Bim Dondurma Fiyatları (Güncellenen Fiyatı)

Bim dondurma fiyatları 2024, market zincirlerinden birini oluşturan Bim mağazasında birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan dondurmayı Bim aktüel marketlerde bulabilirsiniz. Mevsim ne olursa olsun dondurma çekiyorsa canınızın hemen Bim marketlerine giderek dondurmanızı alabilirsiniz. Bim markette yer alan dondurma fiyatlarını sizler için araştırdık.

Maraş Dondurması55 TL
Maraş Dondurma Fıstıklı-Kaymaklı55 TL
%25 Keçi Sütü Maraş Dondurma45 TL
Antep Fıstık-Kakao-Vanilya39.50 TL
Kakao-Vanilya29.75 TL
Vanilyalı29.75 TL
Çilek-Limon-Böğürtlen39.50 TL
Vişne-Limon-Çilek39.50 TL
Adora Dondurma Bademli59.50 TL
Bim dondurma fiyatları
Snickers19.50 TL
Çikolatalı Kornet Dondurma7 TL
Kaymaklı Kornet Dondurma7 TL
Vişne-Limon-Vanilya8 TL
Dondurma Tatlı Ekşi5 TL
3 Çikolatalı Kornet20 TL
Bademli Dondurma15 TL
Classic Dondurma15 TL
Beyaz Çikolatalı12 TL
Çikolatalı12 TL
Maraş Cup Dondurma9 TL
Karadutlu Dondurma15 TL
Sade Stick10 TL
Kakaolu5 TL
Vanilyalı5 TL
Dondurma Tutti Frutti8 TL
Çilekli5 TL
Bim kutu dondurma fiyatları

Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Dondurma Maraş

Bim dondurma fiyatları

Yazın yaklaşmasıyla birlikte yaz sezonu açılmıştır. Bim marketlerde genellikle kendi dondurma markasının satışını yapmaktadır. Uygun fiyata dondurma ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Bim Adora Dondurma Fiyatı

Bim marketleri eski yıllardan beri hayatımızda olan market zinciridir. Türkiye’de birçok mağazası ve müşterisi bulunan Bim mağazaları insanlar tarafından oldukça sevilmektedir. Yazın yaklaşmasıyla birçok kişi dondurma fiyatlarını merak etmektedir. Bim marketlerde bulunan Adora markasının fiyatlarını sizler için araştırdık.

Bim Bademli Dondurma

Bim marketlerde yerini alan dondurma fiyatları merak edilmektedir. En güncel Bim marketine ait fiyat bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz. Bim markette yer alan bademli dondurma fiyatı yukarıdaki tabloda sizlere aktardığımız gibidir.

Bim Fair Dondurma Fiyat

Bim marketlerde yer alan dondurma fiyatlarını sizler için araştırdık. Bim marketlerde yer alan Fair markasının dondura fiyatları merak edilmektedir. İşte Fair markasına ait en güncel fiyat listesi yukarıdaki tabloda sizlere aktardığımız gibidir.

Bimde hangi dondurmalar var?

BİM’de satılan dondurmalar şunlardır:

  • Adora Dondurma: BİM’in kendi markası olan Adora dondurma, farklı çeşitlerde ve uygun fiyatlarla satılmaktadır. Adora dondurma çeşitleri arasında vanilyalı, kakaolu, çilekli, karamelli, fıstıklı ve kestaneli dondurmalar bulunmaktadır.
  • Algida Dondurma: BİM’de Algida markalı dondurmalar da satılmaktadır. Algida dondurma çeşitleri arasında Cornetto, Magnum, Max, Carte d’Or ve Vienetta gibi popüler dondurmalar bulunmaktadır.
  • Dudi Dondurma: Bim’de Dudi markalı dondurmalar da satılmaktadır. Dudi dondurma çeşitleri arasında kaymak dondurma, maraş dondurma, salep dondurma ve muzlu dondurma bulunmaktadır.
  • Golf Dondurma: Bim’de Golf markalı dondurmalar da satılmaktadır. Golf dondurma çeşitleri arasında sütlü dondurma, meyveli dondurma ve çikolatalı dondurma bulunmaktadır.
  • BİM’de dondurma fiyatları, dondurma türüne ve gramajına göre değişmektedir. Genel olarak Adora dondurmalar, Algida dondurmalardan daha uygun fiyatlıdır.

BİM dondurma kim yapıyor?

BİM’de satılan dondurmaların çoğu, Türkiye’de bulunan farklı dondurma üreticileri tarafından üretilmektedir. BİM’in kendi markası olan Adora dondurmalar, Akdo Dondurma tarafından üretilmektedir. Akdo Dondurma, Türkiye’nin en büyük dondurma üreticilerinden biridir.

BİM’de satılan diğer dondurmalar ise şunlardır:

  • Algida Dondurma: Algida, Unilever’in bir markasıdır ve Türkiye’nin en popüler dondurma üreticilerinden biridir. BİM’de satılan Algida dondurmalar, Algida’nın Türkiye’deki tesislerinde üretilmektedir.
  • Dudi Dondurma: Dudi Dondurma, Türkiye’nin en köklü dondurma üreticilerinden biridir. BİM’de satılan Dudi dondurmalar, Dudi Dondurma’nın Diyarbakır’daki tesislerinde üretilmektedir.
  • Golf Dondurma: Golf Dondurma, Türkiye’nin en eski dondurma üreticilerinden biridir. BİM’de satılan Golf dondurmalar, Golf Dondurma’nın İzmir’deki tesislerinde üretilmektedir.

Akdo dondurma bimde satılıyor mu?

Evet, Akdo dondurma BİM’de satılmaktadır. BİM’in kendi markası olan Adora dondurmalar, Akdo Dondurma tarafından üretilmektedir. Akdo Dondurma, Türkiye’nin en büyük dondurma üreticilerinden biridir ve BİM ile uzun yıllardır işbirliği yapmaktadır.

Akdo Dondurma tarafından üretilen dondurmalar, BİM’in tüm şubelerinde satılmaktadır. Adora dondurma çeşitleri arasında vanilyalı, kakaolu, çilekli, karamelli, fıstıklı ve kestaneli dondurmalar bulunmaktadır.

BİM’de satılan Akdo dondurmalarının fiyatları, dondurma türüne ve gramajına göre değişmektedir. Genel olarak Adora dondurmalar, Algida dondurmalardan daha uygun fiyatlıdır.

BİM’de Akdo dondurma satın almak için, BİM’in herhangi bir şubesine gidebilirsiniz. Dondurmalar, dondurma reyonunda satılmaktadır.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥