Netflix Ryan Reynolds Filmleri – 2022 The Adam Project Filmi

Netflix Ryan Reynolds Filmleri hakkında bilgilendiriyoruz. Ryan Reynolds yeni filmleri ve Netflix’te yayına giren filmler hangileri işte detayları.

Ryan Reynolds Kanadalı ünlü oyunculardan biridir. Tüm dünyada oynadığı filmlerle dikkat çeken Ryan Reynolds’ın bu zamana kadar oynadığı tüm filmleri yazımızda bulabilirsiniz.

Ryan Reynolds Filmleri

Kanadalı ailesinin en küçük ferdi olarak bilinen Ryan Reynolds birçok filmde başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkmıştır. Ryan Reynolds bilim kurgu, aksiyon ve birçok film de kendini gösteren oyunculardan biridir. İzleyiciler tarafından oyunculuğu çok sevilmektedir. Yakışıklı olmasıyla birlikte birçok kişi tarafından beğenilen Ryan Reynolds oyuncusunun oynadığı filmleri sizler için derledik. Netflix platformunda yayınlanan filmlerine gelin birlikte bakalım.

  • Red Notice
  • 6 Underground
  • Düşmanı Korurken
  • Pokemon Dedektif Pikachu
  • Yeşil Fener
  • Hayat Sana Güzel
  • R.I.P.D
  • The Adam Project
  • Hızlı ve Öfkeli
  • Yenilmezler
Ryan Reynolds Filmleri

Ryan Reynolds Filmleri

Ryan Reynolds ünlü oyuncu birçok filmde kendini göstermiştir. Aksiyon filmlerinde en çok aranan yüzlerden biridir. Mizah anlayışı ve gerçek hayattaki kimliği ile de çok sevilen ve fenomen haline gelen Ryan Reynolds oyuncusunun oynadığı tüm filmleri sizler için derledik. 1991 yılında oyunculuk kariyerine başlayan Ryan Reynolds’ın birçok filmi bulunmaktadır. İlk başlarda romantik komedi türlerinde oynayan bu oyuncu son zamanlarda aksiyon ve bilim kurgu türlerinde oynamaya başlamıştır. Ryan Reynolds’ın oynadığı filmleri ve konularını yazımızda bulabilirsiniz. Sizleri daha fazla bekletmeden Ryan Reynolds’ın oynadığı filmlerle baş başa bırakıyorum.

The Adam Project filmi ve konusu (2022)

The Adam Project filmi ve konusu (2022)

Rayn Reynolds’ın başrolünde olduğu bu film de zamana yolculuk anlatılmaktadır. Zamanda yolculuk yaparak dünyayı kurtarmaya çalışan bir adamdır. Yolculuk sırasında benliğine yeniden kavuşan bir pilot olarak karşımıza çıkmaktadır. 11 Mart 2022 yılında karşımıza çıkan bu film beğenilmektedir. 1 saat 46 dakikadan oluşan bu film aksiyon ve macera türündendir.

YouTube video

Red Notıce filmi ve konusu (2021)

Sanat hırsızı olan Reynolds (Booth) dünya da en arananlar listesindedir. FBI ajanı soyguncuyu yakalamak için elinden geleni yapmak için hazırdır. Her zaman bir adım önde olan sanat hırsızını yakalamak için suç ortağı olan FBI ajanı bu sanat hırsınızı yakalayabilecek mi? Aksiyon ve macera film türlerinden biri olarak karşımıza çıkan bu film 1 saat 57 dakikadır.

Ryan Reynolds Filmleri

Gerçek Kahraman filmi ve konusu (2021)

Banka soygunu esnasında açık bir video oyununda olduğunu anlar. Sanal dünya oyununda arka planda kaldığını fark eder. Kendi dünyasını ve hayatını yeniden yazmayı kararlaştırır. Kendi dünyasını kurtarmaya çalışan bu adamın dünyasına konuk oluruz. Macera, Aksiyon ve bilim kurgu türlerinden olan bu film oldukça beğenilmiştir.

6 Underground filmi ve konusu (2019)

Ölmüş numarası yapan bir milyarderler ve suçluları yakalamaya çalışan bir ekibin hikayesini konu edinir. Suçluları indirmek için ünlü ajanlardan oluşan bir ekip kurulur. Bu ajanlar kendilerini ölü olarak gösterir. Aksiyon ve macera türünden olan bu film izleyiciler tarafından tam not almıştır. Bu film 2 saat 8 dakikadır.

Deadpool ve Deadpool 2 Serisi (2016 – 2018)

Deadpool birçok kişi tarafından izlenen ve çok sevilen bir filmdir. Aksiyon ve aynı zamanda komedi olan bu film türü izleyicilerin en çok sevdiği serilerden biridir. Deadpool serideki ilk filmde anti kahramanın ortaya çıkış şekli anlatılmaktadır. Deadpool 2 filminde gelecekten gelen Cable karşı süper güçlere sahip ekip toplanır. Gelecekte tehdit oluşturacak Cable karşı savaşırlar.

Düşmanı Korurken (2012)

Düzenli ve sıradan bir hayatı olan CIA ajanının hayatını ele alan bir filmdir. Kendini kanıtlamak için uzun zamandır bekleyen bu ajanın karşısına kaçak olan CIA ajanı Tobin Forst çıkar. Bu ikilinin başına macera dolu olaylar gelmektedir. 1 saat 55 dakika süren bu film aksiyon türleri arasındadır.

Yeşil Fener (2011)

Test pilotu olan Hard Jordan’ın etrafında oluşan olayları konu almaktadır. Başka bir dünyaya ait özel güç veren yüzüğü takması ile galaksiler arasında oluşan tehditleri yok etmesi gerekir. 1 saat 53 dakika süren bu film aksiyon ve macera doludur.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu