Misafir Dizisi Neden Final Yapıyor

Misafir dizisi neden final yapıyor hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Misafir dizisi nerede çekildi işte detaylar.

Misafir dizisi neden final yapıyor sorusunun yanıtı reyting sonuçları ile ilgilidir. Fox TV’de seyirci karşısına çıkan Misafir dizisi 5. bölümü ile ekran yolculuğunu sona erdirecek. Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy’un başrollerini paylaştığı dizi beklentileri karşılamayı başaramadı.

Perşembe akşamları yayınlanan Misafir dizisi, Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Çukurova dizileriyle reyting mücadelesi veriyordu. Hikayenin belirli kalıplar içerisinde kalması ve oyuncu kadrosunun uyumsuzluğu nedeniyle seyirci diziye alışamadı. Ayrıca, dizinin yayın hayatına geç başlaması da erken final kararının alınmasında etkili oldu.

Misafir Dizisi Nerede Çekildi

Misafir dizisi nerede çekildi, sorusu seyirciler tarafından merak konusu oldu. İstanbul’da gerçekleştirilen çekimler erken final nedeniyle kısa sürdü. Kore yapımı Oasis dizisinden uyarlanan Misafir dizisinin yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün oturuyordu.

Psikolojik rahatsızlıkları bulunan Gece karakterini canlandıran Hazal Kaya ise anne olduktan sonra ilk kez setlere dönmüştü. Buğra Gülsoy ise Erdem karakteri ile karşımıza çıktı. Hayatın farklı yönlerden yaraladığı iki insanın birbirine güvenme ve aşık olma sürecinin işleneceği dizi, seyircinin ilgisini çekmedi.

Misafir Dizisi Neden Final Yaptı

Misafir dizisi neden final yaptı, sorusunun kilit noktası senaryo olarak gösteriliyor. Gece ve Erdem karakterinin bugüne kadar seyircinin alışkın olmadığı özellikler taşıdığı görülüyor. Ayrıca, hikayenin bir türlü ilerlememesi ve gerilim öğelerinin yoğun şekilde işlenmesi de rahatsızlık yarattı.

Türk dizilerindeki klasik sahnelere ağırlık verildiği görüldü. Mahalle hayatının gerçeklikten uzak şekilde yansıtılması, oyuncu performansları da eleştirileri beraberinde getirdi. Reyting oranlarını bir türlü yükseltmeyi başaramayan dizi için final kararı alındı. Yayın gününün değiştirileceği yönündeki iddialar ise Fox TV tarafından yalanlanmıştı. Hazal Kaya’nın oyunculuk performansına yönelikte sert tepkiler verildi.

Misafir Dizisi Oyunculari Konusu

Misafir dizisi oyunculari konusu, beklentileri karşılaşamanın uzağında kaldı. Kore yapımlarının son yıllarda uyarlama şeklinde ekrana geldiği görülüyor. Lakin, uyarlamalar genellikle romantik komedi türündeki diziler için başarılı oluyor. Gerilim ve psikoloji türünde ilerleyen Misafir dizisinde ise konu, Türk adet ve örflerine uygun bulunmadı.

Oyuncu kadrosunda Ozan Dolunay, Bülent Şakrak, Nezaket Erden ve Emir Kaan Özkan gibi popüler isimlerde yer alıyordu. Buğra Gülsoy’un Misafir dizisindeki karakteri Erdem de seyirci tarafından kabul görmedi.

Barbaros Dizisi Oyuncuları ve Rolleri

Barbaroslar dizisi nerede çekiliyor

Netflix Yıllık Üyelik Ücreti

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir Yorum

  1. Yıllar sonra işte yine güzel bir dizi başladı derken daha konusunu bile tam anlayamadan final 👏👏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu