Ece Ronay Tiktok kullanıcıları arasında popülerliğe elde eden ve popülerliği ile büyük kitlelere hitap etmeyi başarmış bir isimdir. Tiktok hayatının ardından şarkılar çıkaran ve müzik sektörüne giren Ece Ronay’ın birçok şarkısı bulunur. Şarkıları milyonlarca izlenmiş ve hatta bir şarkısı Tefo isimli rapçi ile düet yapmıştır.

Ece Ronay’ın şarkıları Karpuz, Hıyar, Şiki Şiki, Baba Yorgun ve Sevesim’dir. En çok izlenen şarkısı Karpuz’dur ve YouTube kanalında 76 milyon izlenmiştir. En az dinlenen ve izlenen şarkısı ise yine YouTune kanalında 13 milyon izleyiciye sahiptir. Genellikle 15 ila 80 milyon arasında izlenme oranları olan Ece Ronay¸ birçok Tiktok kullanıcısından kendisini ayırmayı da başarmıştır.

Ece Ronay Tiktok Videoları
Ece Ronay Hayatı

Ece Ronay Hayatı

Ece Ronay’ın yaşamı 17 Kasım 1991 tarihinde başlamıştır. Ece Ronay 17 Kasım 1991 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelen bir isimdir. Şu an 31 yaşında olan Ece Ronay, bir sosyal medya fenomenidir. Adı bir süre cinsiyet eşitliğini dengelemeyen, kadını meta olarak gören haberlere çıkmıştır. Bu haberler karşısında feminist bir duruş sergileyerek hakkını arayan ve kendini savunan bir kadındır. Ece Ronay, olduğundan daha küçük görünmesi ile de dikkat çeker ve 167 cm boyundadır. 55 kilo ağırlığında olan Ece, oldukça fit bir duruşa da sahiptir.

Ece Ronay’ın şarkıları yaşadığı olaylardan yola çıkılarak hazırlanmıştır. Birçok söz Ece tarafından yazılmıştır ve YouTube dünyasında büyük bir ses getirmiştir. Birçok müzisyenin ulaşamadığı hedef kitleye ve sayıya kolayca ulaşmayı başaran Ece’nin şarkıları hala sık sık dinlenmektedir. Adı sıklıkla magazinsel konularda yer alan, gündemden düşmeyen ve polemikler ile adı sık sık anılan bir isimdir.

Tüm bunlara rağmen var olmaya ve işini yapmaya devam etmesi de takdir edilesi bir unsurdur. İlk olarak Karpuz şarkısı ile büyük kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Karpuz şarkısı 2022 şubat ayında 80 milyon izlenmeye yükselmiştir. Bu videoyu 17 Ocak 2020 tarihinde yüklediğine bakılırsa 2 sene içerisinde büyük oranda bir yükselme yaşamış ve hedef kitlesini arttırmıştır.

Ece Ronay Tiktok Hesabı Videoları

Ece Ronay’ın tiktok 3 milyon takipçisi var. Ece Ronay hesabının adı “eceronayofficial” olarak belirlenmiştir. Ece Ronay’ın profiline ulaşmak için Tiktok’a giriş yapılması ve site içi arama motoruna kullanıcı adının yazılması gerekir. Üst kategoride doğrudan çıksa da isteyenler “hesaplar” butonunu kullanarak da sadece Ece Ronay hesapları olarak kısıtlama yapabilir.

Ronay’ın hesabında yer alan videolar ise oldukça eğlencelidir. Eğlence unsurlarının yanı sıra kendi hayatı ile ilgili de detayları paylaşır. Son paylaşımlarından biri ise hamile olduğuna ilişkin duyuru yaptığı paylaşımlardan biridir. Ayrıca günlük hayatı, spor ve yemek düzeni gibi sağlık unsurlarını barındıran içerikleri de vardır. Tiktok hesabında daha çok eğlenmeyi amaçlayan ve içeriklerini buna göre yönlendiren Ece Ronay’ın diğer hesapları da Tiktok hesabı @ecetaylanr ile iç içedir.

Ece Ronay Tiktok Videoları

Ece Ronay Instagram

Ece Ronay instagram hesabı eceronayofficial/ Ece Ronay Bilir olarak geçer ve kullanıcı adı ise “eceronayoffical”dır. Dijital içerik üreticisi olan Ece Ronay’ın instagram takipçisi sayısı ise 1,1 milyona ulaşmıştır. Eşi, günlük hayatı, işi ve aldığı sponsorluklara yönelik paylaşımlar da bulunur.

Günlük olarak hikaye paylaşarak hesabını aktif tutmayı başarmıştır. Şu ana kadar toplam 115 gönderisi vardır ve bunun bir kısmı reels ve video içeriklerinden de oluşur. Ece Ronay, ürettiği içerikler ile hem Instagram hesabında hem de Tiktok hesabında çok sayıda takipçiye, izlenmeye ve beğeniye ulaşmıştır. Ece Ronay Tiktok fenomenleri arasında yer alan bir isimdir.

Tiktok Video indir

Tik Tok Jeton Hilesi

Tiktok’ta İsim Nasıl Değiştirilir

Filigransız Tiktok Video indir

Comments are closed.