Maske Kimsin Sen Oylama Nasıl Yapılır ve oy nasıl verilir detaylı bilgilendiriyoruz. Kimsin Sen Formatı Nasıl işte detayları.

Maske kimsin sen oylama nasıl yapılır sorusu son dönemde oldukça dikkat çekiyor. FOX TV ekranlarında yayınlanan maske kimsin sen yarışmasında kostümlü ünlüler düello yapıyor. Ardından kimliği jüri tarafından da bilinmeyen bu ünlü isimlere dair kısa bir video izletiliyor. Bu videoyu izleyen jüriler ünlü isimleri hakkında tahminlerini aktarıyor. Son adımda ise seyirciler hangi ünlü olduğuna dair oy veriyor. Bu oylama neticesinde en fazla oyu kazanan ünlüler ise düelloyu kazanmış oluyor.

Maske Kimsin Sen Nasıl Oy Verilir?

Fox TV ekranlarında yayınlanan maske kimsin sen programı son dönemde izleyicinin dikkatini çekiyor. Yarışmanın adını yeni duyan herkes formatı hakkında detayları merak ediyor. Yarışma tam bir eğlence programı konseptindedir. Bu noktada maske kimsin sen nasıl oy verilir sorusunun yanıtını vermek gerekirse de;

  • Yarışmada iki farklı ünlü sanatçı düello yapar.
  • Düello sırasında bu ünlüler farklı kostümler giyerler. Bu nedenle de yarışmadaki hiç kimse bu ünlülerin kim olduğunu bilmiyor.
  • Ünlülerin gösterisinden sonra jüri üyelerine ünlüler hakkında birer video izletiliyor. Bu tanıtım videolarından yola çıkarak ünlülerin tahminleri alınıyor.
  • Ünlüler tahminlerini sunduktan sonra ise bu tahminlere ilişkin seyirci oylaması alınıyor.
  • Stüdyodaki seyircilerden en çok oyu alan ünlü ise düelloyu kazanmış oluyor.
  • Az oy alan ünlü ise gecenin sonundaki potaya kalarak maskesini ifşa ediyor.

Yarışmanın genel oylama süreci bu şekilde ilerliyor. Heyecanlı ve dikkat çeken formatı ile pek çok izleyiciyi ekrana kilitleyen bu yarışma hakkında merak edilen birden fazla unsur bulunuyor.

Maske Kimsin Sen Yarışmacıları 2022

Maske Kimsin Sen Formatı Nasıl?

Maske Kimsin Sen Formatı Nasıl?

Maske kimsin sen formatı nasıl sorusu henüz yarışmayı hiç izlemeyenler tarafından araştırılıyor. Yarışmanın genel formatı daha önce hiç görmediğiniz cinsten.  Yarışmanın jürileri de yarışmacıları da tamamen ünlü isimlerden oluşuyor. Ancak yarışmacılar çeşitli maske ve kostümlerle yarıştığı için hiç kimse hangi ünlü isim olduklarını bilmiyor.

Bu yarışmacılar kuşandıkları kostümlerle gösterilerini yapıyor. Bu gösteriden önce ise her yarışmacının kimliğine dair ipucu verilen bir video izletiliyor. Bu videoları izleyen jüri üyeleri ipuçlarını yakalayarak yarışmacıların kim olduğunu tahmin etmeye çalışıyor. Ardından jürilerin, yarışmadaki izleyicilerin ve ekran başındaki seyircilerin tahminleri alınıyor.

Maske Kimsin Sen Nasıl Yarışma?

Maske kimsin sen nasıl yarışma sorusuna bir eğlence yarışmasıdır diye cevap verilebilir. Formatı bir hayli ilginç olan bu yarışmanın şimdiden seyirci sayısı oldukça fazla.  Eğlendirirken merak uyandıran bir yarışma olduğu için herkes tarafından çok sevildi. Bunun yanı sıra yarışmada sadece jürilerin söz hakkı bulunmuyor. Hem stüdyo seyircileri hem de yarışmayı izleyen seyirciler tamamen yarışmaya dahil olabiliyor. Bu da izleyicinin yarışmaya olan ilgili ve alakasını daha da arttırıyor. Her hafta cumartesi günleri saat 20:00’da FOX TV ekranlarında yayınlanıyor.

Televizyon İnternet Aparatı – İnternetsiz Televizyona Nasıl Bağlanır

Exxen Televizyonda Nasıl İzlenir?

Vodafone tv televizyonda nasıl izlenir?

Türksat Kanal Güncelleme 2022