Msi Alınır Mı (Msi Pulse GL66 Alınır Mı) Gaming Laptop

Msi laptop alınır mı ve Msı gaming laptop alınır mı, bilgilendiriyoruz. Msi monitör alınır mı ve Msi Pulse GL66 alınır mı, gelin birlikte inceleyelim.

Son zamanlarda teknolojik ürünlerde birçok marka ve farklı modeller üretilmektedir. Son günlerde oldukça sık tartışılan ve gündemde yer alan MSI laptoplar olmaktadır. MSI laptoplar diğer laptoplara göre biraz daha pahalıdır. MSI laptopların iyi olup olmadığı ise birçok kişi tarafından merak edilmektedir.

İlk olarak laptoptan beklentinizin ne olduğuna karar verin. Eğer bir oyun laptopu istiyorsanız farklı modellere sadece iş için kullanacaksanız farklı markalara bakmanız gerekecektir. Laptop markaları ve modelleri oldukça fazladır. MSI laptoplar kesinlikle alınmalı diyemeyiz. Modellerine göre alınmalı mı sorusunun yanıtı değişiklik gösterir. İsterseniz gelin yakından bir bakalım.

Msi Laptop Alınır Mı

Micro Star International şirketi Tayvan da kurulmuştur. Dünyandaki en büyük teknoloji şirketlerinden biridir. MSI şirketinin laptopları diğer laptoplara göre pahalıdır. Bunun sebebi ise yüksek performans ile üretilmiş parçalara sahip olması, mekanik klavyelerin yer alması özel bir soğutma sistemine sahiptir. MSI laptoplar diğer laptoplara göre pahalı olduğu için acaba alınır mı? Sorusu aklınızda oluşmuştur.

  • MSI laptoplarda üst segment bir model almak istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Ancak orta ve alt segment bir laptopa ihtiyacınız varsa başka laptop markalarını tercih edebilirsiniz. Alt ve orta segment laptop fiyatlarına daha farklı markaların iyi laptop özelliklerine sahip bir modelini alabilirsiniz. Laptop alırken dikkat etmeniz gereken markası değil özellikleridir. Ekran kartı, işlemcisi, Ram ve depolama birimi oldukça önemli etmenlerdir.

Msi Monitör Alınır Mı

Msi monitör alınır mı

Bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz en iyi monitörü mu arıyorsunuz? Sizlere yardımcı olmak için yazımızı ele aldık. Oyun severler için bilgisayar ve görüntü kalitesi oldukça önemlidir. MSİ monitör satın almak istiyorsanız ilk olarak tepki sürelerini incelemeniz gerekir. Tepkilerin hızlı olması için tepki süresi önemli etmenlerden birisidir. MSI monitörler ne kadar pahalı olursa olsun kalitesini ortaya koymaktadır. En iyi oyun monitörlerini ürettiği bilinen birkaç markalardan birisidir. Görüş açıları, malzemesindeki kalite, ince çerçeveler ve monitördeki ışığın gözlerinizi yormaması gibi birçok etmenden dolayı MSİ monitörler tercih edilmektedir. En iyi MSİ monitörleri sizler için yazımızda derledik.

  • MSI MPG ARTYMIS 343CQR; 165HZ yenileme hızı ve 1ms tepki süresi bulunmaktadır. Sizlere inanılmaz bir kalite sunarak bilgisayarınızla vakit geçirmenizi sevdirecek bir monitördür.
  • MSI OPTİX MAG274QRF-QD; 165HZ yenileme hızı ve 1ms tepki süresine sahiptir. G-Sync’ hazır bir şekildedir. Yüksek bir performans sunan monitörlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • MSI OPTİX MPG341CQR; 144Hz yenileme hızı ve 1ms tepki süresine sahiptir. Kavisli bir oyun bilgisayarı olarak karşımıza çıkmaktadır. Monitördeki kontrastı ve renk canlılığı dikkat çeken özelliklerden birisidir. Gölgelenme sorunlarınızı ortadan kaldıracak bir monitör olarak karşımıza çıkmaktadır.

MSİ monitör satın aldıysanız ve kullandıysanız lütfen yorumlar kısmında fikirlerinizi bizlerle paylaşın.

Msi Pulse GL66 Alınır Mi

Oyuncu laptop modelleri ülkemizde oldukça fazladır. Seçim yaparken zorlanıyor ve hangisini seçmeniz gerektiğini bilemiyorsanız sizler için yazımızı ele aldık. Oyuncu bilgisayarı olarak karşımıza çıkan MSİ Pulse GL66 modelini alınır mı yoksa alınmamalı mı gelin bakalım.

  • MSİ Pulse GL66 model bilgisayarlarda 3.5mm Jack girişi bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde hm mikrofonu hem de kulaklığınızı kullanabilirsiniz. Laptop üzerinde USB3.2 girişi, HDMI girişi, Type-C girişi ve Ethernet portu yer almaktadır. Laptop üzerinde yer alan webcam kamerası ise 720P kalitesinde olmaktadır. Laptop oldukça hafif ve kullanışlıdır.
  • En çok beğenilen özelliklerinden birisi ise klavyesi RGB aydınlatmasına sahiptir. 144 Hz yenileme hızına sahip olmakla birlikte hem oyun oynayan kişilerin hem de tasarım yapan kişiler için tercih edebileceği laptoplar arasında yer almaktadır.
  • İşlemcisine gelecek olursak İntel i7 11. Nesil bir işlemciye sahiptir. 2.40GHz ile çalışırken 4.20GHz seviyelerine kadar hızlanmaktadır. Güçlü bir işlemci modeline sahip olmakla birlikte 16 GB bir Ram’e sahiptir. Ekran Kartı ise GeForce TRX 6060 6 GB özelliklerine sahip olarak görüntüler oldukça iyi olmaktadır. 1TB SSD depolamasına sahip olmakla birlikte gayet iyi bir okuma hızına sahip olmaktadır.
  • Kısaca MSİ Pulse GL66 model laptoplar her açıdan en iyi özelliklere sahip ve alınması gereken bir laptop olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem hız hem görüntü hem de kalite bakımından en üst düzeyde bir laptop olmaktadır.

Msi Mı Monster Mı

Msi mı monster mı

Oyun bilgisayarı deyince aklımıza ilk olarak Monster laptoplar gelmektedir. Monster laptoplara rakip olan MSİ laptoplar da son zamanlarda tercih edilmektedir. MSİ laptoplarda pil kapasitesi oldukça fazladır ve klavyeleri piyasadaki çoğu markaya göre en üst segmenttedir. Monster oyun laptopları da görüntü açısından ve hız açısından tercih edilmektedir. Alınacak modellerin özelliklerine göre karar vermeniz daha doğru olacaktır. Aynı özelliklere sahipse en uygun fiyatlı olanı tercih edebilirsiniz. Kalite açısından iki markada dünyada ismini duyurmuştur.

MSI Afterburner FPS Gösterme – FPS Göstermiyor, Aç ve indir

MSI Afterburner Kullanımı

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥