Netflix Pieces Of Her 2. Sezon Ne Zaman – Pieces Of Her Oyuncuları

Netflix Pieces Of Her 2. sezon ne zaman hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Pieces Of Her ne demek ve Pieces Of Her oyuncuları işte detaylar.

Netflix platformunda birçok yabancı ve yerli dizileri izleme imkanına sahipsiniz. Netflix platformunda yayınlanan Pieces Of Her dizisi uzun zamandır tanıtımı yapılmaktaydı. Tanıtımı bu kadar çok yapılan bu dizi izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Kısa bir sürede birçok izleyici kitlesine sahip Pieces Of Her dizisinin 2. Sezonun olup olmayacağı ise merak konusu olmaktadır. Dizinin bölümlerini yeni bitirdiyseniz dizinin devamının ne zaman geleceğini merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

  • Pieces Of Her dizisinin birinci sezonu Mart ayında yayınlanmıştır. Pieces Of Her dizisinin 2. Sezonu hakkında herhangi bir açıklama gelmemiştir. 2. Sezon hakkında bir açıklama dahil gelse de yayın tarihinin en az 2023 yılında olması beklenmektedir.

Netflix Squid Game 2. Sezon Ne Zaman

Pieces Of Her Ne Demek

Pieces Of Her dizisinin yayınlanmasıyla birlikte birçok kişi tarafından beğenilerek izlenmiştir. Bu diziyi izleyen birçok kişi bu dizinin ismini merak etmektedir. Pieces Of Her dizisinin ismi ne anlama geldiğini merak ediyorsanız sizler için derledik.

  • Pieces Of Her kelimesinin türkçe karşılığı onun parçaları anlamına gelmektedir.

Pieces Of Her Oyuncuları

Pieces Of Her dizisinde oynayan oyuncuların isimlerini ve karakterlerini merak eden izleyiciler için derledik. İşte Pieces Of Her dizisinin oyuncuları;

Oyuncunun İsmiOynadığı Karakter
Toni ColletteLaura Oliver
Bella HeathcoteAndy Oliver/Jefferson/Queller
Jessica BardenJane Queller
Omari HardwickGordon Oliver
David WenhamJasper Queller
Joe DempsieNick Hard
Jacob ScipioMicheal Vargas
Gil BirminghamCharlie Bass
Terry O’QuinnMartin Queller
Calum WorthyJasper

Pieces Of Her Fragman

Pieces Of Her dizisi yayınlandığı günden bugüne en çok izlenen diziler arasında yerini almıştır. Gerilim dizisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok kişi tarafından sevilerek izlenen bu dizinin konusu şu şekildedir;

Küçük bir kasabada yaşayan Laura ve Andy kendilerini saldırının içerisinde bulmaktadırlar. Laura ve kızı Andy ana karakterlerdir. Laura’nın sakladığı gizemler ortaya çıkmaya başlar. Andy isebu durumdan şüphe duyar ve annesinin geçmişini araştırmaya başlar. Bakalım bizleri neler bekliyor.

Better Call Saul Netflix 6.Sezon Ne Zaman

Hanedan 5. Sezon Ne Zaman

Formula 1 Netflix Sezon 4. Ne Zaman

Outlander 6. Sezon Nereden İzleyebilirim

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥