Kebap Fiyatları 2023 – (1 ve 1.5 Adana ve Urfa Fiyatı)

4 Kişilik karışık kebap fiyatı güncel rakamları ve 1,5 adana kebap fiyatları 2023 yılında zamlandı. Kebap porsiyon fiyatlarının detaylarını sizler için hazırladık.

Kebap fiyatları 2023 yılında en çok merak edilen konular arasında yerini almaktadır. Ülkemizde en çok sevilen yemeklerden biri olan Kebap fiyatları 2023 yılında 40 TL ile 80 TL arasında değişiklik göstermektedir. Kebap çeşidine göre ve gittiğiniz restoranda göre fiyatlarda değişiklik meydana gelmektedir.  

Kebap genellikle koyun ya da dana etinden yapılmaktadır. Ülkemizin geleneksel yemeklerden birisidir. Bulunduğunuz şehirde gittiğiniz restoranda göre bu fiyatlarda artış ya da azalma meydana gelebilir. Hadi gelin fiyatlar konusunda daha detaylı bilgilere bir göz atalım. 

Kebap Porsiyon Fiyatları

Kebap porsiyon fiyatları birçok etmene bağlı olarak değişiklik gösterir. Adana ilimizin en ünlü yemeklerinden biri olan kebap bir köfte çeşidi olarak karşımıza gelmektedir. Ancak bu durum kebap çeşitlerine göre değişir. Erkek kuzunun etinin kullanılması kebap için en önemli noktalardan biridir. Ülkemizin her yerinde sevilerek yenen kebap türlerini ve fiyatlarını sizler için ele aldık.  

  • Adana Kebap Fiyatı; 40 TL- 80 TL 
  • Urfa Kebap Fiyatı; 38 TL- 80 TL 
  • Beyti Kebap Fiyatı; 40 TL- 90 TL 
  • Domatesli Kebap Fiyat; 35 TL- 70 TL 
  • Şiş Kebap Fiyatı; 50 TL- 70 TL 
  • Patlıcan Kebap Fiyatı; 40 TL- 60 TL 
  • İskender Fiyatı; 40 TL- 80 TL 
  • Karışık Kebap Fiyatı; 100 TL 
1 porsiyon adana kebap kaç tl

1 Porsiyon Adana Kebap Kaç TL

Adana kebap ülkemizin her yerinde yenen oldukça sevilen yemek türleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Adana kebap yemek isteyen birçok kişi 2023 yılında kaç TL olduğunu merak etmektedir. Sizler için alacağınız 1 porsiyon adana kebabın ne kadar olduğuna birlikte bakalım.  

Adana kebabın bir porsiyon fiyatı 40 TL ile 90 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyat değişikliğinin sebebi tercih edilen restoran çeşididir.  

Karışık Kebap Fiyatları

Karışık kebap fiyatları 85 TL ile 100 TL arasında olmaktadır. İçerisinde kemikli et, pirzola et, domates, patlıcan ve mantar gibi ürünler yer almaktadır. Tadı ve lezzeti ülkemizde yer alan birçok kişi tarafından çok beğenilmektedir. Hatta sadece ülkemizde değil tüm dünyada tanınan ünlü yemeklerimiz arasında yer alır. Orta seviyede bir restoranda gittiğiniz zaman karışık kebap 90 TL olarak satışa sunulur. Lüks bir lokanta da ise kebap fiyatları 100 TL olmaktadır.  

2 kişilik Karışık Kebap Fiyatı

İki kişilik karışık kebap fiyatı 170 TL ile 200 TL arasında satışa sunulmaktadır. Kebap çeşitleri arasında yer alan karışık kebap genellikle tüm kebap çeşitlerinin lezzetini tatmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. İsterseniz tek bir porsiyon şeklinde isteyebilir ya da kampanya bulunuyorsa iki kişilik menüden karışık kebap satın alabilirsiniz.  

4 Kişilik Karışık Kebap Fiyatı

Kebap fiyatlarının gittiğiniz restoranda göre değişiklik gösterdiğini unutmayınız. 4 kişilik bir karışık kebap söyleyecekseniz ve fiyatını merak ediyorsanız sizler için ele aldık. 

4 kişilik karışık kebabın fiyatı 340 TL ile 400 TL arasındadır. Porsiyon şeklinde ya da restoranda bulunan kampanyadan yararlanarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Yazımız ön bilgi amaçlı olduğunu biliniz.  

Kebap fiyatları hakkında merak ettiklerinizi ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.  

BİM Sıvı Yağ Fiyatları – Bim’de 5 LT Sıvı Yağ Fiyatı

Tavuk Göğüs Fiyatları – 1 KG Tavuk Göğsü Fiyatı

Yemek Sepeti Kupon Kodu Nasıl Alınır

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥