Magnum Mini 6’lı Fiyatı 2022

Magnum mini 6’lı fiyatı 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Magnum mini 6’lı fiyat Bim ve Magnum Mini 6’lı fiyat Şok işte detaylar.

Magnum mini 6’lı fiyatı 2022, yazın gelmesiyle birlikte birçok kişi dondurmaların fiyatlarını merak etmektedir. Yazın içimizi ferahlatacak olan en iyi ürünlerden birisi dondurmadır. Sıcaklardan bunaldığımız zaman birçok kişinin tercihi dondurma olmaktadır. Dondurmalar arasında en çok sevilen ve tüketilen ürünlerden birisi ise Magnum olmaktadır. Magnum mini dondurmanın fiyatları ise merak edilmektedir. Sizler için en çok tercih edilen marketlerde satılan magnum dondurmalarının fiyatlarını araştırdık. İşte fiyat listesi.

A101 Magnum Mini Fiyatı

Magnum Mini 6’lı Fiyat Bim

Bim marketler ülkemizde tercih edilen marketlerin ilk sırasında yer almaktadır. Bim marketlerde birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Bim aktüel marketlerde yer alan magnum mini dondurmanın fiyatını sizler için araştırdık.

  • Bim marketlerde yer alan magnum mini 6’lı dondurmanın fiyatı 39.75 TL olmaktadır.

Magnum Mini 6’lı Fiyat Şok

Şok marketler artık her yerde görebileceğimiz marketlerden biridir. Şok marketler kasa arkası ürünleri ve kampanyaları ile birçok kişinin tercihi olmaktadır. Şok marketlerde merak edilen magnum mini dondurmalarının 6’lı fiyatlarını sizler için derledik.

  • Şok marketlerde yer alan magnum mini 6’lı dondurmanın 360 ml fiyatı 39.75 TL olmaktadır.

Magnum Mini 6’lı Fiyat Migros

Magnum ülkemizde en çok tercih edilen dondurmalardan biridir. Migros marketler ise ülkemizde uzun zamandan beri faaliyet gösteren market zinciridir. Migros marketler diğer marketlere göre biraz daha pahalıdır. Migros marketlerde yer alan magnum dondurma fiyatlarını sizler için derledik.

  • Migros marketlerde yer alan magnum mini 6’lı dondurmanın 345ml fiyatı 39.74 TL olmaktadır.
Magnum Mini 6’lı Fiyat En Ucuz

Magnum Mini 6’lı Fiyat En Ucuz

Magnum dondurmalar kalitesi ve lezzeti ile birçok kişi tarafından tercih edilen dondurmalardan biridir. Magnum dondurmalar birçok market zincirinde yer almaktadır. Sizler için en çok tercih edilen marketlerde fiyat araştırması yaptık. Magnum mini 6’lı dondurmayı en ucuz alabileceğiniz marketleri ise derledik. Gelin birlikte bakalım.

  • Magnum mini dondurmalarını alabileceğiniz en uygun market zinciri A101, Şok ve Bim olmaktadır. Genel olarak magnum mini 6’lı dondurmanın fiyatı aynıdır.

Magnum Şifre Nasıl Gönderilir

Bim Kutu Dondurma Fiyatları

Bim Dondurma Fiyatları

Bim Güneş Kremi Fiyatları

googlehaberler