Netflix hesap bilgileri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Netflix ödeme bilgileri ve Netflix giriş bilgileri işte detaylar.

Netflix hesap bilgileri detaylarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Hesap bilgileri arasında e-postanız, telefon numaranız gibi hesabınızdaki temel kişisel bilgileriniz yer alıyor. Bu alanı dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Öte yandan plan seçimi bilgileri ve diğer değişiklikleri de hesap bilgileri sayfasından yapmanız mümkündür.

Netflix Ödeme Bilgileri

Netflix ödeme bilgileri detaylarınıza göre her ay üyelik ödemeniz tahsil edilir. Ancak bazen kullanıcılar ödeme bilgilerini değiştirme gereği duyabiliyor. Bu noktada bilmeyenler için hemen ödeme bilgileri güncelleme detaylarını aktaralım;

  • Mevcut netflix hesabınıza giriş yapın. Uygulama ya da web tarayıcısı üzerinden giriş yapabilirsiniz.
  • Ardından ise ödeme bilgilerini güncelle kısmına tıklayarak devam edin.
  • Bu durumda direk web sitesi ödeme bilgileri güncelleme ekranına yönlendirilirsiniz.
  • Bu alanda istediğiniz ödeme seçeneği girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Netflix Giriş Bilgileri

Netflix giriş bilgileri e-posta adresiniz ve şifrenizden oluşuyor. Bu bilgilerinizle dilediğiniz zaman hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Hesabınız için üyelik oluşturduğunuz sırada kullandığınız e-posta ve şifrenizi Netflix uygulaması ya da web sitesi üzerinden girerek hesabınıza hemen erişim sağlamanız mümkündür. Eğer şifrenizi unuttuysanız giriş ekranındaki şifremi unuttum kısmına tıklayarak yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Netflix E-Posta Öğrenme ve Değiştirme

Netflix e-posta öğrenme ve değiştirme işlemleri oldukça basittir. Netflix üyeliğinize giriş yaparken e-posta ve şifrenizi girmeniz gerekiyor. Uzun süre hesabına giriş yapmayan kullanıcılar bağlı e-posta adresini unutabilir. Bu noktada hemen e-postanızı öğrenmek ve değiştirmek için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Netflix uygulamasından ya da www.netflix.com adresinden giriş sayfasına ulaşın.
  • Bu adımda sizden e-posta ve şifre istenen bir ekran yer alıyor. Alt kısmındaki yardım al seçeneğine tıklayarak devam edin.
  • E-postanızı unuttuysanız hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresini öğrenmek için alt kısımda yer alan E‑posta adresimi veya telefonumu hatırlamıyorum kısmına tıklayarak ilerleyin.
  • Ardından hesap adınızı, hesaptaki soy adınızı ve ödeme yönteminde kullandığınız kart bilgilerinizi girin.
  • Bu adımlarla hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresini kolayca bulabilirsiniz.

Bu kıs adımları takip ederek aradığınız bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca hesabınıza giriş yaptıktan  sonra hesap bilgilerinizi de istediğiniz şekilde revize etmeniz mümkündğr.

Netflix Kulüp Dizisi Oyuncuları

Netflix Şifre Değiştir

Netflix Hesap Silme

Netflix Fiyat

Netflix Yıllık Üyelik Ücreti