Limit Aşımı Nedeniyle İşlem Gerçekleştirilemedi

Limit Aşımı Nedeniyle İşlem Gerçekleştirilemedi sorunu hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Vodafone Mobil Ödeme Limiti Nasıl Arttırılır işte detayları.

Limit aşımı nedeniyle işlem gerçekleştirilemedi şeklinde bir dönüt aldığınız zaman bu kendi mobil paketinizi aştığınızı belirtmektedir. Paketler aşıldığında otomatik olarak faturanıza yansımamasını talep ettiğinizden limit aşımını durdurmuşsunuzdur. Bunu tekrar açmak için;

  • İnternette aşım paketi iptali için IPTAL INTERNET ASIM yazmalı ve 7000 ‘e SMS olarak göndermelisiniz.
  • Konuşma aşım paketi iptali için IPTAL KONUSMA ASIM yazmalı ve 7000 ‘e SMS olarak göndermelisiniz.
  • SMS aşım paketi iptali için IPTAL SMS ASIM yazmalı ve 7000 ‘e SMS olarak göndermelisiniz.

Bu talepleriniz doğrultusunda aşım uyarıları iptal edilecektir. Ayrıca paketleriniz size yetmiyor ve aşım uyarılarından kurtulamıyorsanız müşteri hizmetleri ile görüşüp numaranızın mobil paketini değiştirebilirsiniz. Bu da başka bir çözüm olacaktır.

Vodafone Mobil Ödeme Açma

Vodafone Bedava internet 2021

Vodafone Mobil Ödeme Limiti Nasıl Arttırılır

Vodafone mobil ödeme limiti nasıl arttırılır, sorusunun cevabı vodafone kullanıcı iseniz kullandığınız akıllı telefondan mesaj bölümüne girmelisiniz. Daha sonra MOBILODEME AC yazmalı ve bu yazıyı 7878 ‘e mesaj olarak göndermelisiniz. Bu durumda mobil ödeme limiti açılmış olacaktır ya da daha da artmış olacaktır.  Kapatmak için bir talebiniz var ise bu durumda da MOBILODEME KAPAT yazmalı  ve bu yazıyı yine 7878 ‘ e mesaj olarak göndermelisiniz. Vodafone kullanıcılarına ait olan günlük işlem limiti toplamda 200 türk lirası olarak belirlenmiştir. Yani mobil ödeme limitini günlük maksimum o seviyeye getirebilirsiniz.

Vodafone Mobil Ödeme İle Alışveriş Yapılan Siteler

Vodafone mobil ödeme ile alışveriş yapılan siteler, anlaşmaya bağlı olarak zamana göre değişim göstermetktedir. Örnek vermek gerekirse şu şekilde sıralanabilir;

  • Google play
  • App store
  • Spotify

Şeklinde pek çok anlaşma içeren iş yerinden yapılacak olan alışverişler ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. İşlem tutarı otomatik olarak faturanız üzerinden size yansıma gösterecektir. İkinci bir seçenek olarak ta bir bakiyeye sahip iseniz bu bakiyeden düşme gösterecektir. Bu sayede kolay bir şekilde ödeme yapabileceksiniz. Vodafone mobil ödeme hızlı bir işlem olup pratik ve güvenli bir ödeme yöntemi olarak bilinmektedir.

Vodafone En Ucuz Tarife

Vodafone Hız Testi

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥