Lahmacun fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişir. Lahmacun fiyatları malzeme, işletme, bölge ve mevsime göre belirlenebilir.

Lahmacun fiyatları, satın aldığınız yere göre de değişkenlik gösteren Lahmacun fiyatlarında tane fiyatları aşağıdaki tablomuzda yer almaktadır. Çoklu menü alımlarında daha uygun fiyata gelen lahmacun bir oturuşta lezzeti ile birden fazla yenilebilen lezzetler arasındadır.

Standart Lahmacun Fiyatları116 TL
2’lü Lahmacun Menü278 TL

Lahmacunlar içeriğine ve malzemesine bağlı olarak fiyatlandırılmaktadır. Kaşarlı, sucuklu, etli, isotlu gibi farklı seçenekler ile satışa sunulmaktadır. Lahmacun satın aldığınız yere bağlı olarak farklı malzemeler ile yapılan lahmacunları deneyebilirsiniz. 

1 Adet Lahmacun kaç TL

1 Adet Lahmacun kaç TL

1 Adet lahmacun kaç TL? Sorunun cevabı 116 TL’den başlamaktadır. Lahmacun yapılan restorana bağlı olarak fiyatlar değişmektedir. Lahmacun fiyatları şehir bazında da değişkenlik gösterebilmektedir. Bu durum lahmacun malzemelerine erişim imkanı ile de ilişkilidir.

1 Adet lahmacun kaç TL? 116 TL ortalama ile satışa sunulmaktadır. Bol malzemeleri lahmacun seçeneklerinin fiyatları ise 90 TL’den başlamaktadır. Lahmacun birçok farklı malzeme ile yapılabilen yöresel bir lezzettir.

Lahmacun fiyatı nerede yemek istediğinize bağlı olarakta değişebilir. Bodrum’da lahmacun yemek isterseniz fiyatlar uçuk gelmeye başlayabilir. Bodrum’da 700 TL olan lahmacun Gaziantep’te 90 TL’dir.

10 Tane Lahmacun Ne Kadar?

10 Tane lahmacun ne kadar araştıranlar ve özel günler için sipariş vermeden önce fiyatlara bakmanızı öneririz. 10 Tane lahmacun ne kadar sorunuzun yanıtı 1.160 TL olacaktır.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi lahmacunu nereden aldığınıza göre farklılık göstererek çok siparişe indirim uygulanmaktadır.

Yemek Sepeti Lahmacun Fiyatları

Yemek Sepeti lahmacun fiyatları güncel rakamları aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

  • 1 Adet Lahmacun 116 TL

Daha fazla ilgili içerik;


Getir Lahmacun Fiyatları

Getir Lahmacun Fiyatları

Getir lahmacun fiyatları, lahmacun satıcılarına göre çeşitlenmektedir. 116 TL’den başlayan fiyatlarla lahmacun satın almanız mümkün. Getir uygulaması restoran listelerini yaparken konumunuza en yakın olan restoranları seçerek gösterim yapar.

Lahmacun satın alırken yakınınızda bulunan restoranların genel fiyatlandırmasına göre Getir üzerinde de benzer fiyatları bulabilirsiniz.

  • Getir lahmacun fiyatları güncel rakamları aşağıda yer almaktadır.

En Yakın Lahmacun

En yakın lahmacun satan restoranları Yemek Sepeti benzeri yemek sipariş edebileceğiniz uygulamalardan kolayca bulabilirsiniz. Evlere yemek siparişi seçenekleri ile lahmacun sipariş edebilir ya da en yakın restoranı haritalardan bularak restoranda yemek yiyebilirsiniz.

Siz en yakın lahmacun satan yeri bulmak için Pide ve Kebap Salonu araması ile Google Haritalar üzerinden de arama yapabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma en yakın lahmacun satan restoranların listesini görebilirsiniz. Liste içerisinden seçip yaptıktan sonra yol tarifini takip ederek restorana kısa sürede ulaşmanız mümkün.

En yakın lahmacun satan restorandan eve sipariş vermek için Haritalar üzerinde arama yaptığınız restoranın iletişim bilgilerini alarak telefonla ulaşabilir, lahmacun fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Lahmacun fiyatları ilçe ve il bazında değişkenlik gösterebildiğinden bulunduğunuz konuma yakın fiyatlandırmaları en hızlı restoranlardan öğrenebilirsiz.

1 porsiyon lahmacun ne kadar?

1 Porsiyon lahmacun ağırlığı 90 GR civarıdır. Yüksek kalorili olan lahmacun içerisinde 200-250 arası kalori bulunmaktadır. Diyet yapanların lahmacundan uzak durması önerilir.

1 porsiyon lahmacun kaç gram?

1 Porsiyon lahmacunun gramajı 90 ile 95 GR arasındadır.

3 Comments

  1. Aspava’da lahmacun fiyatları uçmuş. 90 TL ödeyerek lahmacun yedim geçen gün kesinlikle getir yemek ya da yemeksepeti gibi uygulamardan yeyin arkadaşlar.

  2. Yusuf Saroğlu on

    Köy olduğu için merkez bir ilçedeki fiyat ile kıyaslanamaz satıcının köye kurduğu düzenin masraf fiyatlandırmasından dolayı fiyatlar o şekildedir.

Leave A Reply