Macfit üyelik iptali hesaplama ve Macfit taahhütlü üyelik iptalinin nasıl yapılacağı hakkında bilgiler veriyoruz. Macfit üyelik iptali telefon numarasını sayfamızda bulabilirsiniz.

Mac Fit üyelik iptali telefon kanalı ile yapmak için müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra üyelik iptali nedeninizi dile getirmeli ve üyeliğinizi kapatmak için talepte bulunmalısınız.

Üyelik iptali talebinin onaylanması için ödemeniz bulunmaması gerekir. Mevcut ödemeniz bulunuyorsa ödemenize yönelik bir bilgilendirme talep edebilirsiniz. Bilgilendirme sonrasında ödeme iptali yaptırabilir ya da ödeme sürecini durdurabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için yazımızın devamında yer alan müşteri hizmetleri iletişim numarasını aramanız tavsiye edilmektedir.

MacFit Müşteri Hizmetleri 0850

Mac Fit müşteri hizmetleri iletişim numarası 0850 532 70 00 olarak aktiftir. Bu numarayı arayarak müşteri hizmetleri üzerinden sorunlarınızı çözebilir, üyelik iptali yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri tarafından destek almak için kullanabileceğiniz başka bir kanal da iletişim formu doldurmaktır.

İletişim formunda yer alan kategori, iletişim bilgileri, sorun bildirimi gibi bölümleri doldurduktan sonra müşteri hizmetleri tarafından aranmak üzere talepte bulunabilirsiniz. İletişim formuna doğrudan Mac Fit resmi web sitesi üzerinde yer alan bize ulaş bölümünden ulaşabilirsiniz.

Mac Fit Üyelik İptali

Üyelik iptali genelde MacFit fiyatları sebep gösterilse bile; üyelerinin genel düşüncesi kaliteden ödünmemesidir. MacFit üyelik iptali için doğrudan üye girişi yapmanız gerekmektedir. Online olarak Mac Fit resim web sitesine giriş yapın ve ardınan üyelik bilgileri seçeneğine tıklayın. Aşağıda yer alan adımları takip ederek üyelik iptali için başvurabilirsiniz. Üyelik iptali başvurusunu mobil uygulama üzerinden de yapabilirsiniz.

  • Üyelik iptali için aylık döngünün en az 2 gün öncesinde iptal işlemlerini başlatmalısınız.
  • Üyelik iptali talebi için Mac Fit uygulamasına ya da resmi web sitesine gidin.
  • Giriş yapın.
  • Üyelik bilgileri seçeneğine tıklayın.
  • Üyeliğiniz ile ilgili talepte bulunun.
  • Üyelik iptali talebini ilettikten sonra doğrudan 0850 532 70 00 iletişim numarasını arayarak talebinizi dile getirin.
  • Üyeliğinizi iptal etmek için üye olduğunuz Mac Fit salonuna da gidebilirsiniz.

Mac Fit Mail Adresi

Mac Fit mail adresi ile ulaşım imkanı bulunmamaktadır. Mac Fit yetkililerine resmi web sitesi üzerinde yer alan talepler bölümünden ulaşabilir ya da iletişim kanalı olan müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Mail ile doğrudan ulaşım imkanı bulunmadığından bir alıcı adresi de paylaşılmamaktadır. Mac Fit yetkililerine ulaşmak için hizmet aldığınız salonun danışma hattındı da kullanmanız mümkün.

Mac Fit Merkez Telefon

Mac Fit Merkez Telefon

Mac Fit merkez telefon numarası müşteri hizmetleri iletişim numarasıdır. Müşteri hizmetlerinden Mac Fit temsilcilerine ulaşmak için 0850 532 70 00 iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Mac Fit salonlarına doğrudan ulaşmak için salon iletişim numaralarını araştırmanız gerekmektedir. Her bir salonun kendi danışma bölümü olduğundan doğrudan Mac Fit salonlarına yönelik internet üzerinden iletişim numarası da bulmanız mümkündür.

Mac Fit Şifremi Unuttum

Mac Fit şifrenizi unutmanız halinde şifre yenileme yapmanız şarttır. Şifre yenileme işlemlerine doğrudan Mac Fit resim web sitesi üzerinden üyelik soruları bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Üyeliğinize ait şifreyi hatırlamamanız halinde yeniden bir şifre talebi yapmanız şarttır. Şifre yenileme talebinde bulunmak için linke tıklayabilirsiniz. Linkte yer alan ülke bilgisini Türkiye olarak girin ve ardından üyeliğini aktif hale getirdiğiniz telefon numaranızı girin.

Telefon numaranızı girdikten sonra giriş kodu al diyerek yeni bir giriş koduna sahip olabilirsiniz. Telefonunuza SMS olarak gelecek olan giriş kodu ile giriş yapabilirsiniz.

MacFit İletişim

MacFit Müşteri hizmetlerine bağlanmak için; 0850 532 70 00 numarasını arayabilirsiniz.

MacFit Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

MacFit Müşteri hizmetlerine hergün saat 09:00 ile 21:00 arasında ulaşabilirsiniz.

MacFit çalışma saatleri genişletti. Hafta içi ve hafta sonu MacFit kaçta kapanıyor öğrenmek için; bedavainternet.com.tr/mac-fit-kapanis-saati/ sayfasını ziyaret edin.