Mi Home ücretsiz indir seçeneğine nasıl ve nereden ulaşırım gibi sorular yoğun bir şekilde merak ediliyor. Mi home uygulaması Xiaomi markasının akıllı ev ürünleri için kullanılıyor. Tüm Xiaomi akıllı ev aletlerini bu uygulamayı indirerek yönetebilirsiniz. Uygulamayı hem Android hem de İOS işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Mi home uygulamasının en temel özelliği Xiaomi ürün gamının tamamı için çalışmasıdır. Çin, Amerika, Türkiye, Avrupa ve Hindistan dahil tüm ülkelere ulaşan bu uygulamayı sadece dakikalar içerisinde indirerek kurulum yapmanız mümkündür. En yalın tanımıyla bir tür akıllı kumanda işlevi sağlıyor diyebiliriz.

Mi Home Kurulum

Mi Home Kurulum

Mi Home kurulum oldukça basittir. Tüm Xiaomi akıllı ev aletleri için akıllı kumanda olarak kullanabileceğiniz Mi home uygulamasını öncelikle cihazınıza indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirmek ve kurmak için izlemeniz gereken adımların detayları şu şekildedir;

  • İOS ya da Android telefonlarınızın uygulama mağazasına ‘’ Mi Home’’ yazarak indir alanına tıklayın.
  • İndirme adımı tamamlandıktan sonra uygulamayı açın.
  • Ekrana yansıyan tüm koşul ve hükümleri kabul ederek devam edin.
  • Bu adımdan sonra ülke seçimi yapmanız talep edilecek. Bu seçim ekranından Türkiye ülkesini seçerek devam edin.
  • Ardında ise konum bilgilerini kullanıp kullanmayacağınızı seçin.
  • Mi home kullanıcı hesabınız varsa bununla giriş yapın. Eğer bir hesabınız yoksa hemen hesap oluşturup giriş yapabilirsiniz.
  • Uygulamayı açtıktan sonra ana ekranda profil sekmesini ulaşın.
  • Daha sonra ise ayalar ve bölge adımlarını takip ederek Türkiye olarak seçtiğiniz ülkeyi Çin’e çevirin.
  • Bunu yaptıktan sonra uygulamayı kapatıp açın. Böylece uygulama dili otomatik olarak Türkçe olacak.

Yer verdiğimiz bu adımları takip ederek Mi Home uygulamasının kurulum adımlarını tamamlayabilirsiniz. Kurulumdan hemen sonra uygulamayı tüm akıllı Xiaomi ev aletleri için kumanda olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mi Home Türkiye Yükle

Mi Home Türkiye Yükle

Mi Home Türkiye yükle seçenekleri için telefonlarınızın uygulama marketlerini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Eğer Android telefonunuza Mi home uygulamasını ücretsiz indirmek istiyorsanız Google Play Store uygulamasını açarak ‘’mi home’’ yazıp indir alanına tıklayın. Eğer İOS işletim sistemli cihazlara Mi home Türkiye kurulumu yapmayı istiyorsanız da App Store uygulaması üzerinden indirme ve kurulum adımlarını rakip etmeniz yeterli olacaktır. Kurulum yaparken Türkçe dil desteği alanını tercih ederek uygulamayı Türkçe kullanabilirsiniz.

Xiaomi nasıl bir marka?

Xiaomi markası dünya çapında ses getiren bir teknoloji markasıdır. Özellikle de Türkiye’de akıllı telefon üretimi yapmaya başladıktan sonra ülkede en çok tercih edilen akıllı telefon markası haline gelmiştir. Normal şartlarda Xiaomi Çin merkezli bir teknoloji şirketidir. 2010 yılında kurulmuş olup hala dünya teknoloji pazarındaki yerini korumaya devam ediyor.

Mi Home uygulaması Türkçe mi?

Mi Home uygulaması tüm akıllı Xiaomi ev aletleri için uzaktan kumanda işlevi gören bir uygulamadır. Bu uygulamada daha önce Türkçe dil desteği yoktu. Ancak yakında bir dönemde Türkçe dil desteği de kazandı. Türkiye’de Mi home kullanıcıları uygulamayı Android ya da İOS işletim sistemli cihazlarına indirerek Türkçe kullanmaya başlayabilir.

google-play indir
app-store indir

Xiaomi Bootloader Kilidi Açma

Xiaomi Mi Mix 5 Özellikleri Belli Oldu!