Numaralı gözlük camı fiyatı, numaralı gözlük camlarının farklı kalite seçenekleri ile sunulması fiyatların da farklılaşmasına neden olmaktadır.

Numaralı gözlük camları, camın kalınlığına, ışık filtresine, organik olup olmamasına ve indis derecesine göre çeşitlenmektedir. Günümüzde her ihtiyacı karşılayabilecek niteliklerde gözlük camları bulmak mümkündür.

Numaralı Gözlük Camı Fiyatları 2023250 TL
Miyop Gözlük Camı Fiyatları250 – 550 TL
Mavi Işık Filtreli Numaralı Gözlük Camı Fiyatları280 – 350 TL
Kolormatik Gözlük Camı Fiyatları290 – 450 TL

Numaralı gözlük camı ücretleri aynı zamanda hizmet talep edilen optik firma ile de ilişkili olarak değişebilmektedir. En uygun fiyatlı numaralı gözlük camı fiyatları 250 TL’dir.

Miyop Gözlük Camı Fiyatları

Miyop Gözlük Camı Fiyatları

Miyop gözlük camı fiyatları sıkça araştırılmaktadır. Konu üzerine miyop gözlük camı fiyatlarını aşağıdaki maddelemede bulabilirsiniz.

 • Fotokromik Dikdörtgen Katlanabilir Miyop Gözlük Erkekler Altın Gümüş Metal Çerçeve Anti Mavi Işık UV Bitiş Miyop Gözlük; 222 TL
 • Miyop Gözlük Erkekler Retro Metal Çerçeve Kare Öğrenciler Kadınlar için; 165 TL
 • Düzensiz Çerçevesiz Miyopi Gözlükleri Bayanlar Bitmiş Miyopi Gözlükleri ile Donatılabilir; 213 TL

Mavi ışık Filtreli numaralı Gözlük camı Fiyatları

Mavi ışık filtreli numaralı gözlük camı fiyatlarını gelin birlikte inceleyelim.

 • Focus On Eyewear Ohrid Siyah Mavi Işık Filtreli Ekran Gözlüğü; 199 TL
 • Mavi Işık Koruyucu Gözlük; 280 TL
 • Mavi Işık Koruyucu Ekran Gözlüğü; 221 TL

Kolormatik Gözlük Camı Fiyatları

Kolormatik gözlük camı fiyatları 290 TL’den başlamaktadır. Kolormatik gözlük camları güneş altında görme kabiliyetini arttıran bir gözlük camıdır. Işıklı ortamlarda göz kamaşmasını engellemesi ve organik kolormatik gözlük camı seçenekleri ile tercih edilen bir camdır.

Kolormatik gözlük camı fiyatları camın özellikleri ve kalitesine göre 875 TL’ye kadar yükselebilmektedir.


Daha fazla ilgili içerik;


Atasun Optik Numaralı Gözlük Cam Fiyatları

Atasun Optik Numaralı Gözlük Cam Fiyatları

Atasun Optik numaralı gözlük camı fiyatları 290 TL’dir. Gözlük camının numarası, gözün bozukluk durumu gibi etkenler fiyatları belirlemektedir. 290 TL’ye de 625 TL’ye de numaralı gözlük camı satın alabilirsiniz.

Numaralı gözlük camlarında fiyat arttıran bir unsur da Mavi ışık koruması olan gözlük camlarıdır. Günümüzde hayatın içine giren ekranlar sürekli mavi ışık yayarak gözlerimizin zarar görmesine neden olur. Mavi ışık koruması olan gözlük camları bu ışınların gözünüze ulaşmasını engeller.

Numaralı gözlüklerde fiyatın yükselmesinin başka bir nedeni de çok büyük göz numarası için tasarlanan gözlük camlarının inceltilmesi işlemidir. Göz numarası büyüdükçe gözlük camının da kalınlaşması estetik olmayan bir görüntü ortaya çıkarır. Daha maliyetli olsa da inceltilmiş camlı gözlükler daha estetik durduğundan tercih edilmektedir.

ZEISS Gözlük Camı Fiyat Listesi

ZEISS gözlük camı fiyat listesi itibari ile 290 TL’den başlayan cam fiyatları bulunmaktadır. Gözlük camlarının fiyatları ise kalitesi ve özelliklerine göre çeşitlenmektedir. ZEISS marka gözlük camları rakiplerine oranla çok daha kaliteli ve yüksek fiyatlı olan camlardır.

ZEISS gözlük camlarının en büyük özelliği ise optik olarak kullanıcı özelinde tasarlanabiliyor olmalarından geçmektedir. ZEISS gözlük camı fiyat listesi üzerindeki çeşitlenmeler aşağıdaki cam çeşitlerine göre belirlenmektedir;

 • Smartlife gözlük camları,
 • Progresif Light gözlük camı portföyü,
 • Drivesafe gözlük camları,
 • Energize me gözlük camları,
 • Ofis gözlük camları,
 • Tek odaklı gözlük camları,
 • Çok odaklı gözlük camları,
 • UV Protect teknolojisi barındıran gözlük camları,
 • Dijital gözlük camları,
 • Progresif gözlük camları.

4 Comments

 1. Ayşegül on

  Güncel olarak numaralı gözlük camları ortalama olarak 400 TL den başlıyor arkadaşlar. Gözlüklere mavi ışık koruması gibi özellikler ekledikçe fiyat artıyor ama 400 Tlden daha düşük numaralı gözlük almayın çok kötü duruyor

 2. Gözlük camı türleri;

  – Tek Odaklı Camlar
  – Bifokal Camlar
  – Trifokal Camlar
  – Progresif Camlar

 3. Çin imali olan gözlüklerde cam kalitesi tabiki çok iyi değil dışarıda ve yoğun kullanımda çabuk çizilirler ve bozulurlar arada sırada yedek gözlük için idealdir.

 4. Hasan Basri Tekin on

  Merhaba,
  Ülkemizde kğ ile alınan gözlük piyasası uçuk fiatlarla satmakta.Onun için ben çini tercih ediyorum.50-150 arası hem gözlük hemde çerçeve bizim ülkemizde bunlar 400-500 civarı 68 yaşındayım 22 senedir yakın kullanıyorum.İleride bu çin gözlükleri bana sıkıntı verebilirmi ne dersiniz .
  Saygılar
  kafkasli54@hotmail.com
  Özel mesaj yazarmısınız?

Leave A Reply