Mesa Panoroma Maltepe Fiyat (Satılık ve Kiralık)

Mesa Panorama Maltepe fiyatı ile ilgili olarak araştırmalar sıkça yapılıyor. Manzaralı harika bir konutta ikamet etmek isteyenler fiyat sorgulaması yapıyor. Mesa Panoroma Maltepe fiyat şu şekildedir;

Mesa Panorama Maltepe Güncel Fiyatı7.680.000 TL
Mesa Panoroma KiralıkFiyatlar
Mesa Panoroma 1+1 kiralık ev15.000 TL
Mesa Panoroma 2+1 kiralık ev17.000 TL
Mesa Panoroma 3+1 kiralık ev19.000 TL
Mesa Panoroma 4+1 kiralık ev25.000 TL
Mesa Panoroma 1+1 SatılıkFiyatlar
Mesa Panoroma 1+1 Satılık Fiyatı2.779.000 TL

Bahçe, deniz manzaralı, birbirinden güzel odalarıyla Mesa Panoroma Maltepe’nin kalbini oluşturan en güzel yerlerden biri olmayı başarıyor.

Mesa Panoroma 1+1 Satılık Fiyatları

Mesa panoroma maltepe fiyat

Mesa Panorama 1+1 satılık fiyatları da şık ve manzaralı bir konut sahibi olmak isteyenler açısından merak ediliyor. Mesa Panorama Maltepe’deki fiyat aralıkları evin metrekaresine göre değişkenlik gösterdiğini söylemek mümkün. Buna göre Mesa Panorama 1+1 satılık güncel fiyat etiketine bakıldığında;

  • Mesa Panoroma 1+1 Satılık Fiyatı: 2.779.000 TL

Güncel rakamlarıyla satışa sunuluyor. 1+1 evin metrekare özelliği 70-80 arasında değişiklik gösteriyor. 1+1 yanı sıra tercihe göre 2+1,3+1 ya da 4+1 şeklinde de satışa sunulan Mesa Panoroma’daki evlere sahip olabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Mesa Panoroma Teslim Tarihi

Mesa Panoroma teslim tarihi ne zaman olduğu da satın alma işlemini gerçekleştirecek kişiler açısından öğrenilmek istenir. Muhteşem manzaralı ve farklı farklı metrekare özellikleriyle satılık olarak alıcılarına sunulan Mesa Panoroma’nın teslim tarihi Eylül 2023’te oldu.

Harika bir adalar manzarasıyla buluşmak isteyenler İstanbul’un Maltepe bölgesinde inşa edilmiş Mesa Panoroma’daki evleri satın alabiliyor. Satılık yanı sıra dilerseniz kiralık olaraka Mesa Panoroma’daki evlerde ikamet edebilmeniz mümkün olacaktır.

Mesa Panoroma Kiralık Fiyatları

Mesa panoroma maltepe fiyat

Mesa Panoroma kiralık fiyatları, satın almaya gücü yetmeyen kişilerin izledikleri çözüm yollarından biridir. Mesa Panoroma hem satılık hem de kiralık olarak yararlanabilecek olduğunuz en güzel projeler arasında yer alır. Mesa Panoroma kiralık fiyatlarının ne kadar olduğuna göz atıldığında;

  • Mesa Panoroma 1+1 kiralık ev: 15.000 TL
  • Mesa Panoroma 2+1 kiralık ev: 17.000 TL
  • Mesa Panoroma 3+1 kiralık ev : 19.000 TL
  • Mesa Panoroma 4+1 kiralık ev: 25.000 TL

Metrekare cinsine göre farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Kiralık evin metrekaresi arttıkça ödeyecek olduğunuz tutar çok daha fazla olacaktır.

Mesa panorama Maltepe evleri için merak edilen tüm detaylara içeriğimizde sizler için yer verdik. Konuya dair görüş ve sorularınızı yorum alanına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. Tüm yorumlarınızı dikkate inceleyerek geri bildirimde bulunuyoruz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥