Lvbel c5 nasıl okunur, okunuşuna nereden bakabilirim gibi sorulara sıkça cevap aranıyor. Sosyal medya hesaplarında viral olan ‘’10 Numara’’ şarkısından sonra herkes şarkının sahibini araştırmaya başladı. İlgili şarkı ise Lvbel c5 olarak bilinen Rap müzik gurubuna aittir.

Grup aslında Türk bir sanatçıya aittir. Gurubun solistinin gerçek adı ise Burak’tır. 1.85 boyunca 73 kilo olan Burak gerçek adına sahip Lvbel c5 1 milyondan fazla takipçiye sahiptir. İngilizce bir isim olduğu için herkes gurup adının nasıl okunduğunu merak ediyor;

  • Lvbel c5 direk ‘’ Elvibil Ci Fayv’’ şeklinde okunuyor.

Lvbel c5 grubunun okunuşu doğrudan yukarıda yer verdiğimiz şekildedir.

Lvbel Ne Demek

Lvbel C5 Nasıl Okunur

Lvbel ne demek sorusu Google’de sıkça araştırılıyor. Lvbel C5 bir Rap gurubudur. Türk rap gurubu olsa da ismi yabancıdır. Gurubun solistinin gerçek adı ise Burak’tır. Burak Bodur 2000 doğumlu ve Sakarya doğumludur. Rap müzik yapan Bodur ilk etapta Tiktok sosyal medya platformu üzerinden belirli bir kitleye ulaşmıştır.  Ardından ise yaptığı 10 Numara şarkısı ile tüm sosyal medya da viral olmayı başararak ün kazanmıştır. Gurubunun adının ise herhangi bir Türkçe karşılığı bulunmuyor. Rap ve RMB tarzında müzik yapan Türkiye’nin en genç sanatçıları arasında yer almayı başarmıştır.

Lvbel C5 Kimdir

Lvbel C5 Nasıl Okunur

Lvbel C5 kimdir, nerelidir, boyu kaç ve benzeri sorular sıkça merak ediliyor. Lvbel C5 bir rapçidir. Gerçek adı ise Burak Bodur olarak yansıyor. Rap ve RMB tarzında başarılı müzikler yapan Buran Bodur aslen Sakarya doğumludur. Henüz 2000 doğumlu olan Bodur kısa süre içerisinde Tiktok fenomenlerinden biri olmayı başarmıştır. Ardından yaptığı rap şarkıları ise tüm sosyal medya platformlarında viral olmuştur. Bugün mevcut 1 milyonun üzerinde takipçisi bulunuyor.

Lvbel C5 Gerçek Adı

Lvbel C5 Nasıl Okunur

Lvbel C5 gerçek adı burak Bodur’dur. Aslan Sakarya’lı olan sanatçı 2000 doğumludur. 10 Numara ve benzeri şarkıları ile sosyal medyanın gündemine düşmeyi başararak Rap dalında en başarılı müzisyenlerden biri olmuştur.

Lvbel C5 Eski Sevgilisi

Lvbel C5 Nasıl Okunur

Lvbel C5 eski sevgilisi çok merak ediliyor. 10 Numara viral şarkısının sahibi olan ve gerçek adı Burak Bodur olan rap sanatçısının birden fazla kız arkadaşı oldu. Hayranları ise eski kız arkadaşının ismini büyük bir merakla araştırıyor. Ancak Lvbel C5 eski sevgilisine dair herhangi bir bilgi ve kaynak bulunmuyor. Özel hayatını gizli tutmayı tercih ettiği için eski kız arkadaşlarının isimleri kesinlikle bilinmiyor.

Lvbel C5 Yaş

Lvbel C5 yaş ve ayrıntıları araştırılıyor. Lvbel C5 solisti 2000 doğumlu yani 21 yaşındadır. Asıl adı Burak Bodur olan sanatçı Sakarya doğumludur. İstanbul’da yaşayan sanatçı rap dalında en iyi müzik yapan sanatçılardan biri olarak dikkat çekiyor.

Lvbel C5 Babası Kimdir

Lvbel C5 babası kimdir, babası ne iş yapıyor gibi sorular müzisyenin sevenleri tarafından yoğun bir şekilde merak ediliyor. Ancak gerçek adı Burak Bodur olan Lvbel C5 ailesi ve özel hayatı hakkında çok fazla kaynak bilgi bulunmuyor. Söylentilere göre sadece babasının da bir müzisyen olduğu ve Sakarya Akyazılı olduğu biliniyor. Babasının gerçek adına dair ise hiçbir bilgi mevcut değildir.

Lvbel C5 Boyu

Lvbel C5 boyu 1.85 cm’dir. Oldukça uzun boylu olan Lvbel C5 gerçek adı Burak Bodur olup şu an 21 yaşındadır. Aslen Sakarya’lı olan sanatçı Türkiye’de rap müzikle tanınarak isim yapmayı başarmıştır.


Daha fazla ilgili içerik;

Lvbel C5 Yunan mı?

Hayır, Lvbel C5 Yunan değildir. Aslen İstanbullu olan Lvbel C5’in gerçek adı Süleyman Burak Bodur’dur.

Lvbel C5 hangi okul mezunu?

Lvbel C5, İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Ardından İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği bölümünde eğitim görmüştür.

C5 kaç yaşında?

Lvbel C5, 20 Nisan 2001 doğumludur. 2024 yılı itibarıyla 23 yaşındadır.

Lvbel C5 nasıl ünlü oldu?

Lvbel C5, 2021 yılının yazında Batuflex ile yayımladıkları “Ralli” şarkısıyla büyük bir çıkış yakaladı. Bu şarkı, Spotify’da 100 milyondan fazla dinlenerek Türkiye’de en çok dinlenen şarkılar arasında yer aldı. Lvbel C5, bu şarkının ardından “200 Milyar”, “Movie”, “C5MODE” gibi şarkılarla da başarısını sürdürdü.
Leave A Reply