dünya altın borsası takip edilerek öğrenilebilir. Kuyumcularda altın satış ve alış fiyatlarını ona göre belirlemektedirler. Altının alış ve satış fiyatı kuyumcularda aynı olması beklenemez. Zira, kuyumcularda ona göre satış fiyatlarını belirler.

Kuyumcu Altın Fiyatları Uygulama indir

Borsa yayını yapan internet siteleri ve medya ajansları kuyumcu altın fiyatları uygulamaları bulunmaktadır. Bu uygulamalar  Google Play Store ya da Apple Store ‘dan  rahatlıkla ve kolaylıkla indirilebilmektedir. Böylece tek bir uygulama altında altın fiyatları canlı ve anlık olarak takip edilebilmektedir.