NN Hayat Emeklilik iptali

NN hayat emeklilik iptali hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. NN hayat emeklilik iptal formu ve NN hayat BES sorgulama işte detaylar.

NN hayat emeklilik iptali işlemleri kullanıcıları tarafından merak ediliyor. Bireysel emeklilik sigortası hizmeti sunan NN hayat emeklilik üzerinden kayıt açan kullanıcılar çeşitli nedenlerden ötürü iptal işlemi yapmak isteyebilir. NN hayat emeklilik süreci insanların çalışma hayatı sürecinde birikim yapmasını sağlayan özel bir emeklilik sistemidir. Her ay maaşlarından belirlenen oranda kesinti yapılarak çalışma hayatı boyunca bu sürdürülür. Yaş ve benzeri emeklilik kriterleri tamamlandıktan sonra da kişi emeklilik aylığı almaya başlar. Eğer bu sisteme katıldıysanız ve iptal etmek istiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz;

 • NN hayat emeklilik iptali yapmak için müşteri yardım hattını arayabilirsiniz. Müşteri yardım hattı irtibat numarası 0850 210 66 94’tür.  İrtibata geçerek iptal sürecini başlatmak istediğinizi belirtebilirsiniz.
 • NN hayat emeklilik iptal işlemlerini 444 1 666 nolu müşteri hizmetlerini arayarak da kolayca yapabilirsiniz. Müşteri temsilcileri iptal süreci hakkında bilgi verdikten sonra işleminizi tamamlayacaktır.

Garanti BES İptal

NN Hayat Emeklilik İptal Formu

NN Hayat Emeklilik iptal formu ayrılma talep formu adıyla da biliniyor. Bireysel emeklilik için NN hayat emekliliği tercih ettiyseniz ve ayrılmak istiyorsanız bu formu doldurabilirsiniz. Formu doldurup onayladıktan sonra NN hayat emeklilik müşteri temsilcileri sizinle iletişime geçerek talebiniz üzerine iptal sürecini tamamlayacaktır. Forma nasıl ve nereden ulaşırım diye merak ediyorsanız;

 • NN hayat resmi web sitesine erişim sağlayın.
 • Ekranın sağ üst kısmından Online İşlemler alanına tıklayarak internet şubeye ulaşın.
 • Ardından NN hayat internet şubeye giriş sağlayın.
 • Ardından ise talep formaları menüsüne tıklayın.
 • Açılan ekranda ayrılma talebi menüsüne tıklayarak devam edin.
 • Formu eksiksiz bir şekilde doldurup onayların. Ardından müşteri temsilcileri talebinize istinaden size geri dönüş sağlayacaktır.
NN Hayat BES Sorgulama

NN Hayat BES Sorgulama

NN Hayat BES sorgulama işlemini kolayca yapabilirsiniz. Anadolu Bank üzerinden yapılan NN hayat bireysel emeklilik hizmeti alıyorsanız dönemsel olarak bunun sorgulamasını da yapmak isteyebilirsiniz. Sorgulama işlemlerinizi kolayca e-devlet üzerinden yapabilirsiniz. E-devlet NN hayat BES sorgulama adımları ise şu şekildedir;

 • E-devlet hesabınıza giriş sağlayın.
 • Arama çubuğuna ‘’e-hizmetler’’ yazarak ilgili sayfaya erişim sağlayın.
 • E-hizmetler sayfasında yer alan ‘’Emeklilik Gözetim Merkezi’’ kısmına tıklayarak devam edin.
 • Bu sekmede yer alan BES devlet katkısı, limit bilgileri ve kullanım detayları için sorgulama yapabilirsiniz.

E-devlet üzerinden kolayca belirtilen sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. Dilerseniz NN Hayat müşteri hizmetleri ile de irtibata geçerek sorgulama işlemi hakkında ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz. NN Hayat müşteri hizmetleri irtibata numarası 0850 480 9797’dir.


NN Hayat Emeklilik İptal İletişim

NN Hayat Emeklilik iptal İletişim bilgileri sıklıkla merak ediliyor. BES hizmeti sunan NN Hayat için BES iptal işlemlerini müşteri hizmetlerini arayarak kolayca yapabilirsiniz. NN Hayat müşteri temsilcileri iptal sürecine dair sizi ayrıntılı olarak bilgilendirir. Verilen bilgilerin ardından ise onay vermeniz halinde iptal süreçlerini tamamlar. NN Hayat iptal işlemleri için  0850 480 9797 numarasını arayarak müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Türkiye Hayat Emeklilik BES İptal

Anadolu Hayat BES İptal

Takasbank Bes Para Çekme

Halkbank İnternet Şubesi

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu