Numaralı Gözlük Camı Fiyatları 2022 – Gözlük Camı Fiyat Listesi

Numaralı gözlük camı fiyatları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Kolormatik gözlük camı fiyatları ve ZEISS gözlük camı fiyat listesi işte detaylar.

Numaralı gözlük camı fiyatları 2022, 125 TL ile 625 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Numaralı gözlük camlarının farklı kalite seçenekleri ile sunulması fiyatların da farklılaşmasına neden olmaktadır.

Numaralı gözlük camları, camın kalınlığına, ışık filtresine, organik olup olmamasına ve indis derecesine göre çeşitlenmektedir. Günümüzde her ihtiyacı karşılayabilecek niteliklerde gözlük camları bulmak mümkündür.

Numaralı gözlük camı ücretleri aynı zamanda hizmet talep edilen optik firma ile de ilişkili olarak değişebilmektedir. En uygun fiyatlı numaralı gözlük camı fiyatları 125 TL ile 625 TL arasındadır.

Kolormatik Gözlük Camı Fiyatları

Kolormatik gözlük camı fiyatları 190 TL’den başlamaktadır. Kolormatik gözlük camları güneş altında görme kabiliyetini arttıran bir gözlük camıdır. Işıklı ortamlarda göz kamaşmasını engellemesi ve organik kolormatik gözlük camı seçenekleri ile tercih edilen bir camdır.

Kolormatik gözlük camı fiyatları camın özellikleri ve kalitesine göre 875 TL’ye kadar yükselebilmektedir.

Renk Körü Testi

Atasun Optik Numaralı Gözlük Camı Fiyatları

Atasun Optik numaralı gözlük camı fiyatları 190 TL’den başlamaktadır. Gözlük camının numarası, gözün bozukluk durumu gibi etkenler fiyatları belirlemektedir. 190 TL’ye de 625 TL’ye de numaralı gözlük camı satın alabilirsiniz.

Numaralı gözlük camlarında fiyat arttıran bir unsur da Mavi ışık koruması olan gözlük camlarıdır. Günümüzde hayatın içine giren ekranlar sürekli mavi ışık yayarak gözlerimizin zarar görmesine neden olur. Mavi ışık koruması olan gözlük camları bu ışınların gözünüze ulaşmasını engeller.

Numaralı gözlüklerde fiyatın yükselmesinin başka bir nedeni de çok büyük göz numarası için tasarlanan gözlük camlarının inceltilmesi işlemidir. Göz numarası büyüdükçe gözlük camının da kalınlaşması estetik olmayan bir görüntü ortaya çıkarır. Daha maliyetli olsa da inceltilmiş camlı gözlükler daha estetik durduğundan tercih edilmektedir.

Atasun Optik Numaralı Gözlük Camı Fiyatları
Atasun Optik Numaralı Gözlük Camı Fiyatları

ZEISS Gözlük Camı Fiyat Listesi

ZEISS gözlük camı fiyat listesi itibari ile 190 TL’den başlayan cam fiyatları bulunmaktadır. Gözlük camlarının fiyatları ise kalitesi ve özelliklerine göre çeşitlenmektedir. ZEISS marka gözlük camları rakiplerine oranla çok daha kaliteli ve yüksek fiyatlı olan camlardır.

ZEISS gözlük camlarının en büyük özelliği ise optik olarak kullanıcı özelinde tasarlanabiliyor olmalarından geçmektedir. ZEISS gözlük camı fiyat listesi üzerindeki çeşitlenmeler aşağıdaki cam çeşitlerine göre belirlenmektedir;

 • Smartlife gözlük camları,
 • Progresif Light gözlük camı portföyü,
 • Drivesafe gözlük camları,
 • Energize me gözlük camları,
 • Ofis gözlük camları,
 • Tek odaklı gözlük camları,
 • Çok odaklı gözlük camları,
 • UV Protect teknolojisi barındıran gözlük camları,
 • Dijital gözlük camları,
 • Progresif gözlük camları.

Göz Doktoru Maaşları

Göz Kızarıklığı Nasıl Geçer Evde

Nöbetçi Eczane Çalışma Saatleri

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir Yorum

 1. Merhaba,
  Ülkemizde kğ ile alınan gözlük piyasası uçuk fiatlarla satmakta.Onun için ben çini tercih ediyorum.50-150 arası hem gözlük hemde çerçeve bizim ülkemizde bunlar 400-500 civarı 68 yaşındayım 22 senedir yakın kullanıyorum.İleride bu çin gözlükleri bana sıkıntı verebilirmi ne dersiniz .
  Saygılar
  [email protected]
  Özel mesaj yazarmısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu