Obilet Burger King kampanyası ve Obilet Burger King indirimi ne kadar, bilgilendiriyoruz. Obilet Burger King menüsü ve Burger King bilet kampanyasını birlikte inceleyelim.

Obilet Burger King kampanyası, Teknolojinin hayatımıza girmesiyle birlikte birçok işlerimizi internet üzerinden hallediyoruz. İnternet üzerinden tek tıkla tüm işlerinizi çözebilirsiniz. Seyahat etmek isteyen kişilerin en çok kullandığı web sitelerden birisi olan Obilet birçok kampanya ve fırsatı müşterilerine sunmaktadır.

Obilet ile uçak, otobüs biletlerinizi kolay ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz. Obilet sitesi müşterilerine daha iyi hizmet vermek için birçok kampanya düzenlemektedir. Düzenlenen kampanyalardan birisi ise Burger King olmaktadır. Obilet, Burger Kıng ve Tıkla gelsin ile birlikte güçlerini birleştirerek müşterilerine bir fırsat sundu. Kampanya detaylarını ve bu kampanyadan nasıl faydalanabileceğinizi sizler için yazımızda derledik. Hadi gelin inceleyelim.

Obilet Burger King Kampanyası Nasıl kullanılır

Obilet ile Burger King güçlerini birleştirerek müşterilerine keyifli bir kampanya sundu. Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken Obilet ile bilet satın almak ve telefonunuza gönderilen sms kuponunu kullanmaktır. Kampanya kuponu cep telefonunuza sms olarak gelmektedir. 31 Mayıs 2022 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Bu kampanya belirli bir kod ile sınırlıdır. Tek kullanımlık bu kuponu Tıkla Gelsin ve Burger King restoranlarında kullanabilirsiniz. Gönderilen kodu başka bir promosyon ile kullanamazsınız.

  • Obilet ile satın aldığınız biletlerde sizlere gönderilen kuponu Burger King restoranlarında ve online sipariş vermek isterseniz Tıkla Gelsin uygulamasında kullanabilirsiniz. 

Daha fazla ilgili içerik;


Obilet Burger King Yemek Sepeti

Obilet Burger King Yemek Sepeti

Obilet ülkemizde en çok tercih edilen bilet alınan web sitelerinden biridir. Uzun zamandan beri ülkemizde faaliyet gösteren Obilet müşterilerine birçok fırsatı sunmaktadır. Obilet ile satın aldığınız biletler sizlere birçok avantajı sağlamaktadır.

  • Obilet ile satın aldığınız biletlerden Burger King menülerin de kullanabileceğiniz kampanya düzenlenmiştir. Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız 31 Mayıs tarihine kadar bilet almanız gereklidir. Bilet satın aldığınız zaman kampanya kuponunu sadece Burger King mağazalarından ve online olarak da Tıkla Gelsin uygulaması üzerinden satın aldığınız menüde geçerlidir. Yemek Sepeti üzerinden bu kampanyadan faydalanamazsınız.

Obilet Burger King Kodu

Obilet web sitesini kullanarak satın aldığınız biletlerde Burger King menülerinde kullanabileceğiniz indirim kuponun dan faydalanabilirsiniz. Burger King kuponunu elde etmek için Obilet üzerinden bilet almanız gerekir. Bilet aldıktan sonra cep telefonunuza gelen sms ile Burger King menülerini indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz. İndirim kuponu sadece Tıkla Gelsin uygulamasında geçerli olmaktadır. Her kullanıcıya özel olarak kupon gönderilmektedir.

Tıkla Gelsin web sitesinde veya uygulamasında satın alabileceğiniz menünün özellikleri şu şekildedir;

  • Big King Jr., King Chicken, Büyük Boy Patates ve 1 litre Coca Cola menüsünü 68.99 TL ile satın alabilirsiniz.

Burger King restoranlarında satın alabileceğiniz menünün özellikleri ve fiyatı ise şu şekildedir;

  • Big King Jr., King Chicken, Büyük Boy Patates ve 2 orta boy Coca Cola menüsünü 55.99 TL ile satın alabilirsiniz.