Magnum Şifre Nasıl Gönderilir 2022 – Çabuk Şifre Gönder

Magnum Şifre Nasıl Gönderilir ve magnum.com.tr şifre gönder 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Magnum Çubuk Şifre Gönder 2022 işte detayları.

Magnum şifre nasıl gönderilir? Özellikle magnum dondurma tutkunlarının bu muhteşem dondurmayı tercih etmelerini daha keyifli hale getiren çekilişleri ile de en sevilen dondurma olma özelliğini yıllardır koruyor.

Magnum Porsche çekilişi için tüketilen çubuklar giderek artıyor. Çünkü çekiliş için her magnum tutkunu için şans devam ediyor. Firma prensip olarak her yıl çekiliş ile magnum severlere lüks otomobil hediye etmektedir. Fakat bu sene Magnum 2 tane birden Porsche marka araba vermeyi hedeflemiş ve müşterilerini daha fazla teşvik etmiştir. Bu kampanya 1 Nisan’da başlamış Hazzın Hediyesi 2 Porsche sloganı ile başlayan Magnum kampanyasının 30 Eylül 2022 tarihinde sona ereceği açıklanmıştır. Kampanyaya katılmak için Magnum ürünlerinin çubuklarının üzerinde bulunan katılım şifresini, ad, soyad ve adres gibi bilgiler belirtilerek SMS ile 2992 ‘ye yollamanız gerekmektedir.

magnum.com.tr şifre gönder 2021

magnum.com.tr şifre gönder 2022

magnum.com.tr şifre gönder 2022 kampanya için yalnızca SMS gönderme şartı yoktur. Dileyen kişiler için magnumun internet sitesi https://www.magnumicecream.com/tr/magnum-porsche-kampanyasi.html formunu doldurarak kampanya ya katılabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey site adresini arama motorlarından bularak siteye ulaşmanızdır.

Magnum.com.tr üzerinden işlem yapabilmeniz için karşınıza çıkan form bilgilerini doldurmalısınız. Peki, sizden hangi bilgiler isteniyor? Kısaca maddeler halinde belirtelim;

  • Magnum sitesine girer girmez forma rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz
  • Formda ilk kutucuğa elinizde bulunan magnum çubuğunda yer alan şifreyi girin.
  • Daha sonra sırası ile ad, soyan, adres gibi kişisel bilgilerinizi formda doldurmanız gerekiyor.
  • Son olarak cep telefonunuzu ve mail adresiniz istenmektedir.
  • Tüm bilgileri doldurduktan sonra gönder butonundan formu yollayarak çekilişe sizde katılabilirsiniz.

Magnum Çubuk Şifre Gönder 2022

Magnum çubuk şifre gönder 2022 kampanyası için kampanyaya katıldığınız magnum çubuğunu ve şifreli ürün paketinizi mutlaka saklamalısınız. Her ne kadar kampanya için SMS ya da internet sitesinden şifrelerinizi göndermiş olsanız dahi elinizde magnum çubuklarını saklamak çok daha emin bir hareket olacaktır.

Magnum çubuklarındaki şifreyi ad, soyad ve adres gibi bilgilerinizi SMS ile 2992 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. 30 Eylül 2021 tarihine kadar kampanya çubuklarınızı mutlaka saklayınız.

googlehaberler