Mac Fit kapanış saati 2023 yılında yeni saatler ile başladı. MACFit açılış kapanış saatleri ve Macfit hafta sonu çalışma saatlerinin güncel hali makalemizde yer almaktadır.

Mac Fit kapanış saati 2023 yılı itibari ile hafta içi 23.00 iken hafta sonu ise 21.00’dır. Kapanış saatleri resmi tatillerde ve bayramlarda da 21.00 olarak geçerli olmaktadır. Kapanış saati sonrasında salonda çalışmak mümkün değildir. Gece aktiviteleri vs. bulunmadığından en geç saat hafta içi 23.00’da salon kapanışından önce salondan çıkış zorunlu tutulmaktadır.

Mac Fit salonlarında aylık ve yıllık üyelik benzeri üyelik türleri ile üyelik yapabilir ya da günlük giriş ücretini ödeyerek giriş yapabilirsiniz. Günlük giriş ücreti aylık standart giriş ücreti ile neredeyse aynı olduğundan pek fazla tercih edilmemektedir. Standart üyelik için aylık 207 TL’den başlayan MacFit fiyatları ile salonlarından faydalanabilirsiniz.

Mac Fit Kaça Kadar Açık 2023

Mac Fit 2023 yılında saat 23.00’a kadar açıktır. Hafta sonu ise 21.00’a kadar açık olarak hizmet vermektedir. Mac Fit salonlarında eğitim almak için eğitim planlarını takip edebilirsiniz. eğitim planları genellikle hafta içi düzenlenmektedir.

Aylık plan ve günlük plan olarak farklı şekillerde Mac Fit salonlarından faydalanabilirsiniz. Günlük giriş için 200 TL ödeme talep edilmektedir. Mac Fit üyeliğiniz bulunmuyorsa günlük giriş için doğrudan danışmadan giriş ücretini ödeyerek giriş yapmanız mümkün.

Mac Fit Çalışma Saatleri Hafta Sonu

Mac Fit Çalışma Saatleri Hafta Sonu

Mac Fit çalışma saatleri hafta sonu için sabah 08.00 ile akşam 21.00 arasındadır. Hafta sonu çalışma saatleri genellikle resmi tatiller için de aktif olarak uygulanmaktadır.

Mac Fit salonlarında antrenman yapmak ve derslere katılmak için hafta içi açık olan saat aralığı daha fazladır. Hafta içi sabah 07.00 ile akşam 23.00 arasında açık olan Mac Fit salonlarından hizmet almak için önceden rezervasyon işlemlerini mobil uygulama ile yaptırabilirsiniz.

MacFit Çalışma Saatleri

MacFit hafta içi 07:00 ile 23:00 arasında hizmet verirken hafta sonu 08:00 açılıyor 21:00’da kapanıyor.

MacFit Ramazanda Açık Mı?

MacFit Ramazan boyunca 00:00’a kadar açık.

MacFit üyelik iptali ve diğer konular hakkında bilgi almak için; bedavainternet.com.tr/mac-fit-uyelik-iptali-telefon/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.