Metaverse Coin nasıl alınır?

Metaverse coin nasıl alınır detaylı bilgilendiriyoruz. Alım satım işlemine açık olan coinleri kripto para borsalarından satın alabiliriz.

En büyük kripto para borsası olan Binance bu coinlerin bazıları alım satım işlemi için listelidir. Büyük çoğunlukla yüksek işlem hacmi olan coinler binance listelenmeye başlayacaktır.

Metaverse coin nasıl alınır; Binance borsası yanı sıra gate.io borsasında metavarse coinin bir çoğunu satın alabilirsiniz. Matemask cüzdan üzerinden swap işlemleri yaparak metaverse altcoin sahip olabilirsiniz.

Metaverse nedir (Metaverse Coin List)

Metaverse coin projeleri

Metaverse coin projeleri

Sandbox arsa projesi ilk olarak satışa 12 Kasım 2020 tarihinde satışa başlandı. Dijital gayrimenkul olarak sand coin üzerinden oyun severler için satış yapmaktadır. Ethereum blockchain altyapısını kullanmaktadır. 5 türde arazi satışı mevcuttur. Land, Land Premium, Estate Small, Estate Medium ve Estate Large olmak üzere arazilere ayrılmıştır.

Sandbox (SAND) Coin Geleceği 2021 – METAVerse Coin Yorum

Arsa İsmiLand/ArsaArsaİndirimArsa Fiyatı
Land17.056%0910 SAND
Land Premium14.800%02.107 SAND
Estate Small9144%57.783 SAND
Estate Medium36144%1029.495 SAND
Estate Large1446%15111.425 SAND

Arsa ön satış fiyatları yukarıdaki gibi satışa çıkarılmıştır.

Decentraland projesi, Crypto Voxels ve Sandbox Minecraft’ın eşliğinde önemli gelişmelerden payına almıştır. 3 boyutlu sanal dünyada arazinizi istediğiniz şekilde inşa edebilirsiniz.

MANA Coin Geleceği – Metaverse Coin Yorum 2021

Axie İnfinity Lunacia projesi,  lunacia ülkesi üzerinde 26 toprak üzerine ayrılmış 24 ada ve 2025 parsel yer almaktadır. 24 ada 45*45 metre yüzölçümüne sahiptir.  Geriye kalan 2 özel ada ise 7921 parsel 100*100 metre yüzölçümüne sahiptir. Toplam parsel sayısı 64 bin 442 dir.

AXS Coin Geleceği 2021 – Metaverse coin yorum

Metaverse arsa nasıl alınır

Metaverse arsa nasıl alınır

Sanal dünya üzerinde bir arsanız olmasını istiyorsanız metaverse projeleri üzerinden arsa satın alabilirsiniz. Blocktopia jetonu olan blok coin üzerinden arsa alım işlemi yapılmaktadır.

Blocktopia arsa satışları yakın zamanda başlayacaktır. Level üzerinden seçerek arsa seviyesini belirleyebilirsiniz. Level 1 den Level 21 e kadar sanal dünya üzerinden arsalar oluşturulmuştur. Blocktopia stake ederek kısa, orta ve uzun dönem şeklinde gelir elde edebilirsiniz. Stake işleminin yıllık getirisi %20 ile %60 arasında yer almaktadır.

Blocktopia Arsa Nasıl Alınır?

Blocktopia arsa nasıl alınacağını madde madde anlatalım.

  • Blocktopia resmi sayfasına giriyoruz.
  • Menü kısmında NFT sekmesi var ona tıklıyoruz.
  • NFT sayfasında karşımıza Level seviyelerin olduğu arsa alanı çıkıyor.
  • BLOK coin ile satışa sunulan arsaları satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki işlemleri tamamladığınız zaman arsa sahibi olabilirsiniz. Belli aralıklarla satış işlemi açılmaktadır. Bu etkinlikleri takip etmeniz gerekmektedir.

Sadece blocktopia arsaları yok diğer coinler ile satın alınan arsalarda mevcuttur. Decentraland üzerinde bulunan Genesis City, Sandbox ve Axie Infinity Lunacia adı verilen arazileri bulunmaktadır.

Sandbox toplam arazi büyüklüğü 166,464 oyun kullanıcıları bu arazilerde satın alır ve kiralama işlemi yapabilirler.

Genesis City büyüklüğü 90,000 LAND (300*300) üzerine 36.000 adet arsa projesi inşa edilebilir. 

Lunacia üzerinde toplam 90.601 adet arsa bulunmaktadır. Lunacia kıtasında farklı tipte araziler yar almaktadır.

Metaverse Arsa Fiyatları

Metaverse Arsa Fiyatları

Metaverse arsa fiyatları ekosistemlere göre değişiklik göstermektedir. Sanal dünya üzerinde bulunan blocktopia arsa fiyatları level seviyelerine göre 400.000 BLOK ile 1.600.000 BLOK arazisi de değişiklik göstermektedir.

Axie İnfinity 9 tane arazi 1.5 ETH gibi yüksek bir rakama satıldı. NFT ile bu arsaları tekrar satışa çıkarak normal ev satışı gibi kar elde edebilirsiniz. Türkiye’de nasıl Kadıköy, Nişantaşı ev fiyatları nasıl farklıysa sanal dünyada da arazi fiyatları seviyelere göre farklılık göstermektedir.

Metaverse arazi ekonomisi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. 2 ay önce aldığınız arazi şimdi satmak isterseniz 10 katına satabilecek konuma gelebilirsiniz.

Arsa fiyatları dolar bazında ise bin dolar ile beşyüz bin dolar arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyatlar normal şartlara göre yüksek kalmaktadır.

Kripto Para Haberleri

googlehaberler