Metris Cezaevi Telefon Numarası

Metris cezaevi telefon numarası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Metris 1 NOLU cezaevi telefon görüş günleri ve Metris cezaevi t2 telefon numarası işte detaylar.

Metris cezaevi telefon numarası merakla araştırılıyor. Bu noktada Metris 1 No’lu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nun irtibat numarası 0212 617 52 20’dir. Genelde mahkum yakınları tarafından bu irtibat numarasının araştırıldığını söylemek mümkündür. Özellikle de mahkumların görüş günleri hakkında ya da doğrudan mahkumlar hakkında bilgi almak üzere 0212 617 52 20 numarası aranıyor.

Metreis Cezaevi bildiğiniz züere İstanbul Esenler semtinde yer alıyor. Esenler’in Oruçreis Mahallesi’nde yer alan bu cezaevi 1981 yılında Milli Savunma Bakanlığı tarafından açılmıştır. Ülkedeki sıkı yönetim döneminde bu cezaevi direk Metris Askeri Cezaevi olarak kullanılmıştır. Daha sonra ise 1988 yılında Metris Cezaevi Adalet Bakanlığına devredilmiştir. Bu devir işleminden sonra ise şimdilerde Bakırköy Adliyesine bağlı olup Metris Kapalı Cezaevi şeklinde hizmet vermeye devam ediyor.

Cezaevi Bayram Görüşüne Kimler Girebilir

Metris 1 NOLU Cezaevi Telefon Görüş Günleri

Metris 1 NOLU Cezaevi telefon görüş günleri ve benzeri tüm detaylar yoğun bir şekilde araştırılıyor. Bildiğiniz üzere Metris Kapalı Cezaevi İstanbul Esenler ilçesinde yer alıyor. İçerisinde binlerce mahkumun yer aldığı bu cezaevinin telefon görüş günleri mahkum yakınları tarafından merak ediliyor. Metris Kapalı Cezaevi telefon görüş günleri bloklar halinde sunuluyor. Pandemi nedeniyle telefon görüş saatleri ve günleri de değişkenlik göstermiştir. Bu noktada 2022 Metris 1 NOLU Cezaevi telefon görüş günleri ve detayları en güncel haliyle şu şekildedir;

  • Pazartesi Günü: B Blok için telefon görüşü açık
  • Salı Günü: C ve D Bloklar için telefon görüşü
  • Çarşamba Günü: A Blok 1-2-3-6-7-8-11-12-13-16-17-18-21-22-23-26-27-28 için telefonla görüşler açık
  • Perşembe Günü: A Blok 4-5-9-10-14-15-19-20-24-25-29-30 ve Tekli Odalar

Yer verdiğimiz Metris 1 Nolu kapalı cezaevi telefon görüş saatleri ‘’METRİS 1 NOLU T TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU’’ resmi web sitesinden alınmıştır. Görüş günleri, telefon görüşleri ve daha fazlası için güncel bilgilere doğrudan resmi web sitesi üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ya da detaylı bilgi almak üzere 0212 617 52 20 numarasını aratarak Metris Cezaevi’ne de ulaşabilirsiniz.

Metris Cezaevi t2 Telefon Numarası

Metris Cezaevi t2 Telefon Numarası

Metris Cezaevi t2 telefon numarası bilgileri mahkum yakınları tarafından merak ediliyor. Kapalı olarak hizmet veren Metris Cezaevi’nde çok sayıda mahkum bulunuyor. Mahkumların yakınları yüz yüze ya da telefon görüşleri ile görüşme sağlıyor. Bu noktada mahkumlar ve mahkumlarla görüşler hakkında bilgi almak isteyen mahkum yakınları kurumun adres ve iletişim bilgilerini merak ediyor. Metris Cezaevi t2 kurum irtibat bilgilerinin detayları şu şekildedir;

  • Kurum Adı: Metris 2 Nolu T ve R Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
  • Kurum Açık Adresi: 15 Temmuz Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Üzeri no:419 PK 34200 Esenler / İstanbul
  • Kurum Telefon Numaraları: 0212 477 66 15-   0212 477 99 86-   0212 477 99 86
  • Kurum Faks Numarası: 0212 617 25 18

Yer verilen irtibat numaralarından birini arayarak kolayca kurum ile iletişime geçebilirsiniz.

METRİS Cezaevi Açık Görüş Günleri 2021

METRİS Cezaevi açık görüş günleri 2021 yılında pandemi nedeniyle değişkenlik göstermişti. Pandemi sürecinde mahkum yakınları açık görüş olup olmayacağını merakla araştırıyor. Bu noktada metris Cezaevi’nin resmi web sitesinde açık görüş detayları hakkında sürekli güncel duyurular yayınlanıyor. Açık görüşlere dair yapılan güncel duyuru şu şekilde yansıyor;

  • Hüküm-tutuklu yargılanan herkes kendi koğuş saatine göre görüş yapacaktır.
  • Hüküm-tutuklu açık görüşleri için her ayın ikinci haftasına direk denk gelen saat ve günlerde ziyaretler kabul edilecektir.

Açık görül günleri çeşitli nedenlerden kaynaklı farklılık gösterebilir. Güncel açık görüş tarihleri için doğrudan Metris Cezaevi ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Cezaevine Mektup Nasıl Gönderilir

Vakıfbank Cezaevi Para Yatırma Nasıl Yapılır

Cezaevi Müdürü Nasıl Olunur

Bayram Tatili Uzayacak Mı

Savcılığa Suç Duyurusu Nasıl Yapılır

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu