İçeriğin devamı aşağıda ▼

Teknoloji

Kwai Müşteri Hizmetleri: Kwai Türkiye İletişim Numarası

Kwai müşteri hizmetleri iletişim numarası bulunmuyor. Kwai yetkililerine ulaşamk için mail atmanız gerekir. Hangi alanda mail atacağınıza bağlı olarak farklı mail adresleri mevcut. Kwai para kazanma gibi çeşitli amaçlar ile sürekli kullanılan aktif bir sosyal medya hesabı. Sık kullanılmasına rağmen müşteri hizmetleri ayağı sanıldığı kadar gelişmiş değil.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Mail adreslerinden ihtiyacınız olanı seçerek durumu anlatan bir mail atın. Maili hem Türkçe hem de İngilizce atarsanız çok daha hızlı sonuç alabilirsiniz. İşte Kwai müşteri hizmetleri e-posta adresleri;

  • Kwai müşteri hizmetleri iletişim; customer-servise@kwai.com
  • Kwai Business müşteri hizmetleri iletişim; kwai_business@kwai.com
  • Kwai PR müşteri hizmetleri iletişim; kwai_media@kwai.com
  • Kwai olumsuz durum rapor etme hattı; report@kwai.com
  • Kwai gizli durumlar için müşteri hizmetleri hattı; privacy@kwai.com
Kwai müşteri hizmetleri: kwai türkiye i̇letişim numarası
Kwai türkiye i̇letişim

Kwai Türkiye İletişim

Kwai Türkiye iletişim için Google Play Store üzerinden uygulamaya yorum yaparak mail adresinizi bırakabilirsiniz. İletişim yönünden hemen ulaşmanız mümkün olmayan bir sistemleri var. Kwai müşteri hizmetlerine ulaşmak istemeniz için farklı nedenleriniz olabilir.

Bonus alamamaktan tutun da hesaba para aktaramamaya kadar çeşitli sebeplerle müşteri temsilcileri ile görüşmek isteyebilirsiniz. Uygulama kullanıcılarının sık yaşadıkları durumlardan biri de banka hesabına para atmaya çalışırken hesabın incelemeye alınarak para aktarım işleminin askıya alınmasıdır.

Kwai’de Influencer olarak kazanç elde etmek isterseniz bu noktada Business kanalından mail atarak müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

Kwai müşteri hizmetleri: kwai türkiye i̇letişim numarası
Kwai bonus dönmüyor ne yapmalıyım

Kwai Bonus Dönmüyor Ne Yapmalıyım?

Kwai bonus dönmüyor ise uygulamayı kapatıp yeniden açabilirsiniz. İşlem işe yaramazsa uygulamayı cihazdan kaldırıp yeniden kurmayı deneyebilirsiniz. Kwai uygulamasının bonus bölümü sık sık kullanıcılar tarafından kullanılamıyor.

Sorunun çözümüne ilişkin Kwai yetkilileri tarafından müşteri memnuniyeti kapsamında herhangi bir uygulama da yapılmadı. Kwai bonusunun dönüp dönmemesine ilişkin yukarıda yer alan mail adreslerine durumu rapor ederek ve ekran kaydı ekleyerek hızlı sonuç alabilirsiniz.

Kwai müşteri hizmetleri: kwai türkiye i̇letişim numarası
Kwai neden kapandı

Kwai Neden Kapandı?

Kwai kapanmadı. Kwai uygulaması aktif olarak kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Google Play Store ya da App Store üzerinden kolayca indirilebilmektedir. Kwai uygulamasından kısa videolar oluşturabilir ya da başkalarının oluşturduğu videoları izleyerek zaman geçirebilirsiniz.

Kwai hesap silme işlemi ile hesabınızı sildiyseniz aynı hesaba tekrar ulaşamayabilirsiniz. Bu durumda yeni bir hesap açarak Kwai uygulamasını yine aktif olarak kullanmanız mümkün hale gelecektir.

Kwai üzerinde her alandan içerik bulmak mümkün. Bunun yanı sıra arkadaşlarınızı davet de edebilirsiniz. Kwai davet kodu verdiğiniz kimse uygulamayı indirdikten sonra davet kodunu girerek uygulamayı kullanmaya başlayabilir.

Kwai Ajans Başvuru Alıyor Mu?

Hayır. Kwai ajansı doğrudan başvuru kabul etmiyor. Ajansa personel olarak girmek isterseniz ilgili işe alım ilanlarını takip etmeniz gerekir.

Kwai’de para kazanmak kolay mı?

Kwai uygulamasında para kazanmak için videolarınızın çok fazla izlenmesi gerekiyor. Uygulamadan kazancınızı çekmek için banka IBAN bilgisi paylaşmanız da yeterli. 

Kwai Kaç İzlenmeye Para Veriyor – HEMEN PARA KAZAN

Kwai Gönderi Silme – Kwai Tüm Videoları Sil

Kwai Hesap Silme Linki – Kwai Banka Hesabı Silme

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

Faydalı linkler